Śląskie: 14,44 proc. sześciolatków poszło do szkoły
14,44 proc. sześciolatków poszło do szkoły w woj. śląskim - poinformowała rzeczniczka Śląskiego Kuratorium Oświaty Anna Wietrzyk. To nieco mniej niż w roku ubiegłym, kiedy do pierwszej klasy zapisano ok. 15 proc. dzieci w wieku 6 lat.








