Ogłoszenie wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych.

OBWIESZCZENIE
MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI
z dnia 28 stycznia 2021 r.
w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych kancelarii notarialnych

Na podstawie art. 9 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1192 i 2320) ogłasza się wykaz zarejestrowanych kancelarii notarialnych, stanowiący załącznik do obwieszczenia. Wykaz obejmuje kancelarie notarialne zarejestrowane według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r.

ZAŁĄCZNIK

WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANCELARII NOTARIALNYCH

(według stanu na dzień 31 grudnia 2020 r.)
Lp. Notariusz (nazwisko i imię) Siedziba kancelarii Kancelaria prowadzona na zasadach spółki
1 2 3 4
I Okręg Sądu Apelacyjnego w Białymstoku
1 Filipczuk Lucyna Augustów
2 Kisiel Jolanta, Kisiel Tomasz Augustów spółka partnerska
3 Płońska Krystyna Augustów
4 Złotkowski Piotr Augustów
5 Harajda Alicja, Mikłaszewicz-Reszko Monika Barczewo spółka cywilna
6 Gieglis Justyna Bartoszyce
7 Krzyszkowska-Krawczyk Agnieszka Bartoszyce
8 Andrychowski Dariusz Białystok
9 Bieluczyk Irena Białystok
10 Boćkowska Aniela Jadwiga Białystok
11 Boćkowska Elżbieta Białystok
12 Brodzińska Aleksandra, Bruszewska Urszula Białystok spółka cywilna
13 Czerwińska Ewa Białystok
14 Dąbrowski Janusz Roman, Dąbrowska Justyna Białystok spółka cywilna
15 Domanowska-Cybulska Grażyna Białystok
16 Fedorowicz Paweł Białystok
17 Janczuk Grzegorz Białystok
18 Jaworska-Kondrusik Małgorzata, Kotyńska Magdalena Białystok spółka cywilna
19 Karwowska Małgorzata Białystok
20 Krassowska Maria Białystok
21 Kulesza Tomasz Jan Białystok
22 Lachowicz Ewa Białystok
23 Lussa Piotr Sebastian Białystok
24 Łapińska Anna Białystok
25 Łaska Danuta, Leszczyńska Katarzyna Białystok spółka cywilna
26 Malinowska-Wienconek Bożena Teresa Białystok
27 Malinowska Marta Białystok
28 Michalska-Dziemidowicz Agnieszka Białystok
29 Miecznik Bogusława Białystok
ЗО Mieszkowska Lidia Władysława Białystok
31 Mikucka-Klim Kamila Białystok
32 Miron-Dębowska Agnieszka Białystok
33 Mojsa Ewa Białystok
34 Motal-Brzosko Magdalena, Siwicka-Bejtman Maja Białystok spółka cywilna
35 Motal-Filipczuk Barbara Białystok
36 Niemotko Piotr Białystok
37 Nieścierowicz Joanna Białystok
38 Orzel Małgorzata Białystok
39 Orzel Tomasz, Orzel Magdalena Białystok spółka cywilna
40 Piotrowska Hanna Białystok
41 Popow Igor Białystok
42 Seweryn Marta Białystok
43 Sieklucka Halina Elżbieta Białystok
44 Sikorska Alina Białystok
45 Surowiec Anatol Białystok
46 Szymańska Adelajda Białystok
47 Wojtunik Adam Białystok
48 Zabielska Paulina Białystok
49 Zaniewska Katarzyna Białystok
50 Zdanowicz Dariusz, Kitlas Karolina Białystok spółka partnerska
51 Zdasiuk Jarosław Białystok
52 Zimnoch Maciej Białystok
53 Walędziak Małgorzata Bielsk Podlaski
54 Wienconek Marek Roman Bielsk Podlaski
55 Zimnoch Waldemar Piotr Bielsk Podlaski
56 Wojtuń Mirosława, Zduniak Roman Biskupiec spółka cywilna
57 Syrewicz-Kozłowska Iwona Czesława Dobre Miasto
58 Andrzejewski Michał Ełk
59 Gorlo Anna Ełk
60 Głodź-Tylutka Małgorzata, Sikorska-Kulesza Krystyna Ełk spółka cywilna
61 Jaworska Elżbieta Ełk
62 Karny Edward Józef, Karny Piotr Cyprian Ełk spółka cywilna
63 Mieloch Michał Ełk
64 Zemła Katarzyna Ełk
65 Adamczyk Magdalena Giżycko
66 Brunke-Paluch Joanna Giżycko
67 Buko Renata Giżycko
68 Sienkiel Tomasz Giżycko
69 Tomaszewska-Czerwonka Józefa Maria Giżycko
70 Antonik Janusz Paweł Gołdap
71 Poszewiecki Adam Gołdap
72 Arasimowicz Renald Grajewo
73 Prystupiuk Katarzyna Grajewo
74 Klimiuk Bohdan Hajnówka
75 Wasiluk Marek Hajnówka
76 Duczmalewska Beata Tamara Kętrzyn
77 Kamińska Regina Halina Kętrzyn
78 Krasucka-Wnorawska Monika Kętrzyn
79 Marek-Święszkowska Izabela Kolno
80 Szmigiel Ewelina Kolno
81 Tertel Zyta Lubomiła Kolno
82 Molewska Adrianna Lidzbark Warmiński
83 Dadura Małgorzata Łapy
84 Warakomska Wiesława Maria Łapy
85 Dmochowska Anna Łomża
86 Klawinowski Rafał Łomża
87 Pełny Barbara Łomża
88 Poreda Tomasz Łomża
89 Reczek Robert Łomża
90 Talkowska Julia Łomża
91 Walewska Emilia Łomża
92 Budna Aneta, Bukowski Zbigniew Maków Mazowiecki spółka cywilna
93 Tarnowski Krzysztof Maków Mazowiecki
94 Mroczko Barbara Mońki
95 Śledź Kamil Mońki
96 Bedra Piotr Mrągowo
97 Lachowicz Mariola Ewa Mrągowo
98 Sosnowska Jadwiga, Sosnowska-Piękoś Anna Mrągowo spółka cywilna
99 Jarmołowicz-Zaremba Grażyna Nasielsk
100 Raduszewska Danuta Wiesława Nidzica
101 Zalewska Ilona Nidzica
102 Gryczko Artur Olecko
103 Sawicki Marek, Pęcka Justyna Olecko spółka cywilna
104 Andrzejewska Olga Olsztyn
105 Bieranowski Adam Olsztyn
106 Brewka Elżbieta Olsztyn
107 Brzoskowska Joanna Olsztyn
108 Kaczyńska Ewa Olsztyn
109 Karwowska-Magierska Beata Olsztyn
110 Kotowska-Szpejna Aleksandra Olsztyn
111 Kozłowska Joanna Olsztyn
112 Krzysztoń Andrzej Olsztyn
113 Machłajewska Bogumiła Olsztyn
114 Malak Ewa Anna Olsztyn
115 Milewski Michał Olsztyn
116 Pająska Anna Olsztyn
117 Piotrowski Bolesław Piotr Olsztyn
118 Proć Elżbieta Olsztyn
119 Roszko Beata Katarzyna Olsztyn
120 Sabatowska-Janczyło Agnieszka, Landowska-Gołosińska Joanna Olsztyn spółka cywilna
121 Siarkowska-Martyka Katarzyna Olsztyn
122 Stankiewicz Zbigniew Olsztyn
123 Szpejna Andrzej Olsztyn
124 Ślusarczyk Irena, Ślusarczyk Cezary Olsztyn spółka partnerska
125 Urniaż Anna Maria Olsztyn
126 Wąsowicz Paulina Olsztyn
127 Władysławski Zbigniew Olsztyn
128 Wosik-Paziewska Małgorzata Olsztyn
129 Wróblewski Maciej Olsztyn
130 Zając Anna, Zając Jacek Jerzy Olsztyn spółka cywilna
131 Zakrzewska Izabela Olsztyn
132 Zaroń Anna Olsztyn
133 Ziółkowska Teresa Grażyna Olsztynek
134 Koprowska Anna Orneta
135 Chojnowska Ewa, Chojnowski Łukasz Ostrołęka spółka cywilna
136 Mróz-Gołębiewska Katarzyna Ostrołęka
137 Napiórkowska Hanna Ostrołęka
138 Nejman Danuta Ostrołęka
139 Ossowska Marta Aleksandra Ostrołęka
140 Pajka-Dąbrowska Agnieszka Ostrołęka
141 Prytulak Irena, Prytulak Michał Ostrołęka spółka cywilna
142 Rusiłowicz Agnieszka Ostrołęka
143 Szymańska-Pałka Barbara Ostrołęka
144 Żebrowska Grażyna Ostrołęka
145 Grabowska Dorota, Krupa Radosław Ostrów Mazowiecka spółka cywilna
146 Kozikowska Maria Ostrów Mazowiecka
147 Rzodkiewicz-Książek Aldona Ostrów Mazowiecka
148 Zawadzka Joanna Ostrów Mazowiecka
149 Alicka-Truszkowska Katarzyna Pisz
150 Gałka Agata Katarzyna Pisz
151 Makowska Julita Pisz
152 Tertel Krzysztof Sławomir Pisz
153 Głażewska Katarzyna Przasnysz
154 Kołodziejska Arleta Przasnysz
155 Siemianowska Małgorzata Przasnysz
156 Trusiewicz Lubomir Waldemar Przasnysz
157 Koniecek Grzegorz Pułtusk
158 Korytkowska Paulina Pułtusk
159 Kupis Tomasz Pułtusk
160 Raźny Dariusz Pułtusk
161 Agaciak Halina Dorota Sejny
162 Krot Anna Maria Siemiatycze
163 Kulesza Barbara Siemiatycze
164 Drożdżewicz Leonard Sokółka
165 Halicki Andrzej Sokółka
166 Nelke Agnieszka Sokółka
167 Sawoń-Zaniewska Magdalena Sokółka
168 Bieńczyk Bożenna Suwałki
169 Cieślik Halina Suwałki
170 Front Barbara Maria Suwałki
171 Lelusz Wiesław Józef Suwałki
172 Szrajbert Małgorzata Suwałki
173 Urbanowicz Wojciech Suwałki
174 Drozd-Bączek Aldona Szczytno
175 Herman Marcin Szczytno
176 Kopiś Aleksander Szczytno
177 Kuciński Edmund Jan Szczytno
178 Czaplicki Krzysztof Tadeusz, Czaplicka-Kilarska Małgorzata Węgorzewo spółka cywilna
179 Dec Paweł Wysokie Mazowieckie
180 Kaczyński Marek Wysokie Mazowieckie
181 Markowska Sylwia Wysokie Mazowieckie
182 Płońska Danuta Wysokie Mazowieckie
183 Płoński Paweł Wysokie Mazowieckie
184 Abramczyk Tomasz Wyszków
185 Bernat-Grzybowska Ewa Wyszków
186 Dąbrowska Bożena Wyszków
187 Lechowicz Piotr Wyszków
188 Liwska-Napiórkowska Lidia Wyszków
189 Najmoła Danuta Wyszków
190 Stańczak Aneta Wyszków
191 Godlewska Janina Zambrów
192 Grzejszczyk-Glińska Marzanna Zambrów
