Kolejny szpital wnioskuje o zawieszenie oddziału z powodu braku lekarzy
Szpital powiatowy w Kluczborku skierował do wojewody opolskiego wniosek o zgodę na zawieszenie działalności oddziału wewnętrznego, z powodu braku lekarzy. Pod koniec ubiegłego roku internę zamknął szpital w sąsiednim powiecie oleskim.
