Zawarto kolejną umowę ws. grupowego zakupu prądu
Około 24 mln zł zaoszczędzi Poznań, miejskie instytucje i sąsiadujące z miastem gminy dzięki grupowemu zakupowi prądu. W piątek podpisana została umowa z ENEA S.A. ws. zbiorowego zakupu energii elektrycznej dla 58 podmiotów.