193 Sijko Magdalena, Skibiński Marek Zambrów spółka cywilna
194 Zaniewski Paweł Zambrów
II Okręg Sądu Apelacyjnego w Gdańsku
1 Fabirkiewicz Mateusz Aleksandrów Kujawski
2 Przybyłowski Mirosław Aleksandrów Kujawski
3 Ślachciak Daria Białe Błota
4 Górecka Justyna Braniewo
5 Kozubel Igor Braniewo
6 Gruszczyńska Marta Brodnica
7 Jankowski Wacław Brodnica
8 Mleczko Maciej Brodnica
9 Sarnowska Maria Jolanta Brodnica
10 Truścińska Aleksandra Brodnica
11 Arczykowski Adam Bydgoszcz
12 Barabasz Andrzej, Barabasz Rafał Bydgoszcz spółka cywilna
13 Bartkowiak-Dunaj Anna Bydgoszcz
14 Bilińska Barbara Bydgoszcz
15 Chojnowska Emilia, Weiss Mateusz Bydgoszcz spółka cywilna
16 Drozda Bogumiła, Smolarek Barbara Bydgoszcz spółka cywilna
17 Fabiańczyk-Szajgin Dorota Bydgoszcz
18 Gacek Paulina Bydgoszcz
19 Gort Kamila Bydgoszcz
20 Gutmańska-Pawłowska Monika, Rogala Dawid Bydgoszcz spółka cywilna
21 Górecki Piotr Bydgoszcz
22 Hernacka Magdalena Bydgoszcz
23 Kazińska Katarzyna, Onoszkowicz-Jacyna Bogusława Bydgoszcz spółka cywilna
24 Krysztofiak Michał Bydgoszcz
25 Lehmann Alicja Bydgoszcz
26 Leszczyński Krzysztof Bydgoszcz
27 Lissewska Lucyna, Lissewski Marek, Lissewski Jarosław Bydgoszcz spółka cywilna
28 Machalewska-Flak Agnieszka, Szczurek Katarzyna Bydgoszcz spółka cywilna
29 Mielcarek Maciej, Osławski Wojciech Bydgoszcz spółka cywilna
30 Milewska Dagmara Bydgoszcz
31 Montowska Ewa Bydgoszcz
32 Mrotek Anna Bydgoszcz
33 Niesobski Jarosław Bydgoszcz
34 Opara Ewa, Kupisz Marcin Bydgoszcz spółka cywilna
35 Paradowski Marcin Bydgoszcz
36 Ratajczak Violetta Bydgoszcz
37 Rewers-Wyka Katarzyna Bydgoszcz
38 Sądej-Gil Magdalena Bydgoszcz
39 Słomka Anna Bydgoszcz
40 Sosińska Katarzyna Bydgoszcz
41 Wasilewski Rafał, Rakoca Bartłomiej Bydgoszcz spółka partnerska
42 Wandiuk Danuta Bydgoszcz
43 Warniełło-Kuśba Wiesława Bydgoszcz
44 Wocka Zbigniew Bydgoszcz
45 Klimkiewicz Krystyna Bytów
46 Łagocki Ryszard Bytów
47 Pęska Julita Chełmno
48 Ruszkiewicz Dariusz Chełmno
49 Gardziejewska-Kaniewska Natalia Chełmża
50 Lorens Magdalena Chełmża
51 Armada Janusz Chojnice
52 Czerwionka Alina Chojnice
53 Kołyszko Janusz, Szulc-Kołyszko Jadwiga, Kołyszko Aleksandra Chojnice spółka cywilna
54 Zielińska Monika Chojnice
55 Żakowska Małgorzata Chojnice
56 Matwiejczyk Magdalena Chwaszczyno
57 Buczak Przemysław Ciechocinek
58 Przybyłowski Mirosław Piotr Ciechocinek
59 Fierek Janusz Czersk
60 Fierek Małgorzata Człuchów
61 Gbur Andrzej Człuchów
62 Paturej Alicja Człuchów
63 Duda Ryszard Działdowo
64 Flis Grzegorz Działdowo
65 Bando Alicja Elbląg
66 Bober Bożena Elbląg
67 Frankowska Jolanta Elbląg
68 Gajek Agnieszka Elbląg
69 Krull Marek Elbląg
70 Malitka Barbara, Zbucki Paweł Elbląg spółka cywilna
71 Poniatowska Marzena Elbląg
72 Rogowski Tomasz Elbląg
73 Rutkowska Martyna Elbląg
74 Wroński Sławomir Elbląg
75 Adamonis Agnieszka Maria Gdańsk
76 Aleksandrowicz Karol Gdańsk
77 Arcyman-Małkowska Agnieszka, Dębski Marcin Gdańsk spółka cywilna
78 Białaszewska Agnieszka Gdańsk
79 Binkowski Tomasz, Miller Joanna Gdańsk spółka cywilna
80 Bukowska Aleksandra Gdańsk
81 Car Karolina Gdańsk
82 Ciechanowski Michał Gdańsk
83 Ciszewski Maciej Gdańsk
84 Czepiel Ewelina, Szarek-Gwizdała Monika Gdańsk spółka cywilna
85 Czerepak-Borowik Beata Gdańsk
86 Czugan Agnieszka Gdańsk
87 Dambek Agata Gdańsk
88 Dambek Maria Gdańsk
89 Działakiewicz-Posiła Małgorzata Gdańsk
90 Fal Izabela Gdańsk
91 Frąckowska Aleksandra, Kulesza Mirosław Gdańsk spółka cywilna
92 Głódź Alicja Gdańsk
93 Głuchowska Milena, Gornowicz Dagmara, Lindner Marta Gdańsk spółka cywilna
94 Górecka Elżbieta Gdańsk
95 Górska Renata Gdańsk
96 Imach Małgorzata Gdańsk
97 Jankowska-Siwek Joanna, Siwek Maciej Gdańsk spółka cywilna
98 Jędrej Kamil Gdańsk
99 Jurewicz-Szulc Elżbieta Gdańsk
100 Kapkowski Rafał Gdańsk
101 Kondracki Wojciech Gdańsk
102 Kradziecki Krzysztof Gdańsk
103 Kur Mateusz Gdańsk
104 Kurlapska-Rawa Olga Gdańsk
105 Kurzyńska-Kowalczyk Małgorzata Gdańsk
106 Langowski Piotr Gdańsk
107 Lipińska Diana, Borek Emilia Gdańsk spółka cywilna
108 Lis Piotr Gdańsk
109 Łukasiewicz Izabela Gdańsk
110 Łukasiewicz Paulina Gdańsk
111 Marek Anna Gdańsk
112 Mędraś Bartosz Paweł, Szulc Filip Gdańsk spółka partnerska
113 Mędraś Joanna Gdańsk
114 Miłkowska Sylwia Gdańsk
115 Mroczkowski Mirosław Gdańsk
116 Nagórska-Protasiuk Katarzyna Gdańsk
117 Niedźwiedź Patrycja Gdańsk
118 Ogiegło Witold Gdańsk
119 Ogonowska Katarzyna Gdańsk
120 Osypińska-Balcerzak Ewa Gdańsk
121 Раnс Ewa Gdańsk
122 Paulus-Glanc Paula, Maciejewska-Chomiuk Ewa Gdańsk spółka cywilna
123 Pietrasik Cezary Gdańsk
124 Prorok Piotr, Skłucki Arkadiusz Gdańsk spółka cywilna
125 Reinhardt Aleksandra, Turzyńska-Karakiewicz Anna Gdańsk spółka cywilna
126 Robińska Aleksandra Gdańsk
127 Rodziewicz Kamil Gdańsk
128 Rudnicka Anna Gdańsk
129 Rydzkowski Marcin Gdańsk
130 Sekściński Jarosław Gdańsk
131 Skwarliński Jan Gdańsk
132 Stolarczyk-Durka Magdalena, Jeziorska Marta Gdańsk spółka cywilna
133 Szerszeń Jolanta Gdańsk
134 Wasak Adam Gdańsk
135 Wąsowicz-Harendarczyk Lucyna Gdańsk
136 Wierucka Marta, Formella Paweł Gdańsk spółka cywilna
137 Wojtowicz Grażyna, Kundo Zbigniew Gdańsk spółka cywilna
138 Zaleska Anna, Socha Grzegorz Gdańsk spółka partnerska
139 Zaparty Agnieszka Gdańsk
140 Adam Karolina, Tumasz Joanna, Ganczewski Łukasz Gdynia spółka partnerska
141 Bartecka Kalina Gdynia
142 Bielińska Natalia, Jakubowska Magdalena Gdynia spółka cywilna
143 Bladowska Anna Gdynia
144 Bocianowska Joanna Gdynia
145 Dawińdziak Agnieszka Gdynia
146 Domaradzki Mateusz Gdynia
147 Ewertowska Dorota Gdynia
148 Gołębiowski Michał Gdynia
149 Gruszecki Przemysław Gdynia
150 Grzywaczewska Dominika Gdynia
151 Janisz Magdalena Gdynia
152 Janowski Waldemar, Kawalec Beata Gdynia spółka cywilna
153 Jasiński Jacek Gdynia
154 Jędrowicz Cezary Gdynia
155 Kierus-Tunowska Paulina Gdynia
156 Kolbusz Przemysław Gdynia
157 Koperska-Woźniak Ewa Katarzyna, Woźniak Maciej Gdynia spółka cywilna
158 Korbańska Dorota Gdynia
159 Kurecki Łukasz Gdynia
160 Kuźma-Ebel Iwona, Szyngiera Bogumiła Gdynia spółka cywilna
161 Kuźmicka Małgorzata Gdynia
162 Kużelewska Anna Gdynia
163 Maciąg Elżbieta, Gowkielewicz-Kotlarz Iwona, Linde Bartłomiej Gdynia spółka cywilna
164 Marchlewicz Maciej Gdynia
165 Marciniak Anna Gdynia
166 Muszyńska Anna Gdynia
167 Oleszczuk-Kowalska Agnieszka Gdynia
168 Pawluć-Halecka Joanna Gdynia
169 Pietrzak Piotr Gdynia
170 Rydzkowska Wiesława, Kowalewski Maciej, Szulga Jakub Gdynia spółka cywilna
171 Sokołowski Rafał, Kotala Marta Gdynia spółka cywilna
172 Solecka Joanna Gdynia
173 Szulc Błażej Gdynia
174 Tarasiuk Anna Gdynia
175 Tomaszewska Dorota Gdynia
176 Warońska Hanna Gdynia
177 Warońska Monika Gdynia
178 Wiśniewska Anna Elżbieta Gdynia
179 Korzeniewska Ewelina Gniewkowo
180 Borys Agata Golub - Dobrzyń
181 Michalec Andrzej Golub - Dobrzyń
182 Murowicki Sławomir Golub - Dobrzyń
183 Kosmania-Sadowska Dorota Grudziądz
184 Kowalska Klaudia Grudziądz
185 Kucab-Politewicz Anna Grudziądz
186 Milan-Szymański Tadeusz Grudziądz
187 Różecka Agnieszka Grudziądz
188 Sokalski Andrzej Grudziądz
189 Szymańczak-Wiśniewska Magdalena Grudziądz
190 Gerczak Agnieszka Iława
191 Głowacki Tomasz Iława
192 Godlewska-Drewniak Marzena, Machaszewska Joanna Iława spółka cywilna
193 Kozielska Bożena Iława
194 Skrzeczkowska Katarzyna Iława
195 Biernacki Marcin Inowrocław
196 Błażyński Mateusz Inowrocław
197 Muchorowska-Chrostowska Agnieszka Inowrocław
198 Nietresta Anna Inowrocław
199 Steppa Małgorzata Inowrocław
200 Śmiela Maciej Inowrocław
201 Walińska-Góra Anna Inowrocław
202 Westfal Beata Inowrocław
203 Chmiel Wojciech Kartuzy
204 Kłonowska-Sztolcman Grażyna Kartuzy
205 Leszkowski Roberto Kartuzy
206 Tandek-Cieśluk Magdalena Kartuzy
207 Fąs Magdalena Koronowo
208 Trzeciecka-Gąsiorek Katarzyna Kosakowo
209 Bogusz Marzena Kościerzyna
210 Lizakowska Beata Kościerzyna
