Prezydent powołał 46 sędziów
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył podczas uroczystości w Pałacu Prezydenckim akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.







