Absolwenci aplikacji dyplomatyczno-konsularnej otrzymali dyplomy
Dumy z reprezentowania Polski życzył uczestnikom kursu Polskiego Instytutu Dyplomacji im. Ignacego Jana Paderewskiego minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna na uroczystości wieńczącej teoretyczną część aplikacji dyplomatyczno-konsularnej.


