Raport 2026 Poprawmy prawo W ramach akcji Prawo.pl i LEX wskazujemy przepisy do zmiany
Zmień język strony
Zmień język strony
Prawo.pl

Lex/Lex

Artykuły autora

Większość studentów prawa myśli o karierze adwokata

Udostępniono wyniki badań "Studenci prawa w Polsce 2007" dotyczące wizerunku zawodów prawniczych, proponowanych zmian w dostępie do wykonywania określonych zawodów, oczekiwań wobec przyszłej pracy, przygotowania do zawodu oraz swoich studiów

Prawnicze Targi Pracy

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland już po raz siódmy organizuje Prawnicze Targi Pracy. Tegoroczna edycja projektu odbędzie się w dniach 6-7 listopada w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego.

I Olimpiada Notarialna na Słowacji

W dniach 30 sierpnia-2 września 2007 roku w Liptowskim Janie odbyła się I Olimpiada Notarialna zorganizowana przez Izbę Notarialną Słowacji.
uscisk dloni 000001

Już po raz piąty ogłoszono wyniki rankingu kancelarii prawniczych

W siedzibie redakcji Rzeczpospolitej 17 kwietnia 2007 odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników V Rankingu Kancelarii Prawniczych. Wzięli w niej udział Minister Sprawiedliwości, przedstawiciele samorządów adwokatów i radców prawnych oraz goście z kancelarii prawniczych. Marka LEX była partnerem wydania tegorocznego rankingu Rzeczpospolitej.

Kolacje Prawnicze Wolters Kluwer i Rzeczpospolitej (część III).

W ramach cyklu Kolacji Prawniczych Wolters Kluwer i Rzeczpospolitej odbyła się trzecia dyskusja partnerów zarządzających w największych polskich kancelariach.