Instytut Administracji organizuje konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
Instytut Administracji po raz czwarty organizuje konkurs dla uczniów wszystkich typów szkół ponadgimnazjalnych w kraju. Nagrodą główną dla zwycięzcy konkursu, który zostanie wyłoniony spośród maturzystów, jest indeks na kierunek studiów Administracja.



