Centrum Zdrowia Dziecka: zawarto porozumienie pomiędzy dyrekcją a strajkującymi pielęgniarkami
Po 16. dniach strajku w Centrum Zdrowia Dziecka podpisano porozumienie między protestującymi pielęgniarkami a dyrekcją szpitala. Pielęgniarki miały wrócić do pracy jeszcze w środę do godziny 23.





