Wicemarszałek woj. wielkopolskiego zrezygnował ze stanowiska
Wicemarszałek Leszek Wojtasiak złożył rezygnację z pełnionej funkcji poinformował w czwartek na konferencji prasowej marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak. Kontrola CBA wykazała, że Wojtasiak naruszył tzw. ustawę antykorupcyjną.








