Już wkrótce ulokują pieniądze u ministra
Minister finansów od 1 maja 2011 r. będzie miał możliwość przyjmowania depozytów od wybranych jednostek sektora finansów publicznych oraz przyjmowania w zarządzanie wolnych środków państwowych funduszy celowych. W tym celu resort przygotowuje projekt rozporządzenia, który szczegółowo określi warunki przekazywania i przyjmowania wolnych środków w depozyt lub zarządzanie.