211 Magnus Agnieszka Kościerzyna
212 Pepliński Zenon Kościerzyna
213 Wójcik-Bela Magdalena Kościerzyna
214 Wnuczko Magdalena Kowale
215 Motycka-Wiśniewska Justyna Kowalewo Pomorskie
216 Kujawska-Gęsińska Izabela Kruszwica
217 Cinkusz-Ciska Katarzyna Kwidzyn
218 Humenny-Żmieńko Barbara Kwidzyn
219 Springer Anna Kwidzyn
220 Żmieńko Michał Kwidzyn
221 Bartko Mariusz Lębork
222 Ciszewski Adam Lębork
223 Mikliński Jacek Lębork
224 Kąkolewska Cecylia, Brzozowski Piotr Lipno spółka cywilna
225 Kuskowski Grzegorz Lipno
226 Wasielewska Anna Lipno
227 Kurszewski Maciej Lubawa
228 Giziński Filip Lubicz Górny
229 Madrak-Rogowska Aneta Malbork
230 Sargun Anna Malbork
231 Sargun-Stasiak Natalia Malbork
232 Szczerba Marek Malbork
233 Dobosz Adam Miastko
234 Iwaszko Magdalena Miastko
235 Nauman-Dobrzyńska Anna Mogilno
236 Ostrowski Marek Mogilno
237 Gąsiewska Wioletta Morąg
238 Kośmian Milena Morąg
239 Gruszczyński Piotr Nakło nad Notecią
240 Porzezińska Magdalena Nakło nad Notecią
241 Kochalska Agnieszka Nowe Miasto Lubawskie
242 Szulejewski Robert Nowe Miasto Lubawskie
243 Brzozowski Piotr Nowy Dwór Gdański
244 Szmelter-Budzyń Agnieszka, Kujawa Monika Nowy Dwór Gdański spółka cywilna
245 Huse-Strzelecka Małgorzata Osielsko
246 Cegiełka Joanna Ostróda
247 Maciejewska Anita Magdalena, Buczkowska Agnieszka Ostróda spółka cywilna
248 Malarski Dominik Ostróda
249 Sinkiewicz Agnieszka Ostróda
250 Kubaszek Bogdan Pasłęk
251 Szarmach Małgorzata Pasłęk
252 Klimuszko Joanna, Robaczewska Katarzyna Pruszcz Gdański spółka cywilna
253 Kniażycka-Bobrowska Katarzyna, Bobrowski Stanisław Pruszcz Gdański spółka cywilna
254 Potocka Karolina Pruszcz Gdański
255 Rozbicka-Czarnecka Beata Pruszcz Gdański
256 Staroszczuk Anna Pruszcz Gdański
257 Bieliński Łukasz Puck
258 Kuśba Piotr, Necel Beata Puck spółka cywilna
259 Weber Tomasz Puck
260 Pulczyńska Alicja Radziejów
261 Szwajdler Joanna Radziejów
262 Dettlaff Karolina, liles Agata Reda spółka cywilna
263 Wierczyńska Karolina Reda
264 Roszczyniała Dawid Rumia
265 Rożyńska-Terman Katarzyna, Stodoła Aleksandra Rumia spółka cywilna
266 Wysocki Krzysztof, Wysocki Michał Rumia spółka cywilna
267 Białobłocki Marek Rypin
268 Giżewski Aleksander, Giżewska Katarzyna Rypin spółka cywilna
269 Boenigk Marek Jan, Boenigk Tomasz Sępólno Krajeńskie spółka cywilna
270 Sołyszko Sylwia Sierakowice
271 Majchrzyk Elżbieta Solec Kujawski
272 Bunkowska Agnieszka Słupsk
273 Chamier-Gliszczyńska Anna Słupsk
274 Dworczyński Paweł Jan, Gąsecka-Szewczuk Aleksandra Słupsk spółka partnerska
275 Dzierżyńska-Zielonka Edyta Słupsk
276 Grzeszak Piotr Słupsk
277 Kędzierska Paulina Słupsk
278 Milewski Jerzy Słupsk
279 Rynkiewicz Radosław Słupsk
280 Wichniarek Aleksandra Słupsk
281 Wojdygowska Anna Słupsk
282 Żmudzka-Mielnik Alicja Słupsk
283 Gilarska Katarzyna Sopot
284 Grajewska-Bartosz Katarzyna Sopot
285 Pietrewicz Edyta Anna Sopot
286 Pilarczyk Bartosz Karol Sopot
287 Ryłko Piotr Sopot
288 Szymanowska Hanna Sopot
289 Ciechanowski Przemysław Starogard Gdański
290 Gramatowska Edyta, Kościńska Karolina Starogard Gdański spółka cywilna
291 Romańska Bożena Starogard Gdański
292 Szaciłowski Robert Starogard Gdański
293 Witt-Mańkowska Anna Starogard Gdański
294 Mrozowska Magdalena Straszyn
295 Robakowska-Trzeciak Magdalena, Trzeciak-Kasiorkiewicz Joanna Szubin spółka cywilna
296 Joppek Filip Świecie
297 Kalczyńska-Pokora Iwona Świecie
298 Szott Piotr Świecie
299 Zarzecka Monika Świecie
300 Rzeszotarski Cezary Sztum
301 Cejrowska Jolanta Tczew
302 Guzik-Ruszkiewicz Magdalena Tczew
303 Janicka Beata Tczew
304 Janicki Jędrzej Tczew
305 Kleinschmidt Michał Tczew
306 Went Jakub Tczew
307 Barański Łukasz Toruń
308 Buszman Krystian Toruń
309 Chwiałkowski Łukasz Toruń
310 Chyła Magdalena Toruń
311 Cieślik Paweł Toruń
312 Czeczko Andrzej Toruń
313 Eska-Królikowska Agnieszka Toruń
314 Gasin Izabela Arleta Toruń
315 Gawin Barbara Toruń
316 Gabryszewska Beata Toruń
317 Kalbarczyk Ewa Toruń
318 Kamińska-Gbur Marzenna Toruń
319 Kasperska Magdalena Toruń
320 Kolasiński Adam Toruń
321 Krystek Krystyna Toruń
322 Liberadzka Iwona Maria, Liberadzka Ewa Maria Toruń spółka cywilna
323 Malesza Zbigniew, Monika Sadowska Toruń spółka cywilna
324 Olszewski Tomasz Toruń
325 Płotkowski Krzysztof Toruń
326 Radzińska Aleksandra Toruń
327 Rakoczy Marlena, Starzyńska Zofia Toruń spółka cywilna
328 Szczech Julia Toruń
329 Szmańda Joanna Toruń
330 Szyczewska Mirosława Toruń
331 Wesołowska Ewa Toruń
332 Węgierska-Kozłowska Karolina Toruń
333 Wróbel Danuta, Barańska Agnieszka, Matuszewski Krzysztof Toruń spółka cywilna
334 Wrzecionkowska Agata Toruń
335 Rawicka-Hryniewska Elżbieta, Rawicki Jakub Tuchola spółka cywilna
336 Słomińska Ewa Tuchola
337 Zieliński Jan Ustka
338 Marchewka Agnieszka Wąbrzeźno
339 Wituchowski Michał Wąbrzeźno
340 Żuralski Michał Wąbrzeźno
341 Dudziak Robert Wejherowo
342 Kelpin Anna, Orlińska Joanna Wejherowo spółka cywilna
343 Lewna Marzena Wejherowo
344 Łojewska-Jednoralska Anna Wejherowo
345 Mizak Henryk Wejherowo
346 Solecki Leszek Wejherowo
347 Cichoszewski Piotr Włocławek
348 Fąfara Joanna Włocławek
349 Gołębiewski Wojciech Włocławek
350 Kopacz Aleksandra Włocławek
351 Kuźnicki Jarosław Włocławek
352 Morawski Paweł, Walter Iwona Włocławek spółka cywilna
353 Rybarczyk Marta Włocławek
354 Smolarska Anna Włocławek
355 Wieczorek-Kulczycka Aleksandra Włocławek
356 Kołaczyńska Natalia Żnin
357 Turek Leszek, Turek Michał Żnin spółka cywilna
358 Przybyłowska Marta Żukowo
359 Wólecka Małgorzata Żukowo
III Okręg Sądu Apelacyjnego w Katowicach
1 Ciastoń Renata Maria Będzin
2 Kapuścik Wojciech Będzin
3 Różycka Katarzyna, Różycki Jacek Będzin spółka cywilna
4 Wieczorek Marek Będzin
5 Bednarska Anna Bielsko-Biała
6 Ciślak Beata Bielsko-Biała
7 Gołba-Dorak Rozalia Bielsko-Biała
8 Gołębiewska Joanna Bielsko-Biała
9 Grochowicz Jan Bielsko-Biała
10 Gworek Paweł, Karabinowicz-Kozłowska Jowita Bielsko-Biała spółka cywilna
11 Jakubiec Rafał Bielsko-Biała
12 Janik Tomasz Bielsko-Biała
13 Kaczmarczyk Agnieszka, Magda-Zielecka Aneta Bielsko-Biała spółka cywilna
14 Kensoń Aneta Bielsko-Biała
15 Kłaput Wiesław Bielsko-Biała
16 Malarz-Wisłocka Alicja Bielsko-Biała
17 Małachwiej Olga, Małachwiej Konrad Bielsko-Biała spółka cywilna
18 Ruśkowski Ryszard Bielsko-Biała
19 Rzadkowski Dariusz Wojciech, Rzadkowska-Kapłan Aleksandra Bielsko-Biała spółka cywilna
20 Stejskal Jarosław, Baściuk Tomasz Bielsko-Biała spółka cywilna
21 Szczygieł Adriana Bielsko-Biała
22 Świerczek Mariusz Bielsko-Biała
23 Więzik Dawid, Mika Krzysztof Bielsko-Biała spółka cywilna
24 Wojtowicz Michał Bielsko-Biała
25 Płachta-Baścik Magdalena Bieruń
26 Regulska Anna Buczkowice
27 Bystrzanowska Małgorzata Bytom
28 Ferenc-Tomiak Halina Bytom
29 Jonek Sylwia Bytom
30 Jucha Agata Bytom
31 Mikler Jadwiga, Mikler Jerzy Bytom spółka cywilna
32 Pietryga Jarosław Bytom
33 Skwarczyńska Justyna Bytom
34 Bańczyk Danuta Chorzów
35 Błasiak Aleksandra Chorzów
36 Kurzeja Wojciech Marcin Chorzów
37 Nowak Bartłomiej Chorzów
38 Paszek Bartosz, Paszek Krystyna Chorzów spółka cywilna
39 Zawadzki Tomasz Chorzów
40 Brachaczek Michalina Cieszyn
41 Hołdys Dorota Cieszyn
42 Klinik Halina Cieszyn
43 Miodoński Patryk Cieszyn
44 Pagieła Małgorzata Cieszyn
45 Płóciennik-Ociepka Angelika Cieszyn
46 Kałuża Alina Katarzyna, Tulaja Tomasz Czechowice-Dziedzice spółka cywilna
47 Tokarzewska Maria Czechowice-Dziedzice
48 Chylińska Agata Czeladź
49 Szmal Rafał, Nowak Zbigniew Czeladź spółka cywilna
50 Szopa Anna Czerwionka-Leszczyny
51 Banach Piotr Częstochowa
52 Bartelak Karina Częstochowa
53 Białas Maria, Tałaj Sebastian Częstochowa spółka cywilna
54 Biewald Katarzyna Częstochowa
55 Gębka Marzena Częstochowa
56 Golis Szymon Częstochowa
57 Jędrak Marta Częstochowa
58 Kalus Anna Częstochowa
59 Kalamat Marcin Częstochowa
60 Królak-Pojnar Magdalena Częstochowa
