WUG o zagrożeniach technicznych związanych z użytkowaniem maszyn
We wtorek, 27 czerwca br., w Wyższym Urzędzie Górniczym odbyło się seminarium na temat: Zagrożenia techniczne związane z użytkowaniem maszyn i urządzeń kompleksów ścianowych w podziemnych zakładach górniczych, współfinansowane ze środków prewencji wypadkowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.











