Koszalińskie Orły rozdane po raz 12.
Już po raz 12. wręczono Koszalińskie Orły firmom, instytucjom, stowarzyszeniom i osobom z Koszalina, które wyróżniły się swoim działaniem w ubiegłym roku. Statuetki przyznawane są od 2006 r. przez prezydenta Koszalina podczas uroczystej noworocznej gali.

