Wyjątkowo luźno w naszych więzieniach
Od lat w polskich zakładach karnych i aresztach śledczych nie było tak luźno. W końcu grudnia przebywało w nich tylko niespełna 79 tys. osób, co stanowiło też tylko niecałe 92 proc. pojemności tych placówek. Nie jest to jednak efekt zmian w polityce karnej tylko skutek wypuszczenia paru tysięcy tzw. pijanych rowerzystów.







