Od 1 stycznia 2017: płatność powyżej 15 tys. zł tylko przelewem
Od 1 stycznia 2017 roku dokonywanie lub przyjmowanie płatności związanych z wykonywaną działalnością gospodarczą powinno następować za pośrednictwem rachunku płatniczego przedsiębiorcy. Od tego dnia płatności powyżej 15 tys. zł. będzie trzeba uregulować za pośrednictwem rachunku bankowego.










