1920x60_lex_cyberbezpieczenstwo_i_2026
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

PAP

Artykuły autora

Gruza: MF wkrótce przedstawi zasady dobrych praktyk w VAT

Ministerstwo finansów jest na finiszu prac nad zasadami dobrych praktyk w VAT, lista podlega konsultacjom z Krajową Administracją Skarbową - poinformował w środę wiceminister finansów Paweł Gruza.

Specjalna ustawa pomoże zadłużonym gospodarstwom rolnym

Do końca czerwca powinna zostać uchwalona ustawa o restrukturyzacji zadłużenia podmiotów prowadzących gospodarstwo rolne - powiedział w środę minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel.

MZ: analiza ws. ewentualnego programu leczenia cukrzycy rozpocznie się w tym roku

Analiza koncepcji ogólnopolskiego, kompleksowego programu działań mających na celu zapobieganie, wczesną diagnozę i leczenie cukrzycy zostanie rozpoczęta jeszcze w bieżącym roku - poinformował resort zdrowia, odnosząc się do najnowszego raportu NIK.

1,7 mln zł kary dla PZU

W wtorek Komisja Nadzoru Finansowego nałożyła1,7 mln zł kary na PZU SA za opóźnienia w wypłacie odszkodowań

Ruda Śląska: rewitalizacja pocynkowej hałdy potrwa do jesieni

Do jesieni powinna potrwać rewitalizacja pocynkowej hałdy w Rudzie Śląskiej położonej niemal w centrum miasta. Na hałdzie trwają już prace ziemne. Miasto podpisało umowę na infrastrukturalną część przedsięwzięcia, dzięki któremu hałda ma być m.in. miejscem rekreacji i wypoczynku.