61 Królak Marek Częstochowa
62 Majocha Izabela Częstochowa
63 Materniak-Andrecka Iwona Częstochowa
64 Nowak Aneta Częstochowa
65 Nowakowska-Sperka Ewelina Częstochowa
66 Ociepa-Szostek Karolina Częstochowa
67 Pilarz Maciej Częstochowa
68 Pilarz Michał Częstochowa
69 Przedzińska Sylwia Częstochowa
70 Rokowska Ewa Częstochowa
71 Rygielski Marcin Częstochowa
72 Sadowski Adam Częstochowa
73 Stec-Cekiera Dominika Częstochowa
74 Szkurłat Arkadiusz Częstochowa
75 Szostak Joanna Częstochowa
76 Winiarska Maria, Oziębała-Winiarska Martyna Częstochowa spółka cywilna
77 Włodarczyk Justyna Częstochowa
78 Woszczyk Beata Częstochowa
79 Jaskulska Aleksandra Dąbrowa Górnicza
80 Krawczyk Witold Dąbrowa Górnicza
81 Maciążek-Ulanowska Lidia, Rzadkowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza spółka cywilna
82 Matuszewska Agnieszka, Sielańczyk Katarzyna Dąbrowa Górnicza spółka cywilna
83 Muzyk Anna Dąbrowa Górnicza
84 Pliżga-Wojtunik Adriana Dąbrowa Górnicza
85 Podsiadło Adrian, Kański Piotr Dąbrowa Górnicza spółka cywilna
86 Porębska-Kula Marika Dąbrowa Górnicza
87 Pustuł-Zielińska Elżbieta Dąbrowa Górnicza
88 Uroda-Bieszczad Barbara Dąbrowa Górnicza
89 Cebulski Mariusz Gliwice
90 Dąbrowska-Babińska Daria Gliwice
91 Drewko Justyna, Warzecha Joanna Gliwice spółka cywilna
92 Gajos Łukasz, Małachowski Wojciech Gliwice spółka cywilna
93 Dykacz Krzysztof Gliwice
94 Mańka Anna Gliwice
95 Niemiec Marcin Gliwice
96 Ochrombel-Pawelec Antonina Gliwice
97 Samorzewska Iwona Gliwice
98 Serafin Agata Gliwice
99 Stelmach-Pawlica Edyta Gliwice
100 Sułkowska Dorota Gliwice
101 Turski Jacek Gliwice
102 Walasek Wojciech, Michalski Rafał Gliwice spółka cywilna
103 Walenta Wojciech Gliwice
104 Wrona-Berwid Bożena Gliwice
105 Dziechciarz Małgorzata Goleszów
106 Siekańska Paulina Imielin
107 Chorowski Paweł, Siemko Piotr, Siemko-Pióro Małgorzata Jastrzębie-Zdrój spółka cywilna
108 Lipień Andrzej, Mojeścik Damian Jastrzębie-Zdrój spółka cywilna
109 Masiubański Jarosław Jastrzębie-Zdrój
110 Pasich Damian Jastrzębie-Zdrój
111 Surma Katarzyna Jastrzębie-Zdrój
112 Gaweł Joanna Jaworzno
113 Jura Piotr, Wróbel Andrzej Jaworzno spółka partnerska
114 Skowrońska Dagmara Jaworzno
115 Ślusarczyk Tomasz Jaworzno
116 Wojdyło Piotr Jaworzno
117 Balas Tomasz Katowice
118 Biodrowicz Katarzyna, Domagała Piotr Katowice spółka cywilna
119 Blusz Joanna, Roztoczyński Łukasz Katowice spółka partnerska
120 Brandys Małgorzata Katowice
121 Dolnicka-Wybraniec Hanna Katowice
122 Dyszlewska-Tarnawska Agnieszka Katowice
123 Giemza Magdalena Katowice
124 Grajner Tymoteusz Katowice
125 Górska-Wolnik Bożena, Mateja-Jankowska Małgorzata Katowice spółka cywilna
126 Janik-Rymarczyk Małgorzata, Walotek Katarzyna Katowice spółka cywilna
127 Juszczyk Dagna Katowice
128 Kita-Kuśnierz Marcelina, Salej Dominika Katowice spółka cywilna
129 Korbecki Damian Katowice
130 Kuźniak Ewa Katarzyna Katowice
131 Lesiak Aleksandra Katowice
132 Majer Agnieszka Katowice
133 Majewska Weronika Katowice
134 Marquardt Piotr Katowice
135 Michalewicz Wojciech, Michalewicz Przemysław Katowice spółka cywilna
136 Michalik Michał Katowice
137 Mikołajczyk Halina, Mikołajczyk Agnieszka Katowice spółka cywilna
138 Mikołajczyk Łukasz Katowice
139 Niełacna-Szopa Agata Katowice
140 Onichimowski Marcin Katowice
141 Piwowarczyk Iwona, Mikołajek-Wiktor Marcelina Katowice spółka cywilna
142 Pluta Ewa Katowice
143 Pokojski Jakub Katowice
144 Robak Adam Katowice
145 Smreczak Magdalena Katowice
146 Stencel Katarzyna Katowice
147 Szewczyk Ewa Katowice
148 Szura Mirosław Katowice
149 Świergot Alicja Katowice
150 Taczewska Joanna Katowice
151 Telecka-Hartowicz Danuta Katowice
152 Wojdyło Jacek, Gregorczyk Marcin Katowice spółka cywilna
153 Wojdyło-Rudzka Katarzyna, Płonka Olimpia Katowice spółka cywilna
154 Wojtaszek-Bałazińska Zuzanna, Bednarz Kinga Katowice spółka cywilna
155 Wróbel Marta, Reck Aleksandra Katowice spółka partnerska
156 Zapart Tomasz Katowice
157 Zymek Agnieszka, Cholewa Marta Katowice spółka cywilna
158 Beza Iwona Kłobuck
159 Chrząstek Mikołaj Kłobuck
160 Słaby Aleksandra Kłobuck
161 Kasperczyk Genowefa Knurów
162 Śliż-Żurowska Katarzyna Knurów
163 Lasocka Paulina Kozy
164 Myszka Anna Lędziny
165 Janisz Danuta Lubliniec
166 Jastrząb Krystyna Lubliniec
167 Otrębska Natalia Lubliniec
168 Gaczyńska Justyna Łaziska Górne
169 Chodoła Sylwia Mikołów
170 Gramała Aleksandra Mikołów
171 Hajda-Palicka Barbara, Deda Dominika Mikołów spółka cywilna
172 Kochan-Kopczyńska Maria, Kopczyńska-Skwara Dominika Mikołów spółka cywilna
173 Mordarski Przemysław Mikołów
174 Piwowarski Maciej, Stanek Katarzyna Mikołów spółka cywilna
175 Śleziak Wiesław, Śleziak Szymon Milówka spółka cywilna
176 Bolczyk Paweł Mysłowice
177 Kucharski Marek Roman Mysłowice
178 Kurz Katarzyna Mysłowice
179 Palion Mariola, Palion Lesława Mysłowice spółka cywilna
180 Buła Grażyna Myszków
181 Gielniewski Krzysztof Myszków
182 Kasznia Anna Myszków
183 Kasznia Jolanta Myszków
184 Kulak-Komalska Agnieszka Myszków
185 Gaczyńska-Stefanek Małgorzata Orzesze
186 Witoszek Dominika Pawłowice
187 Nolewajka Piotr Piekary Śląskie
188 Parada Małgorzata Piekary Śląskie
189 Synowiec Sylwia Piekary Śląskie
190 Tobor-Nowińska Magdalena Piekary Śląskie
191 Banasik Marta Pszczyna
192 Przybysławska Marta Pszczyna
193 Radwan Mirela Pszczyna
194 Szafron-Sekta Aleksandra Pszczyna
195 Wala Justyna Pszczyna
196 Klima Magdalena Pszów
197 Walenta Paweł Pyskowice
198 Zając Aleksandra Pyskowice
199 Fac Szymon Racibórz
200 Kulot Barbara Racibórz
201 Niedziałkowska Ewa Racibórz
202 Pawłowska Jolanta Racibórz
203 Rabczuk Agata, Raczek Agnieszka Racibórz spółka cywilna
204 Zientek Marcin Racibórz
205 Wyrozębska Anna Radlin
206 Niedźwiedź Katarzyna Radzionków
207 Borgulat-Szostak Katarzyna Ruda Śląska
208 Bukowski Mariusz Ruda Śląska
209 Chaberko Paulina Ruda Śląska
210 Czernecka-Dąsal Małgorzata Ruda Śląska
211 Durzyńska-Trybus Janina, Piwońska-Komosa Katarzyna Ruda Śląska spółka cywilna
212 Himmel-Minkina Ewa, Minkina-Setkiewicz Sylwia Ruda Śląska spółka cywilna
213 Pająk-Szkuta Ewelina, Ziółkowska-Grzomba Angelika Ruda Śląska spółka cywilna
214 Wieczorke Agata Ruda Śląska
215 Breisa Bernadeta, Guzik Wojciech Rybnik spółka cywilna
216 Fojcik Anna Rybnik
217 Fojcik Grzegorz Rybnik
218 Gilner Krzysztof, Ostalecki Jacek Rybnik spółka cywilna
219 Grzybczyk Adam, Jonderko Katarzyna Rybnik spółka partnerska
220 Pędracki Artur Rybnik
221 Pośpiech Michał Rybnik
222 Rutkowska Monika Rybnik
223 Smyczek Tomasz Rybnik
224 Wieczorek Bernadetta Rybnik
225 Pukowiec Dawid, Kaźmierska Justyna Rydułtowy spółka cywilna
226 Skrodzka-Jezusek Aleksandra Rydułtowy
227 Bińkowska Paulina Siemianowice Śląskie
228 Dawid Aleksander Siemianowice Śląskie
229 Czuk Przemysław Siemianowice Śląskie
230 Wysowski Wojciech Siemianowice Śląskie
231 Adamczyk Klaudia Siewierz
232 Mazoń Krzysztof Siewierz
233 Mazoń-Witkowska Magdalena, Witkowski Paweł Siewierz spółka cywilna
234 Bochenek Hubert Skoczów
235 Gilewska-Kozubek Anna Skoczów
236 Bańdo Jan, Bańdo Grzegorz Sosnowiec spółka cywilna
237 Derdas-Dziewit Małgorzata, Skłodowska Mirosława Sosnowiec spółka cywilna
238 Heliosz Joanna Sosnowiec
239 Krawczyk Tomasz Sosnowiec
240 Krupiński Wojciech Sosnowiec
241 Nowak Łukasz, Ociessa Saturnin Sosnowiec spółka cywilna
242 Miland-Huzarewicz Agata Sosnowiec
243 Nowakowska Jolanta Sosnowiec
244 Olejarczyk Sławomir Sosnowiec
245 Ślizak Marcin Sosnowiec
246 Tomczyk Gabriela Strumień
247 Chrzanowski Arnold Szczekociny
248 Cyris Krzysztof Świętochłowice
249 Łakota-Gątarz Agata Świętochłowice
250 Michałek-Kobielusz Anna Świętochłowice
251 Drewko Mirosław Tarnowskie Góry
252 Kołodziej Gabriela, Kołodziej Szymon Tarnowskie Góry spółka cywilna
253 Nikiel Arkadiusz Tarnowskie Góry
254 Śmieja Krzysztof Tarnowskie Góry
255 Tobor Jakub Tarnowskie Góry
