Szpital Bonifratrów otworzy nowe centrum medyczne
Szpital Bonifratrów z Łodzi planuje pod koniec stycznie 2016 roku oddać do użytku budowane nowe Centrum Medycznego im. dr. Wacława Łęckiego. W placówce będą funkcjonować przychodnie specjalistyczne oraz zakład rehabilitacji dziennej i ambulatoryjnej wraz z bazą zabiegową.





