Prawie pięciuset adwokatów zgłosiło chęć uczestnictwa w dyżurach podczas piłkarskiego turnieju Euro 2012. Wezmąoni udział w sprawach związanych z zakłócaniem porządku podczas mistrzostw.
SGH i Ernst&Young będą razem kształcić finasistów
Szkoła Główna Handlowa we współpracy z firmą ErnstYoung wprowadziła nowy kierunek studiów - finanse i rachunkowość w języku angielskim. Taka decyzja jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku i samych kandydatów.
Uniwersytet Śląski będzie świętował 44. urodziny
Na deptaku przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego rozpoczną się w środę (06.06) obchody 44. rocznicy założenia szkoły wyższej.
Rektor Politechniki Wrocławskiej przewodniczącym Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych
Prof. Tadeusz Więckowski został wybrany w poniedziałek (04.06) przewodniczącym na czteroletnią kadencję. Zastąpi on dotychczasowego przewodniczącego prof. Antoniego Tajdusia z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Debata „Oszukane pokolenie” absolwentów – czy można im pomóc?
Uczelnia Łazarskiego zorganizuje we wtorek (05.06) debatę o stanie szkolnictwa wyższego w Polsce. Debatę poprowadzi Klaus Bachmann profesor SWPS, kierownik Katedry Polityki Międzynarodowej. Wezmą w niej udział przedstawiciele świata nauki i biznesu.