Śląskie: marszałek apeluje do metropolii ws. zaopatrzenia w wodę
O większe zaangażowanie samorządów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w regionalny system zaopatrzenia w wodę w oparciu o Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów zaapelował w środę marszałek woj. śląskiego Wojciech Saługa.

