Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Emilia Zakrzewska

Artykuły autora
podatki zlotowki

Frank tanieje w mgnieniu oka!

Szwajcarski Bank Narodowy podjął we wtorek decyzję o ustaleniu minimalnego kursu wymiany franka na euro. Kurs ten nie może być niższy niż 1,20 franka za jedno euro. Reakcja rynku była natychmiastowa i w jej efekcie cena szwajcarskiej waluty spadła o 8,7% do niespełna 3,47 złotego.

Nasilają się obawy o strefę euro

Rosną obawy o rozpad strefy euro, co powoduje wzrost awersji do ryzyka. Spadają indeksy giełdowe, rośnie presja na umocnienie franka szwajcarskiego.

Nieruchomości - pewne pieniądze w niepewnych czasach

Według Polakw nieruchomości są bezpieczną formą inwestowania rwnież w czasie kryzysu twierdzi tak aż 44,5 % badanych przez Instytut Homo Homini.

Nominacje na dyrektorów Parków Narodowych

Parkami Narodowymi - Świętokrzyskim i Magurskim - kierują nowi dyrektorzy. Dzisiaj otrzymali oni z rąk Andrzeja Kraszewskiego ministra środowiska nominacje na stanowiska.
pracownicy przemyslowi metalowcy

Mała stabilizacja na rynku domów

Na stołecznym rynku ceny domw nie zmieniły się od roku. Oferta deweloperska kurczy się, dużo jest używanych wystawionych na sprzedaż. Ruch na rynku jest nieduży.