KE organizuje warsztaty na temat wykorzystania funduszu inwestycyjnego przez firmy
Komisja Europejska zaprasza przedstawicieli MŚP na warsztaty mające na celu zachęcenie do korzystania z funduszu inwestycyjnego. Spotkanie, organizowane przez Dyrekcję Generalną ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP Komisji Europejskiej, odbędzie się 30 listopada 2015 r. w Brukseli.
