Anna Łukasik ponownie powołana na stanowisko wiceministra zdrowia
Anna Łukasik została ponownie powołana na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia - potwierdził rzecznik prasowy resortu Krzysztof Bąk. Łukasik sprawowała już urząd wiceministra zdrowia od 16 lutego 2015 roku, po czterech miesiącach złożyła rezygnację.