256 Wieczorek Jacek Tarnowskie Góry
257 Celiński Dariusz, Skaba Beniamin Tychy spółka cywilna
258 Cisowski Kamil Tychy
259 Darowski Jacek, Jeż Anna Tychy spółka cywilna
260 Gajos Agnieszka Tychy
261 Kozina Kamil Tychy
262 Kuczera-Nowak Renata Tychy
263 Michalewicz Dominika Tychy
264 Polak-Skawińska Julita Tychy
265 Smolski Michał Tychy
266 Stępień-Jasińska Krystyna Tychy
267 Strażecka Ewa, Strażecka Katarzyna Tychy spółka cywilna
268 Nogacka Ewa Ustroń
269 Szalbót Piotr Ustroń
270 Chudek Zenon Wodzisław Śląski
271 Kałusowska-Dyakowska Agata Wodzisław Śląski
272 Kałusowski Łukasz Wodzisław Śląski
273 Machecka-Kryszak Emilia Wodzisław Śląski
274 Wnęk-Mańkowska Aneta Wodzisław Śląski
275 Bednarczyk-Berendowicz Agata Zabrze
276 Górzny Adriana Zabrze
277 Jędzura Agnieszka Zabrze
278 Kleszczewska Anna Zabrze
279 Konopska-Kula Lidia Zabrze
280 Kozok Joanna Zabrze
281 Kubacka-Filas Marzena Zabrze
282 Letkiewicz Andrzej, Wróbel Grażyna Zabrze spółka cywilna
283 Madej Krzysztof, Lepich Maciej Zabrze spółka cywilna
284 Przyszlak Jadwiga Zabrze
285 Grzebieluch Bożena, Grzebieluch Agnieszka, Sewerzyńska Ewa Zawiercie spółka cywilna
286 Makieła-Cyganik Anna Zawiercie
287 Świerdza Dominik Zawiercie
288 Torbus Dagmara Zawiercie
289 Truszkowski Marcin Zawiercie
290 Jaros Justyna, Zawisza Agnieszka Żory spółka cywilna
291 Pszonka Tomasz, Sitko Zbigniew Żory spółka cywilna
292 Sanetra Michał Żory
293 Szymiczek Joanna, Warzecha Karol Żory spółka cywilna
294 Drugacz Agata Żywiec
295 Olejnik Renata Żywiec
296 Pruszczyńska Małgorzata Żywiec
297 Serzhanova Viktoriya Żywiec
298 Szymik Aleksandra Żywiec
IV Okręg Sądu Apelacyjnego w Krakowie
1 Pawłowski Tomasz Alwiernia
2 Komar-Wdowik Barbara Andrychów
3 Miłoszewska Wanda Andrychów
4 Wójcik Wojciech Biecz
5 Michnik Agnieszka Bochnia
6 Młynarczyk Iwona Bochnia
7 Pawlus Dariusz Bochnia
8 Siwek Krystyna Bochnia
9 Wojtkiewicz Szymon Bochnia
10 Kaczmarek Łucja Brzesko
11 Kot Marcin Brzesko
12 Miłoszewska-Maciejewska Dagmara Brzesko
13 Zalasiński Mieszko Brzesko
14 Durnaś Michał Busko-Zdrój
15 Garbacz-Lawińska Ewa Busko-Zdrój
16 Kaleta Andrzej Busko-Zdrój
17 Miziołek Barbara Busko-Zdrój
18 Plech Liliana Monika Busko-Zdrój
19 Chmielnicka Anna Chęciny
20 Kowalczyk-Dadak Katarzyna Chrzanów
21 Pastuszka Łukasz Chrzanów
22 Sebastyanka Andrzej Chrzanów
23 Żak Dagmara Chrzanów
24 Rozmus Anna Czarny Dunajec
25 Antosiak Dagmara Czernichów
26 Kądzielawa-Kopeć Beata Dąbrowa Tarnowska
27 Rzeźniewska Zofia Dąbrowa Tarnowska
28 Sumara Piotr Dąbrowa Tarnowska
29 Sielska Agnieszka Dobczyce
30 Szymczyk Dominika Gdów
31 Brońska-Matula Urszula Gorlice
32 Doniec Katarzyna Gorlice
33 Gorzelak Marta Gorlice
34 Miarecki Wojciech Gorlice
35 Dudzicz Marta Grybów
36 Szewczyk Wiesław Grybów
37 Bogacz Dawid Jabłonka
38 Dudek Katarzyna, Moskała-Dudek Alicja, Dudek Konrad Jędrzejów spółka cywilna
39 Grabalski Edward Jędrzejów
40 Świder Janusz Jędrzejów
41 Górnikowski Tomasz Jordanów
42 Jarek Krzysztof, Czernik Anna Kalwaria Zebrzydowska spółka cywilna
43 Pyka Danuta Kalwaria Zebrzydowska
44 Bidzińska Małgorzata Kazimierza Wielka
45 Gołębiowski Grzegorz Kazimierza Wielka
46 Bies Łukasz Kęty
47 Kubiczek Justyna Kęty
48 Neuman Małgorzata Kęty
49 Abramowicz Łukasz Kielce
50 Arczyński Grzegorz Kielce
51 Bech Jarosław Kielce
52 Dąbrowska Karolina, Ziętal Piotr Kielce spółka cywilna
53 Doroz Piotr Kielce
54 Duda Kamila Kielce
55 Frelich Jacek Kielce
56 Gajek Karolina Kielce
57 Giedyk-Sierakowska Elżbieta Kielce
58 Grabka Wojciech Kielce
59 Jaskólska Justyna Kielce
60 Karamara Tomasz Kielce
61 Kasperek Michał Kielce
62 Kosińska Zdzisława Kielce
63 Krawiec Milena Kielce
64 Kupis Łukasz, Rusek Adam Kielce spółka cywilna
65 Mechowska-Wąsik Monika Kielce
66 Midak Beata, Midak Przemysław Kielce spółka cywilna
67 Nalazek Mirosława, Putowski Janusz Kielce spółka cywilna
68 Poborski Michał Kielce
69 Poniedziałek Anna Kielce
70 Przybyszek Angelika Kielce
71 Sitko-Sawicka Julita Kielce
72 Szostakiewicz Piotr Kielce
73 Szwarc Kamila Kielce
74 Tazbir Rafał Kielce
75 Tomala Violetta, Zapała Wioletta Kielce spółka cywilna
76 Ziomek Adam Kielce
77 Żelichowski Mariusz, Krasowski Adam Kielce spółka cywilna
78 Olejnik-Kowal Anna Kocmyrzów
79 Adamiec Izabela Końskie
80 Dumin-Święcicka Ewa Końskie
81 Nowak Wioletta Końskie
82 Salagierski Tomasz Końskie
83 Aschenbrenner-Pieprzyca Anna Kraków
84 Barański Konrad Kraków
85 Barutowicz-Wieczorek Sylwia Kraków
86 Biernat Jakub, Długopolska-Pliszka Joanna Kraków spółka cywilna
87 Blajer Paweł, Duszkiewicz Rafał Kraków spółka cywilna
88 Błaszczyk-Kozłowska Sandra Kraków
89 Bochenek-Perek Agnieszka, Ludźmierski Robert Kraków spółka partnerska
90 Brandys Alicja Kraków
91 Broszkiewicz Joanna, Torbiczuk-Wiśniewska Monika Kraków spółka cywilna
92 Bukowska-Mikosz Marta, Hajto Łukasz Kraków spółka cywilna
93 Bułat Kamil Kraków
94 Chorabik Radosław, Wawruch Magdalena Kraków spółka cywilna
95 Chruszczyk Łukasz Kraków
96 Ciba Andrzej Kraków
97 Cicio Joanna Kraków
98 Ćmikiewicz-Ignasik Marta Kraków
99 Damulewicz Jan, Kapusta Witold, Seweryn Konrad, Nowak Marcin, Wolański Robert Kraków spółka cywilna
100 Deflorian Aneta Kraków
101 Dembowska Bogna Kraków
102 Domaradzki Wojciech, Szewczyk-Dziura Agnieszka Kraków spółka partnerska
103 D'Obyrn Beata, Szybowska Danuta, Szybowski Wiesław Kraków spółka cywilna
104 Dudka Olimpia Kraków
105 Faber-Rakowska Magdalena Kraków
106 Faron Piotr, Mitka Dorota Kraków spółka cywilna
107 Flach-Chęcińska Manuela Kraków
108 Franckiewicz Bartosz Kraków
109 Friediger Marta Kraków
110 Galos Maria, Pawlak-Żmuda Katarzyna Kraków spółka cywilna
111 Gałowicz Barbara Kraków
112 Gaweł-Rościszewska Anna Kraków
113 Gawin Witold Kraków
114 Gągała-Zając Joanna, Greguła Joanna, Kot Tomasz Kraków spółka cywilna
115 Gleń Anna, Gołąbek Sławomir Kraków spółka cywilna
116 Grabowski Marcin Kraków
117 Gruskoś Romana, Nowak Marta Kraków spółka cywilna
118 Gruszczyńska Katarzyna, Gruszczyński Wojciech, Tomasik-Curyło Agnieszka Kraków spółka partnerska
119 Haśko Katarzyna, Składzień Anna Kraków spółka cywilna
120 Hędrzak-Słota Małgorzata Kraków
121 Holocher Jan, Kresek-Urbaniak Katarzyna Kraków spółka cywilna
122 Iłowski Grzegorz, Iłowski Maciej, Cyz-Hejmo Iwona Kraków spółka cywilna
123 Irla Katarzyna Kraków
124 Jastrząb Henryka Kraków
125 Jończyk Mariola, Płonka Ewa Kraków spółka cywilna
126 Kabat Marta Kraków
127 Kakitek Jan Kraków
128 Karczewska Anna Kraków
129 Klimonda Dariusz Kraków
130 Knuplerz Ewa, Knuplerz Oskar, Mardyła Grzegorz Kraków spółka partnerska
131 Kocoł-Bochenek Ewa, Mazurek-Redmerska Magdalena Kraków spółka cywilna
132 Koćma Bożena, Rogala Adam Kraków spółka cywilna
133 Kosiniak-Imiołek Katarzyna Kraków
134 Kościelniak Grzegorz Kraków
135 Kozek Agnieszka Kraków
136 Krok-Ordys Magdalena Kraków
137 Kurnicki Tomasz, Olszewski Mateusz Kraków spółka cywilna
138 Lippa Bartłomiej Kraków
139 Magolan Sławomir, Kaźmierczak Mateusz Kraków spółka cywilna
140 Maj Krzysztof, Gomółka Ryszard Kraków spółka cywilna
141 Majchrowska Monika Kraków
142 Majerczak Sylwia Kraków
143 Malik Magdalena Kraków
144 Mania Bartłomiej, Piotrowska Gabriela Kraków spółka cywilna
145 Markiewicz Grażyna Kraków
146 Mazur-Kułakowska Agnieszka, Solak Marcin Kraków spółka partnerska
147 Mazur Andrzej Kraków
148 Meysztowicz Katarzyna Kraków
149 Mierniczek Piotr Kraków
150 Miklaszewski Rafał Kraków
151 Miśkiewicz Barbara, Tuszyńska Justyna Kraków spółka cywilna
152 Miziołek Nina, Januś-Brzostwska Aleksandra Kraków spółka cywilna
153 Mleko Łukasz Kraków
154 Nieniewska Beata Kraków
155 Obler Anna, Kwiecińska-Stybel Maria Kraków spółka cywilna
156 Obtułowicz Tomasz, Łomnicka Anna, Stanek-Wyczółkowska Anna Kraków spółka cywilna
157 Pach Magdalena, Golec-Sionek Aleksandra Kraków spółka cywilna
158 Palmirska Iwona, Szeliga Tadeusz Kraków spółka cywilna
