Świętokrzyskie Centrum Onkologii współpracuje z Uniwersytetem Sztokholmskim
Świętokrzyskie Centrum Onkologii z Kielc współpracuje z Uniwersytetem Sztokholmskim w zakresie badań nad wrażliwością zdrowych tkanek i komórek nowotworowych na radioterapię. Badania dotyczą poszukiwania markerów, które pomogą określić, czy dany pacjent jest wrażliwy na działanie promieniowania jonizującego.





