MEN: „wyprawka szkolna” mniejsza, bo mniej zgłoszeń
Niewykorzystanie części funduszy na Wyprawkę szkolną to skutek mniejszej liczby uczniów szkół ponadgimnazjalnych zgłaszających się do programu i mniejszego wydatkowania środków na podręczniki przez uczniów niepełnosprawnych. Tak rzeczniczka MEN komentuje krytyczny raport MEN w tej sprawie.