159 Papież Anna Kraków
160 Płaczek Grażyna Kraków
161 Porębski Tomasz, Leskiewicz-Porębska Natalia Kraków spółka cywilna
162 Rokitiańska Anna Kraków
163 Rowecki Aleksander Kraków
164 Rusak-Łach Agnieszka Kraków
165 Sajkiewicz-Zarzycka Marta, Chochół Bartłomiej Kraków spółka cywilna
166 Satora Marcin Kraków
167 Słodkowska-Pęk Anna Kraków
168 Słowik Izabela Kraków
169 Suchecka Monika Kraków
170 Szatko-Bakalarz Kamila, Szczyrbak-Wieczorek Małgorzata Kraków spółka partnerska
171 Szczepanik Julita Kraków
172 Szczepanik Sabina, Ozga-Domagalska Katarzyna Kraków spółka cywilna
173 Szczęsny-Ligęza Agnieszka Kraków
174 Szkadłubowicz Wojciech Kraków
175 Szybka Marta Kraków
176 Tomaszek Piotr Kraków
177 Truszkiewicz Zygmunt, Truszkiewicz Jan Kraków spółka cywilna
178 Twardosz Lilija Kraków
179 Tylek Joanna, Jankiewicz Sylwia Kraków spółka cywilna
180 Ulman-Skwara Irena Kraków
181 Wajda Waldemar, Angerman-Wajda Dominika, Czernicka Marta Kraków spółka cywilna
182 Walczewski Arnold Kraków
183 Walo Łukasz, Sosno Michał Kraków spółka cywilna
184 Warbińska Marta Kraków
185 Wiater Paweł Kraków
186 Wiącek Anna Kraków
187 Wojtal-Kwiecińska Agnieszka Kraków
188 Wołek Karolina, Pietrzak Krzysztof Kraków spółka cywilna
189 Wołoch Michał Kraków
190 Wygona Konrad, Lejman Magdalena Kraków spółka partnerska
191 Wygona Krystian Kraków
192 Wyroślak Małgorzata Kraków
193 Wyszyńska Magdalena, Kot Dariusz Kraków spółka cywilna
194 Zabdyr-Kalińska Joanna Kraków
195 Zarzycki Wojciech, Iłowska Sabina Kraków spółka cywilna
196 Zegadłowicz Anna Kraków
197 Zeman Bartłomiej, Paszkiewicz Anna Kraków spółka cywilna
198 Zięcina Tomasz, Łukasik Mariusz Kraków spółka cywilna
199 Zachwieja Michał Krościenko nad Dunajcem
200 Skoczeń Krzysztof Krynica-Zdrój
201 Sojka Leszek Krzeszowice
202 Styś Klaudia, Wojtas Małgorzata Krzeszowice spółka cywilna
203 Nagórzański Michał Libiąż
204 Potejko Izabella Libiąż
205 Czechowska Martyna Limanowa
206 Leszczyńska Aneta Limanowa
207 Liszka Tomasz Limanowa
208 Opoka Jerzy Limanowa
209 Lewicki Piotr Liszki
210 Semik-Osmańska Kinga Maków Podhalański
211 Kulka Anna Michałowice
212 Ozioro-Blicharska Paulina Miechów
213 Petlic Anna Miechów
214 Stojczyk Paula Miechów
215 Szlachta Ewa Miechów
216 Wendelski Roman Miechów
217 Jędrzejczyk Katarzyna Morawica
218 Szynalik Czesław Mszana Dolna
219 Żądło-Romańska Barbara Mszana Dolna
220 Roman Arkadiusz Muszyna
221 Garczyńska Bożena Myślenice
222 Niepsuj Lucjan, Niepsuj Artur Myślenice spółka cywilna
223 Polański Andrzej Myślenice
224 Skiba Sławomir, Skiba Artur Myślenice spółka cywilna
225 Uszyńska Monika Myślenice
226 Domagalski Michał Niepołomice
227 Mikułowska-Krupska Agnieszka Niepołomice
228 Miszalska-Zapała Magdalena Niepołomice
229 Brońska-Fyda Łucja Nowy Sącz
230 Buchman Michał Nowy Sącz
231 Budzikowski Paweł Nowy Sącz
232 Celewicz Bartłomiej, Celewicz Katarzyna Nowy Sącz spółka cywilna
233 Ciągło Stanisław, Ciągło Ewelina Nowy Sącz spółka cywilna
234 Dubińska Caroline Nowy Sącz
235 Kalinowska-Szafran Dorota Nowy Sącz
236 Kronenberger-Król Kinga Nowy Sącz
237 Krupa Jadwiga, Krupa Marcin Nowy Sącz spółka cywilna
238 Smal-Rajca Anna Nowy Sącz
239 Szlachta Ewelina Nowy Sącz
240 Zygadło Elżbieta Nowy Sącz
241 Furczoń-Podraza Sabina Nowy Targ
242 Górnik Izabela, Warpecha Piotr Nowy Targ spółka cywilna
243 Janiszewska Łucja Nowy Targ
244 Kubińska-Ciszek Władysława Nowy Targ
245 Maj Natalia Nowy Targ
246 Palenik Andrzej Nowy Targ
247 Sieczka Ewelina Nowy Targ
248 Szatko Barbara, Szatko Stanisław Nowy Targ spółka cywilna
249 Adamczyk Agnieszka Olkusz
250 Banyś Anna Olkusz
251 Chmielewska Bożena, Chmielewski Andrzej Olkusz spółka cywilna
252 Grot Ewa Olkusz
253 Sydor Marta Olkusz
254 Borowiec Ewa Opatów
255 Galara-Polak Lidia Opatów
256 Miszczak-Nadziałek Olga Opatów
257 Domańczyk Anetta Ostrowiec Świętokrzyski
258 Kamińska- Sternal Anna Ostrowiec Świętokrzyski
259 Kowalska Wanda Ostrowiec Świętokrzyski
260 Pyrżak Anna Ostrowiec Świętokrzyski
261 Walasik Ewa Ostrowiec Świętokrzyski
262 Włodarczyk Lidia Ostrowiec Świętokrzyski
263 Maciejewski Michał Oświęcim
264 Matysik-Bogusz Agnieszka Oświęcim
265 Ramenda Paulina Oświęcim
266 Siwik-Choroba Iwona, Szubryt Mariusz Oświęcim spółka cywilna
267 Żubrowska Katarzyna Oświęcim
268 Krysiński Marek Pińczów
269 Płachta Magdalena Pińczów
270 Waniołka Joanna Pińczów
271 Leyko Dawid Połaniec
272 Jabłoński Mateusz Paweł Proszowice
273 Szot-Raźniak Małgorzata Proszowice
274 Mąsior Wojciech Rabka-Zdrój
275 Lisowska-Łenc Amelia Sandomierz
276 Loryś Maciej Sandomierz
277 Łatkowska-Baran Lucyna Sandomierz
278 Sochacka Ewa, Sochacki Kamil Sandomierz spółka cywilna
279 Stec Rafał Sandomierz
280 Pieńkos Sylwia Sędziszów
281 Jastrzębska-Kwiecień Dorota Skała
282 Łaba Barbara Skarżysko-Kamienna
283 Staszek-Zubrzycka Agnieszka Skarżysko-Kamienna
284 Śmiałek-Szafraniec Anna Skarżysko-Kamienna
285 Zarzycka Maria Skarżysko-Kamienna
286 Gołda Grzegorz Skawina
287 Karcz-Stankiewicz Agnieszka Skawina
288 Kowalec Piotr Skawina
289 Nalepa Stefan Skawina
290 Bzdyl Zofia, Bereś-Bzdyl Małgorzata Słomniki spółka cywilna
291 Pietras Magdalena Słomniki
292 Magdziarz Grażyna Starachowice
293 Samela Jacek Starachowice
294 Sułek Katarzyna Starachowice
295 Uliasz-Wypchło Marta Starachowice
296 Wojtowicz Piotr Starachowice
297 Majoch Mariusz Stary Sącz
298 Kluszczyńska-Chmielewska Karolina Staszów
299 Skowron Elżbieta Staszów
300 Widanka Agata Staszów
301 Judasz Elżbieta Sucha Beskidzka
302 Krzeszowiak Andrzej, Piwowarczyk Paweł, Krzeszowiak Janusz Sucha Beskidzka spółka cywilna
303 Pacyga Joanna Sucha Beskidzka
304 Wolczko Grzegorz Sucha Beskidzka
305 Rzeźniewska-Pal Renata Szczucin
306 Koblański Wiktor, Koblański Jerzy Mikołaj Szyce spółka cywilna
307 Szawul-Proniewska Justyna, Kulas Marcin Świątniki Górne spółka cywilna
308 Ćwiąkalska Judyta Tarnów
309 Derlaga Grażyna Tarnów
310 Gajda Weronika Tarnów
311 Górowska-Karaś Marzena Tarnów
312 Hałasa Andrzej, Hałasa Piotr Tarnów spółka cywilna
313 Januś Alicja Tarnów
314 Krzysztofowicz Bartosz Tarnów
315 Kulesza Robert Tarnów
316 Niedzielska-Zeliaś Marta Tarnów
317 Rzońca Marcin Tarnów
318 Sajdak-Sumara Iwona Tarnów
319 Studziński Paweł Tarnów
320 Szymańska Paulina Tarnów
321 Wachta Barbara Tarnów
322 Żak Jolanta Tarnów
323 Gut Magdalena Trzebinia
324 Kaczmarzyk Zdzisław Trzebinia
325 Dziadowiec Waldemar Tuchów
326 Szarama Teresa Tuchów
327 Koźbiał Halina Wadowice
328 Musiał Anna Wadowice
329 Wenda Joanna Wadowice
330 Zając Magdalena Wadowice
331 Baczyńska-Pytlik Monika Wieliczka
332 Celewicz Tadeusz Wieliczka
333 Dobosiewicz Łukasz Wieliczka
334 Hradecka-Madlewska Magdalena Wieliczka
335 Lelito Marta Wieliczka
336 Skrobecka Renata, Wszołek Justyna Wieliczka spółka cywilna
337 Celebański Piotr, Rafał Piróg Włoszczowa spółka cywilna
338 Dębski Sławomir Włoszczowa
339 Kaczmarzyk Grzegorz Włoszczowa
340 Haberka Karolina Wolbrom
341 Pedryc-Gontarz Paulina Zabierzów
342 Schechtel Jolanta Zabierzów
343 Żygawska Agnieszka Zakliczyn
344 Dyka Marek Zakopane
345 Marchalewicz Edyta Zakopane
346 Mądry-Pawlikowska Magdalena Zakopane
347 Ozga Urszula, Ozga Roman Zakopane spółka cywilna
348 Pasierb Joanna Zakopane
349 Sawera-Fryźlewicz Jolanta Zakopane
350 Żur Łukasz Zakopane
351 Kłosowska-Matlak Ewa Zator
352 Bułat Katarzyna Zielonki
353 Ligas Agata Zielonki
354 Warias Paweł Żabno
V Okręg Sądu Apelacyjnego w Lublinie
1 Radomska Joanna Bełżyce
2 Białek Katarzyna Biała Podlaska
3 Karasińska Jolanta Biała Podlaska
4 Maksymiuk Dorota Biała Podlaska
5 Mironiuk-Kuta Elżbieta Biała Podlaska
6 Nowak Jerzy Biała Podlaska
7 Petruk Zbigniew Biała Podlaska
8 Siennicka Natalia Biała Podlaska
9 Krzyżańska-Łyś Maria Białobrzegi
10 Pękacka Magdalena Białobrzegi
11 Hussar Bożena, Kołodziej Anna Biłgoraj spółka cywilna
12 Kiesz Marcin Biłgoraj
13 Obszańska Honorata Biłgoraj
