Polscy właściciele samochodów VW chcą złożyć pozew zbiorowy
Właściciele aut koncernu VAG chcą złożyć pozew zbiorowy przeciwko niemieckiemu producentowi. Chodzi o ujawnioną w ubiegłym roku sprawę montowania w samochodach silników, niespełniających norm ochrony środowiska, z oprogramowaniem fałszującym wyniki testów spalin.




