Transparentne zasady handlu emisjami
7 czerwca 2011r., Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę z 28 kwietnia br. o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazw cieplarnianych. Głwnym celem uchwały jest stworzenie przejrzystych regulacji, ktre dotyczą, m.in. zasad rozporządzania uprawnieniami do emisji, a także włączenia do systemu operacji lotniczych wykonywanych przez operatorw statkw powietrznych.


