Wykonawca dworca Łódź Fabryczna pozwał miasto o 90 mln zł
Budowa dworca kolejowego Łódź Fabryczna za 1,8 mld zł będzie miała półtoraroczne opóźnienie. Wykonawca inwestycji konsorcjum firm Torpol, Astaldi, PBDiM, Intercor pozwał miasto Łódź oraz spółki PKP i PKP PLK o zapłatę 89,3 mln zł - informuje Rzeczpospolita.



