Pediatra z internistą będą mogli otworzyć praktykę POZ
Zespół składający się z pediatry i internisty będzie mógł samodzielnie otworzyć praktykę podstawowej opieki zdrowotnej i otrzymać kontrakt z NFZ - zakłada propozycja resortu zdrowia. Młodzi pediatrzy mają być bardziej samodzielni, a to ma zachęcić do wyboru tej specjalizacji.






