Stolica: będzie więcej patroli policji i straży miejskiej w Lesie Kabackim
W Lesie Kabackim, w którym w ostatnich dniach zgwałcona została kobieta, będzie więcej patroli straży miejskiej i policji. Portret pamięciowy sprawcy będzie wyświetlany w komunikacji miejskiej do czasu jego ujęcia przez policję - poinformował w czwartek stołeczny ratusz.









