Fundacja Sunflowers rozpoczęła rekrutację do pierwszej w Polsce Letniej Szkoły Międzynarodowego Prawa Karnego.
Zmień język strony
Prawo.pl

E Z

Artykuły autora

"Nie bądź jeleń, weź paragon"

W poniedziałek 16 stycznia br. rusza kolejna edycja akcji Ministerstwa FinanswWeź paragon. Kontrolerzy podczas ferii zimowych będą przypominać o obowiązku sprzedawcw, jakim jest wydawanie paragonw przy każdej transakcji i sprawdzać prawidłowe ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych. Kampania informacyjna i kontrole odbędą się w całym kraju ze szczeglnym uwzględnieniem miejscowości turystycznych. Po raz kolejny, akcję będzie promował rysunek Andrzeja Mleczki.

Analitycy: Polscy inwestorzy wreszcie ruszyli na zakupy

Wczorajsza sesja, oprcz sporych wzrostw, przyniosła niespotykany ostatnio wzrost obrotw. Niestety jedna taka sesja efektu stycznia nie czyni. Powinniśmy zatem wypatrywać dziś kontynuacji wczorajszego ożywienia wśrd inwestorw.
koparka wywrotka budowa

Inwestycje w nieruchomości wakacyjne coraz bardziej popularne

Rok 2012 może przynieść wzrost popularności strategii inwestycyjnej polegającej na zakupie pokoju hotelowego w wakacyjnym kurorcie oceniają doradcy Home Broker. Sprzyjają temu złe nastroje na rynkach akcji, a także wysoka inflacja, ktra zjada zyski z lokat bankowych.
budowa dach kask wentylator

Duże i drogie mieszkania zalegają w ofercie

Mieszkania, ktrych właściciele nie sprzedali przez przynajmniej pł roku są w największych miastach o 21% droższe od tych, ktre trafiły do sprzedaży w ostatnich sześciu miesiącach. O kupca trudno nie tylko, gdy lokal ma nierynkową cenę, ale też gdy metraż mieszkania nie przystaje do potrzeb kupujących.
scieki

Aneks do Prognozy Oddziaływania na Środowisko Programu jądrowego

13 stycznia 2012 r. Ministerstwo Gospodarki rozpoczyna proces konsultacji społecznych aneksw do Prognozy Oddziaływania na Środowisko projektu Programu Polskiej Energetyki Jądrowej oraz do projektu samego Programu.