„Spodek” górniczego bezpieczeństwa
Potencjał polskiego górnictwa jest wciąż ogromny, pomimo problemów doskwierających tej branży od wielu miesięcy. Dowodzą tego Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutnictwa 2015. W ich uroczystym otwarciu 8 września br. w katowickim Spodku uczestniczyli przedstawiciele najwyższych władz państwowych oraz korpusu dyplomatycznego.

