Gdzie ta informatyzacja sądów?
W ciągu dwóch lat zaczną działać w Polsce tzw. sądy elektroniczne, dzięki czemu przy wykorzystaniu internetu będzie można załatwiać niektóre sprawy - zapowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski. Niestety w tej chwili większość sądów, poza wydziałami Krajowego Rejestru Sądowego i rejestru zastawów, prowadzi jeszcze repertoria, czyli wykazy spraw, i akta tylko w formie papierowej.