14 Podgajna Małgorzata Biłgoraj
15 Sobczyńska-Sas Agnieszka Biłgoraj
16 Małyska Jakub Bychawa
17 Antczak Monika, Grzywna Paweł Chełm spółka cywilna
18 Gańska Katarzyna Chełm
19 Lewkowicz Jarosław Chełm
20 Przetocki Jacek Antoni, Przetocka-Woźniak Monika Chełm spółka cywilna
21 Wiechnik-Domańska Lidia, Domańska-Zajączkowska Agnieszka Chełm spółka cywilna
22 Falczyńska Elżbieta, Falczyński Karol Dęblin spółka cywilna
23 Durys Aleksandra Garwolin
24 Izdebski Jan Garwolin
25 Kalbarczyk-Luckar Irmina Ewa, Kalbarczyk Cezary Garwolin spółka cywilna
26 Krajewska Alicja Garwolin
27 Krajewski Jerzy Garwolin
28 Krajewski Stanisław Garwolin
29 Skupińska-Kozicka Magdalena Garwolin
30 Ścioch Adam Garwolin
31 Ścioch Marzena Garwolin
32 Grzesik Magdalena Grójec
33 Hamera Tadeusz Miron Grójec
34 Mazur Rafał, Karczmarczyk Dariusz Grójec spółka cywilna
35 Nasiłowski Rafał Grójec
36 Mróz Marek, Skalska Joanna Halinów spółka cywilna
37 Fabrowska Wioleta Hrubieszów
38 Góra Małgorzata Hrubieszów
39 Łaciński Jacek Hrubieszów
40 Mielniczuk Stanisław Hrubieszów
41 Korczak Waldemar Iłża
42 Baran Joanna Janów Lubelski
43 Bura Justyna Janów Lubelski
44 Lisek Elżbieta Janów Lubelski
45 Mazur Longin Janów Lubelski
46 Rozwadowska-Firlej Joanna Jedlnia-Letnisko
47 Kudła Jarosław Kozienice
48 Szeląg-Wiśniewska Katarzyna Kozienice
49 Wiśniewski Jeremi Kozienice
50 Bielak Anna Krasnystaw
51 Dudek Ryszard Krasnystaw
52 Skubisz Maria Krasnystaw
53 Szymaniak Iwona Krasnystaw
54 Dziadosz Lidia Kraśnik
55 Młynarski Krzysztof Kraśnik
56 Mozgawa Jerzy Kraśnik
57 Toporowski Jarosław Kraśnik
58 Wilczopolski Włodzimierz Andrzej Kraśnik
59 Zapalska Anna Kraśnik
60 Konopka Elżbieta Lipsko
61 Miaskowska Marta Lubartów
62 Pruszczak Elżbieta Lubartów
63 Szerard-Mitura Iwona Stanisława Lubartów
64 Wyszyńska Beata Lubartów
65 Zmysłowska Elżbieta Lubartów
66 Bednara-Kowal Małgorzata, Bednara-Michalczyk Joanna Lublin spółka cywilna
67 Buchlińska Krystyna Lublin
68 Chałupczak Magdalena Lublin
69 Chemperek-Kubić Magdalena Lublin
70 Chęć Beata Lublin
71 Ciechowski Bartłomiej Lublin
72 Deczkowska Alicja Lublin
73 Drzymała-Dzioba Agnieszka, Zawiślak-Brygała Aneta Lublin spółka cywilna
74 Filipowicz Kamila, Krasnowska Marta Lublin spółka cywilna
75 Florkowski Konrad Lublin
76 Fronc Robert Lublin
77 Gabryś Berenika Lublin
78 Gołacka Joanna Lublin
79 Greszta Renata, Barańska-Pastuszko Joanna Lublin spółka cywilna
80 Haczewski Tadeusz Lublin
81 Kalisz-Hynowska Katarzyna Lublin
82 Kisielewicz Katarzyna Lublin
83 Kołodziejczyk Grzegorz Lublin
84 Konopka Dagmara Lublin
85 Kotyłło Barbara Lublin
86 Kowalczyk Michał, Winiarska Magdalena Lublin spółka cywilna
87 Kubicz Andrzej Sławomir Lublin
88 Kunecka Agnieszka Lublin
89 Kutnik Anna Lublin
90 Lewicka Grażyna, Lewicka-Skiba Irmina Lublin spółka cywilna
91 Łuczkiewicz Beata, Michalczyk Anna Lublin spółka cywilna
92 Maliborska-Jurak Iwona, Majdanik Beata Lublin spółka cywilna
93 Margol Paweł Lublin
94 Maślak Teresa Lublin
95 Miączewska Barbara Lublin
96 Mierzwa Renata Lublin
97 Miszczak-Pyziak Mariola, Pyziak Rafał Andrzej Lublin spółka cywilna
98 Muszyńska Agnieszka Lublin
99 Pachucka-Kutrzuba Amelia Lublin
100 Piskorska-Aftyka Aleksandra, Jaśko-Łopatek Nina Lublin spółka cywilna
101 Pluta Jadwiga Lublin
102 Rożen Paweł Lublin
103 Rymarz Mateusz Lublin
104 Rzączyński Michał, Banderski Piotr Grzegorz Lublin spółka cywilna
105 Sawicka Monika Lublin
106 Sidor Janusz Lublin
107 Sierocka Małgorzata Lublin
108 Słowikowska Beata, Mróz Paweł Lublin spółka cywilna
109 Śladkowska-Szłapa Anna Lublin
110 Tatara Andrzej Lublin
111 Twardowska Grażyna Lublin
112 Wach Iwona, Jańczak Magda Lublin spółka cywilna
113 Widanka Tomasz Lublin
114 Woźniak Dominika Lublin
115 Doraczyński Maciej Henryk Łęczna
116 Szalak Łukasz Łęczna
117 Walas-Opoka Paulina Łęczna
118 Guz Wioletta Łosice
119 Hawryluk Marlena Łosice
120 Górska Ewelina Łuków
121 Kapińska Monika Łuków
122 Mateusiak Rafał Łuków
123 Nawrocka Małgorzata Łuków
124 Podstawka Łukasz Łuków
125 Wiśniewska Elżbieta Łuków
126 Chomiuk Piotr Międzyrzec Podlaski
127 Chomiuk Anna Mińsk Mazowiecki
128 Nowakowski Roman Mińsk Mazowiecki
129 Ogórek Agnieszka Mińsk Mazowiecki
130 Orłowski Andrzej Mińsk Mazowiecki
131 Paszkowska Katarzyna Mińsk Mazowiecki
132 Paszkowska-Pawelec Małgorzata Mińsk Mazowiecki
133 Sarnowicz-Stolarek Anna Mińsk Mazowiecki
134 Tomalska Anita Mińsk Mazowiecki
135 Paluch Magdalena Nałęczów
136 Stefańczyk Dariusz Nowe Miasto nad Pilicą
137 Gołofit Zbigniew Opole Lubelskie
138 Gozdór Sylwia, Gozdór Paweł Opole Lubelskie spółka cywilna
139 Gęśla Karol Parczew
140 Gwiazda-Danielkiewicz Monika Parczew
141 Jachacz Dagmara Piaski
142 Madej Tadeusz Piaski
143 Wikłacz Anna Pionki
144 Piekoś Paweł Poniatowa
145 Szmyd Agnieszka Przysucha
146 Ambryszewski Grzegorz Puławy
147 Jaśkowski Zygmunt Puławy
148 Karasińska Justyna, Szczubkowska Ewelina Puławy spółka cywilna
149 Nowacki Mirosław Puławy
150 Salasa Andrzej Puławy
151 Szymoniak Joanna Puławy
152 Aderek Iwona, Jaworska Aleksandra Radom spółka cywilna
153 Bernady Anna Radom
154 Cywińska Maria Radom
155 Czarnecki Sławomir Jan Radom
156 Dziwański Jakub Radom
157 Fijałkowska Ewa Radom
158 Giermakowska Marzena Radom
159 Gomuła Agnieszka Radom
160 Grzegorczyk Ewelina Radom
161 Jagieła-Misztal Justyna Radom
162 Jaśkiewicz Zofia, Kiszczak Aleksandra Radom spółka cywilna
163 Jażdżyk Agnieszka, Terlecka Agnieszka Radom spółka cywilna
164 Kultys Anna, Skawińska Katarzyna Radom spółka cywilna
165 Przerwa Aleksandra Radom
166 Stanisławek Tadeusz Radom
167 Stolarek Agnieszka Radom
168 Wajs Wanda, Grabowski Krzysztof Radom spółka cywilna
169 Błażewicz Anna, Mysłowski Andrzej Radzyń Podlaski spółka cywilna
170 Furman Bogda, Furman Piotr Radzyń Podlaski spółka cywilna
171 Zając Anna Radzyń Podlaski
172 Baca Paweł Ryki
173 Jaszczewska Kinga Ryki
174 Olejarz-Wolińska Magdalena Ryki
175 Zawadzka Elżbieta Ryki
176 Gliszczyńska-Kudelska Maria Siedlce
177 Kozłowski Łukasz Siedlce
178 Maliszewska Urszula Siedlce
179 Maniszewski Adam Siedlce
180 Piórkowski Andrzej Siedlce
181 Romanowski Jan Siedlce
182 Sikorska Elżbieta Siedlce
183 Szulepa Agnieszka, Troszkiewicz Małgorzata Siedlce spółka cywilna
184 Włodarczyk Monika Magdalena Siedlce
185 Flaga Urszula, Flaga Piotr Sokołów Podlaski spółka cywilna
186 Łyszczewski Marcin Sokołów Podlaski
187 Pawelec Łukasz Sokołów Podlaski
188 Borsucki Mateusz Sulejówek
189 Foryś Katarzyna Sulejówek
190 Wrzosek Piotr Sulejówek
191 Pysiewicz Mieczysław, Pysiewicz Przemysław Szczebrzeszyn spółka cywilna
192 Pietras Alicja Szydłowiec
193 Małek Wojciech Świdnik
194 Mateńko Monika Świdnik
195 Wojtaszek Małgorzata, Chalewska-Ławnik Anna Świdnik spółka cywilna
196 Wysocki Marcin Świdnik
197 Stankiewicz Paulina Tarczyn
198 Durlej Stefan Terespol
199 Bielecka Adela, Bielecki Adam Tomaszów Lubelski spółka cywilna
200 Ciupak Elżbieta Tomaszów Lubelski
201 Tulej Wiktor Grzegorz Tomaszów Lubelski
202 Chabrowska Katarzyna Warka
203 Lechowicz Monika Warka
204 Cejmer Iwona Węgrów
205 Kowalczyk Leszek, Krzanowski Grzegorz Węgrów spółka cywilna
206 Rosłon Milena Węgrów
207 Nejman-Spyrczyńska Ewa Włodawa
208 Tereszczuk Jacek Włodawa
209 Baraniak Agata Zamość
210 Czapla Michalina Zamość
211 Iwanicka Elżbieta Zamość
212 Kondracki Krzysztof Zamość
213 Kosicka Kamilla Zamość
214 Kotyła Joanna Zamość
215 Marciniak Anna Zamość
216 Przybysz Robert Leonard Zamość
217 Skóra Dorota Zamość
218 Sokół Przemysław Zamość
219 Szokalewicz Tomasz Zamość
220 Jawor Adam Zwoleń
221 Żabicki Zbigniew Zwoleń
222 Soćko Grzegorz Żelechów
VI Okręg Sądu Apelacyjnego w Łodzi
1 Bolek Jarosław Aleksandrów Łódzki
2 Dygas Bartosz, Janicki Bartłomiej Aleksandrów Łódzki spółka cywilna
3 Rassalska Małgorzata Aleksandrów Łódzki
4 Wiciński Robert Aleksandrów Łódzki
5 Walczak Ewelina Andrespol
