Prezydent Łodzi zapowiedziała obniżkę opłat za wywóz śmieci
Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zapowiedziała w czwartek, że od 1 stycznia 2014 roku łodzianie będą mniej płacić za wywóz śmieci. Proponowane przez Zdanowską nowe stawki to 9 zł brutto za odpady segregowane i 14 zł brutto za niesegregowane.







