Szkolenia online Aneks do arkusza organizacyjnego – najczęstsze pytania i trudne przypadki w praktyce 27.08.2026 r., godz. 10:00
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Szkoły i uczelnie - najnowsze

Wychowawcy w domu dziecka nie będą korzystać z Karty nauczyciela

Dzienniki urzędowe niedługo tylko w internecie

Kotyliony w barwach narodowych na Święto Niepodległości – list Prezydenta Komorowskiego

Próbna matura z matematyki

12 listopada szkoły nie mogą być zamknięte

Czy wicedyrektora zatrudnionego w pełnym wymiarze godzin, uczącego w klasach trzecich, dotyczy uśrednienie godzin?

Projekt nowego podziału ogólnej subwencji oświatowej

Czy nauczyciel rozpoczynający naukę w szkole wyższej za zgodą dyrektora szkoły może skorzystać z przywilejów art. 1031-1036 kodeksu pracy?

Czy nauczyciel, ktry chce rozpocząć naukę w szkole wyższej za zgodą dyrektora szkoły może skorzystać z przywilejw art. 1031-1036 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z pźn. zm.) - dalej k.p.?

Projekt nowego podziału ogólnej subwencji oświatowej

USOS - postrach studentów

Dyskusja na temat prawa reklamy

"Kup teraz"... znaj swoje prawa!

Czy ewaluacja zmieni system nadzoru pedagogicznego?

Czy ewaluacja zmieni system nadzoru pedagogicznego?

Projekt ZNP przekazany do dalszych prac w Sejmie

Mediacja innym sposobem na rozwiązanie konfliktu

Nowoczesne technologie w Oświacie.

Tylko nauczyciele dostaną podwyżki

MEN chce obniżyć wiek przedszkolny do dwóch lat

Czy zgodnie ze zmianą rozporządzenia w sprawie organizacji roku szkolnego, dyrektor szkoły może zarządzić dni 12 listopada i 2 maja, dniami wolnymi od zajęć?