Łukasz Jankowski ponownie prezesem Naczelnej Rady Lekarskiej
Podczas trwającego XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy Łukasz Jankowski został ponownie wybrany na stanowisko prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej. Jak podkreślono, to wyraz poparcia dla dotychczasowych działań oraz potwierdzenie zaufania do wizji, jaką prezentuje dla przyszłości polskiego samorządu lekarskiego. Nowym Naczelnym Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej został z kolei dr Jacek Opinc.























