Agnieszka Lipska w zespole Dentons

Rynek

Do warszawskiej praktyki Bankowości i Finansów kancelarii Dentons dołączyła Agnieszka Lipska, na stanowisku Counsel, wraz z Łukaszem Błaszczakiem na stanowisku Associate.

07.12.2016

Chiny: 60 górników zginęło w ciągu tygodnia

BHP

W ciągu minionych 7 dni w kopalniach chińskich doszło do trzech poważnych wypadków, w rezultacie których śmierć poniosło 60 górników - poinformowały w środę władze.

07.12.2016

Rada regionu Wenecja Euganejska uchwaliła "Venexit"

Venexit- tak włoskie media nazwały przyjęcie uchwały przez radę regionu Wenecja Euganejska, która uznaje naród wenecki za mniejszość etniczną i przewiduje referendum ws. specjalnej autonomii.

07.12.2016

Rząd wypowie konwencję antyprzemocową?

Jestem za wypowiedzeniem przez Polskę konwencji antyprzemocowej - mówi minister pracy Elżbieta Rafalska. A Ministerstwo Sprawiedliwości potwierdza, że rozpoczęło dyskusję na temat konwencji.

07.12.2016

Polski fiskus emituje zielone obligacje

Żaden kraj na świecie nie emitował jeszcze zielonych obligacji. Polska jako pierwsza chce sprzedawać dług pod ekologiczne projekty. - podaje Puls Biznesu.

07.12.2016

Samorządowcy: w Polsce brakuje spalarni odpadów

Środowisko

W Polsce brakuje spalarni odpadów - mówili samorządowcy i naukowcy podczas pierwszego dnia VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu, wskazując na problemy polskiej energetyki.

07.12.2016

Biegły oskarżony o znaczne zawyżenie kosztów opinii

Lekarz - biegły sądowy jest oskarżany o fałszowanie dokumentów z pracy zespołu biegłych. Jak infromuje prokuratura, sprawa dotyczy wydania najdroższej, biorąc pod uwagę jej objętość, ekspertyzy...

07.12.2016