Małgorzata Sidor-Rządkowska

Doktor nauk społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje jako wykładowca przedmiotu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na studiach MBA prowadzonych przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Warszawie opartych o standardy Oxford Brookes University. Wykłada również w Krajowej Szkole Administracji Publicznej, Laboratorium Psychoedukacji oraz Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.
Od 1992 r. prowadzi, cieszące się dużą popularnością, szkolenia otwarte oraz in company dotyczące kształtowania strategii personalnych oraz doskonalenia umiejętności menedżerskich. W ostatnich latach przeszkoliła pracowników kilkudziesięciu firm różnych branż i wielkości, zarówno o charakterze produkcyjnym, jak i usługowym.
Pracuje także jako niezależny konsultant.

Artykuły autora

Pracownik najlepiej ocenia kompetencje kierownicze

Ocenianie pracowników jest tą dziedzinąHR-u, która budzi największe emocje iwywołuje najwięcej kontrowersji. Nie wchodząc wanalizę argumentów za iprzeciw, ograniczmy się do stwierdzenia, że...

09.10.2015

Programy mentoringowe: naprawdę dobra praktyka

HR

Wśród różnego rodzaju dobrych praktyk upowszechnianych ostatnio w obszarze HR-u na szczególną uwagę zasługuje wdrażanie programów mentoringowych - czytamy wPersonelu Plus.

04.09.2014