Każdy powinien się obawiać udaru
Nie ma osób, które mogłyby nie obawiać się udaru; ryzyko rośnie z wiekiem - mówili eksperci we wtorek 30 maja 2017 roku w Warszawie w ramach kampanii Stop Udarom. W Mobilnym Miasteczku Profilaktyki Udarowej warszawiacy dowiadywali się z kolei, jak rozpoznać objawy udaru i pomóc poszkodowanemu.











