NOWOŚĆ LEX Cyberbezpieczeństwo Twoja tarcza w cyfrowym świecie!
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

Sprawa T-645/16: Vorarlberger Landes- und Hypothekenbank v. CRU.

Postanowienie prezesa Sądu z dnia 6 lutego 2017 r. - Vorarlberger Landes- und Hypothekenbank/CRU
(Sprawa T-645/16)

(Postępowanie w przedmiocie środka tymczasowego - Jednolita Rada ds. Restrukturyzacji i Uporządkowanej Likwidacji - Jednolity fundusz restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji - Składki ex ante - Wniosek o zawieszenie wykonania - Brak pilnego charakteru)

Język postępowania: niemiecki

(2017/C 112/53)

(Dz.U.UE C z dnia 10 kwietnia 2017 r.)

Strony

Strona skarżąca: Vorarlberger Landes- und Hypothekenbank AG (Bregenz, Austria) (przedstawiciel: G. Eisenberger, Rechtsanwalt)

Strona pozwana: Jednolita Rada ds. Restrukturyzacji i Uporządkowanej Likwidacji (CRU) (przedstawiciele: B. Meyring i S. Schelo, avocats).

Przedmiot

Żądanie oparte na art. 278 i 279 TFUE i zmierzające do ustanowienie środków tymczasowych mających na celu, po pierwsze, zawieszenie wykonania decyzji sesji wykonawczej Jednolita Rady (SRB/ES/SRF/2016/06) z dnia 15 kwietnie 2016 r. w sprawie składek ex ante do jednolitego funduszu restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji na rok 2016 i, po drugie, nakazanie Jednolitej Radzie dokonania zwrotu składek ex ante uiszczonych przez skarżącą.

Sentencja

1)
Wniosek zostaje oddalony.
2)
Rozstrzygnięcie o kosztach nastąpi w orzeczeniu kończącym postępowanie w sprawie.
Metryka aktu
Identyfikator:

Dz.U.UE.C.2017.112.38/2

Rodzaj:postanowienie
Tytuł:Sprawa T-645/16: Vorarlberger Landes- und Hypothekenbank v. CRU.
Data aktu:2017-02-06
Data ogłoszenia:2017-04-10