Nowelizacja ustawy o szkolnictwie wyższym promuje zdobywanie doświadczenia
Ośrodki akademickie będą mogły potwierdzać doświadczenie jakie studenci zdobędą poza ich murami. Dzięki nowelizacji ustawy o szkolnictwie wyższym osoby legitymujące się udokumentowanym doświadczeniem zawodowym, zgodnym z profilem kształcenia, będą mogły uzyskać do 50 proc. punków ECTS.








