W grudniu podłączenie pierwszych odbiorców małopolskiej sieci szerokopasmowej
Kończy się budowa Małopolskiej Sieci Szerokopasmowej. Obecnie w ramach sieci wybudowano (wraz z wszystkimi potrzebnymi obiektami) prawie 650 km, w trakcie odbiorów jest kolejne 150 km. Zakończenie inwestycji zaplanowano na listopad br., pierwsi odbiorcy mają być podłączani do sieci już w grudniu. O szczegółach przebiegu finałowego etapu projektu mówili w poniedziałek w Krakowie: minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki, członek Zarządu Województwa Małopolskiego Jacek Krupa oraz Piotr Majchrzak, prezes zarządu spółki Małopolska Sieć Szerokopasmowa sp. z o.o.


