Nagrody za działania na rzecz walki z nowotworami
Elżbieta Wojdyła, Odział Onkologii Klinicznej Szpitala Wojewódzkiego w Tarnobrzegu i twórcy Międzynarodowych Igrzysk Sportowych Onko-Olimpiada to laureaci plebiscytu Złote Krople Rosy. We wtorek uhonorowano ich za działalność na rzecz walki z nowotworami.









