Raport 2026 Poprawmy prawo W ramach akcji Prawo.pl i LEX wskazujemy przepisy do zmiany
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

E Z

Artykuły autora
pracownicy przemyslowi metalowcy

Wielkie mieszkania nadal w ofercie deweloperów

W chwili obecnej na rynku mieszkaniowym krlują małe lokale mieszkalne, ktre cieszą się największym zainteresowaniem kupujących. Wynika to z faktu, że klienci ze względu na ograniczone możliwości finansowe kierują się obecnie w pierwszym rzędzie ceną całkowitą. Z drugiej jednak strony na rynku nadal można spotkać wielkie i zarazem drogie jednostki mieszkalne.
budowa dach kask wentylator

Polaryzuje się sytuacja w polskim budownictwie

Po nerwowym poniedziałku dziś mamy uspokojenie i poprawę koniunktury na rynkach finansowych po tym, jak agencje SP oraz Moodys zapowiedziały utrzymanie ratingu Stanw Zjednoczonych nawet gdy nie uda się dojść do porozumienia w sprawie cięć wydatkw budżetowych w USA.

Przed Durbanem w Waszyngtonie

Na kilka dni przed Konferencją klimatyczną ONZ w Durbanie, Amerykanie zaprosili do Waszyngtonu przedstawicieli największych gospodarek świata na ostatnie ministerialne spotkanie z cyklu Major Economies Forum on Energy and Climate (MEF) poświęcone przygotowaniom do COP17. Polska uczestniczy w obradach tego grona jako kraj sprawujący prezydencję w Radzie UE, ktrą reprezentuje Joanna Maćkowiak Pandera, podsekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska.
budowa dach kask wentylator

Zarób na kibicach - wynajmij mieszkanie lub pokój

Inauguracyjny mecz EURO 2012 rozpocznie się za niewiele ponad 200 dni. Już 2 grudnia odbędzie się losowanie grup. Dla kibicw z całej Europy ten moment to sygnał, aby rozpocząć poszukiwania miejsc noclegowych.

O geologii inżynierskiej

Badania geologiczno-inżynierskie w rozwiązywaniu problemów geoinżynierii środowiska są głównym tematem IV Ogólnopolskiego Sympozjum Współczesne problemy geologii inżynierskiej w Polsce, które rozpoczęło się dzisiaj w Gdańsku-Jelitkowie. Spotkanie otworzył Henryk Jacek Jezierski, podsekretarz stanu w MŚ, Główny Geolog Kraju.