6 Galimska Anna Bełchatów
7 Gałkowska-Koźma Gabriela Bełchatów
8 Karlikowski Michał Bełchatów
9 Mroczkowska Ola Bełchatów
10 Nowocień Marta Anna Bełchatów
11 Rychter Jolanta Bełchatów
12 Śliwińska Katarzyna Bełchatów
13 Terlecka-Morawiec Katarzyna Bełchatów
14 Kawczyńska Anna Brzeziny
15 Matczak Jarosław Brzeziny
16 Rutkowski Wojciech Brzeziny
17 Zduńczyk-Matczak Barbara Brzeziny
18 Barwińska Barbara Ciechanów
19 Piątkowski Andrzej Ciechanów
20 Schodowska-Kalińska Anna Ciechanów
21 Trusiewicz Anna Ciechanów
22 Zbyszyńska Ewa Ciechanów
23 Omelan Agata Gąbin
24 Folcholc Jerzy, Włodarczyk Anna Głowno spółka cywilna
25 Danielewicz Barbara Gostynin
26 Margol Dorota Gostynin
27 Morawska-Anyszka Agnieszka Gostynin
28 Krochmal Konrad Jarocin
29 Pietrzak Dariusz Jarocin
30 Sikorska Katarzyna Jarocin
31 Winiarska-Bargieł Beata Jarocin
32 Bladowska-Duda Ewa, Duda Maciej Kalisz spółka cywilna
33 Fraj Arkadiusz Kalisz
34 Hajdo-Nowak Dominika Kalisz
35 Kasperuk Danuta Kalisz
36 Kolańska Wiktoria Kalisz
37 Koźlik-Chudzia Magdalena Kalisz
38 Kubiak Klaudia Kalisz
39 Łazik Zofia Kalisz
40 Magdziński Andrzej Kalisz
41 Rodecki Dariusz Kalisz
42 Wojcieska Beata Kalisz
43 Wojnarowska-Kucharska Olga Kalisz
44 Lulko-Tyc Małgorzata Teresa Kępno
45 Kubera-Chowańska Maria, Olejarnik Barbara Kępno spółka cywilna
46 Rutkowska-Kabara Małgorzata Koluszki
47 Kubica Katarzyna Konstantynów Łódzki
48 Sobczak Jacek Konstantynów Łódzki
49 Marcińczak-Bieleninik Bogumiła Krotoszyn
50 Markiewicz Ola Krotoszyn
51 Ratajczyk Bogumiła, Ratajczyk Marcin Krotoszyn spółka cywilna
52 Ambroziak Danuta, Trzeciecka Dorota Kutno spółka cywilna
53 Janowska-Maksimowicz Ewa Kutno
54 Kalusiński Stanisław Kutno
55 Krakowiak Wojciech Kutno
56 Stolińska-Kowalczyk Karolina Kutno
57 Gajda-Wiśniewska Marta Lutomiersk
58 Hajdukiewicz-Zybert Ewa Łask
59 Kordos-Kula Katarzyna Łask
60 Rozmuszcz-Szewczyk Katarzyna Łask
61 Owsik Agnieszka Łęczyca
62 Pacholska-Podlasiak Agnieszka Łęczyca
63 Wojciechowska Ewa, Wojciechowski Artur Łęczyca spółka cywilna
64 Będkowska Beata Łowicz
65 Kochanek-Wojda Wioletta Łowicz
66 Maik Andrzej Łowicz
67 Majka Krystyna Łowicz
68 Musiał-Goławska Ewa Łowicz
69 Bald Anna Łódź
70 Baudysz Aleksandra, Kryszkiewicz Michał Łódź spółka cywilna
71 Belka Sylwia Łódź
72 Borten Katarzyna, Jabłoński Rafał Łódź spółka cywilna
73 Ceterowska Justyna, Szymczyk Justyna Łódź spółka cywilna
74 Ciepły Piotr Łódź
75 Czarnecki Piotr Łódź
76 Domańska Anna Łódź
77 Drygalska Jolanta Łódź
78 Fijałkowski Włodzimierz Łódź
79 Gałązka-Mikina Bogna Łódź
80 Gawior Grzegorz Łódź
81 Goździalska Anna Łódź
82 Grabowska Edyta Łódź
83 Grosicka Agnieszka Łódź
84 Grzejszczak Agnieszka, Sejdak Anna Łódź spółka partnerska
85 Gusta Karolina Łódź
86 Jackowska-Król Daria Łódź
87 Jóźwiak Kinga Łódź
88 Kabara Krzysztof Łódź
89 Kalsztein Dorota Łódź
90 Kaniecki Radosław Łódź
91 Karska Katarzyna, Wojciechowska Katarzyna Łódź spółka cywilna
92 Kaszyński Dominik, Skoneczny Jakub Łódź spółka cywilna
93 Klepaczko Julita, Klepaczko Piotr Łódź spółka cywilna
94 Kochan-Czubak Jolanta, Kuszewska-Kłąb Aleksandra Łódź spółka cywilna
95 Komorowska-Góral Dominika Łódź
96 Kotecki Piotr Łódź
97 Kozłowska Katarzyna Łódź
98 Kozłowski Janusz Łódź
99 Krakowiak Szymon Łódź
100 Krakowiński Maciej Łódź
101 Krasińska Joanna Łódź
102 Król Piotr Łódź
103 Król Tomasz Łódź
104 Lelental Piotr, Kubicki Bartosz Łódź spółka cywilna
105 Lendla Weronika, Różańska-Filipczak Barbara Łódź spółka cywilna
106 Lewek Jan Franciszek Łódź
107 Lewek-Czerwiec Joanna Łódź
108 Lipke Zbigniew, Lipke-Fronc Adrianna Łódź spółka cywilna
109 Lodzińska Elżbieta Łódź
110 Lucińska Zuzanna Łódź
111 Marciniak-Sikora Anna Łódź
112 Martynowska Sylwia Łódź
113 Milo Przemysław Łódź
114 Narolska Anna Łódź
115 Nierychła Małgorzata Łódź
116 Nowakowska-Lewe к Anna Łódź
117 Oskaldowicz Anna Łódź
118 Osman-Sorek Anna Łódź
119 Piotrowski Dominik Łódź
120 Plajzer-Majsterek Kinga Łódź
121 Podlasiak Anna Łódź
122 Postół Bartosz Łódź
123 Ramięga-Radowska Aleksandra Łódź
124 Rudzka Małgorzata Łódź
125 Rymdejko Grażyna Łódź
126 Salamon-Brewczyńska Agata Łódź
127 Sierociński Andrzej Łódź
128 Sługocka Ewa Łódź
129 Sobańska-Tiutiunik Katarzyna, Szymański Aleksander Łódź spółka cywilna
130 Starzyńska-Jaszecka Katarzyna Łódź
131 Strzelecki Bogusław Łódź
132 Strzępek Artur, Szabelska Iwona Łódź spółka cywilna
133 Szmaciński Mieczysław Łódź
134 Śliwkiewicz Monika Łódź
135 Tosik-Strzępek Anna Łódź
136 Trocińska-Pawlonka Anna Łódź
137 Turlik-Reczek Paulina Łódź
138 Twardowski Jarosław Andrzej Łódź
139 Uryszek Agata Łódź
140 Wełpa Katarzyna Łódź
141 Wichrowska Katarzyna, Zieliński Dawid Łódź spółka cywilna
142 Widziszewski Konrad Łódź
143 Wilamowski Wojciech Łódź
144 Wróblewska Agnieszka, Mieczkowski Wojciech Łódź spółka partnerska
145 Wróblewski Mariusz Łódź
146 Wypiorczyk Anna Łódź
147 Zalasińska Anna Maria Łódź
148 Zawadzka-Bernasiak Agata Łódź
149 Ziółkowska Maja, Jankowska-Kmieć Izabela Łódź spółka cywilna
150 Cegielska Barbara Mława
151 Domżalski Piotr Mława
152 Hołownia Piotr Mława
153 Pawłowska Kinga Mława
154 Żandarska-Nehring Beata Mława
155 Łojewska Ewa Mszczonów
156 Sierakowski Piotr Mszczonów
157 Dybalska-Smus Alicja Opoczno
158 Piekarski Andrzej Opoczno
159 Waśkiewicz Renata Opoczno
160 Baszczyński Maciej Ostrów Wielkopolski
161 Działoszyk Agnieszka Ostrów Wielkopolski
162 Hoppe-Jackowska Kinga Ostrów Wielkopolski
163 Królak Jakub Ostrów Wielkopolski
164 Miłosz Kinga Ostrów Wielkopolski
165 Misiak Anna Ostrów Wielkopolski
166 Spaleniak Angelika Ostrów Wielkopolski
167 Walczak Malwina Ostrów Wielkopolski
168 Wojtczak Dariusz Ostrów Wielkopolski
169 Ziemba Jakub Ostrów Wielkopolski
170 Ziółkowski Andrzej, Ziółkowska Violetta Ostrów Wielkopolski spółka cywilna
171 Chowański Tomasz Ostrzeszów
172 Eska-Wojciechowska Aleksandra Ostrzeszów
173 Szulc-Bogacz Joanna Ostrzeszów
174 Chałupnik Katarzyna Ozorków
175 Kowalczyk Anna Ozorków
176 Pietrzak Agata Ozorków
177 Barczak Roman Pabianice
178 Jaksa Łukasz Pabianice
179 Kupis Dariusz, Klubczewska Anna Pabianice spółka cywilna
180 Nowina-Rer Jacek Adam Pabianice
181 Olek Włodzimierz Jarosław Pabianice
182 Szczęsna Olga Pabianice
183 Kowalczyk Dagmara Pajęczno
184 Kwiecień-Walczyk Małgorzata Anna Pajęczno
185 Błaszczyk Grzegorz Piotrków Trybunalski
186 Hajniak Sylwia Piotrków Trybunalski
187 Juszczęć-Teleman Anna Piotrków Trybunalski
188 Kowalczyk Małgorzata, Kukulski Ziemowit Piotrków Trybunalski spółka cywilna
189 Marek Daria Piotrków Trybunalski
190 Serwatka Mariola Piotrków Trybunalski
191 Teleman Agata Piotrków Trybunalski
192 Teleman Radosław Piotrków Trybunalski
193 Teleman-Bajer Ewa Piotrków Trybunalski
194 Tomasik-Lasota Justyna Piotrków Trybunalski
195 Kobusińska Barbara Pleszew
196 Szpunt-Andrzejewska Ewelina Pleszew
197 Bałdowska Zofia Płock
198 Jodko Aneta Płock
199 Kaszewska Anna Płock
200 Kozłowska Magdalena Płock
201 Krysiuk Wiesława Płock
202 Macuga Barbara, Banucha Hanna Płock spółka cywilna
203 Nycz Zbigniew Płock
204 Omelan Artur Płock
205 Stępień-Dygowska Grażyna Płock
206 Szczepaniak Marcin, Czarnomski Wojciech Płock spółka cywilna
207 Szczepański Jakub Płock
208 Terlecka Grażyna Płock
209 Włodarczyk Magdalena Płock
210 Zych Aleksandra Płock
211 Kilińska-Palmowska Krystyna Płońsk
212 Popłonkowski Zbigniew, Rutkowska-Górska Małgorzata, Popłonkowska-Kłopotowska Anna Płońsk spółka cywilna
213 Stasiak Ryszarda Płońsk
214 Zarecka-Stasiak Karolina, Zarecki Jacek Płońsk spółka cywilna
215 Paprocka Sabina Poddębice
216 Wojciechowska-Kierepa Renata Poddębice
217 Bilska Agnieszka Radomsko
218 Dalkiewicz-Jagiełło Dorota Radomsko
219 Drzazga Łukasz Radomsko
220 Kałuzińska-Zacharewicz Aleksandra Radomsko
221 Koprowski Sławomir Radomsko
222 Sandelewska Małgorzata Radomsko
223 Skura Konrad Radomsko
224 Wojtczak-Smyk Monika Radomsko
225 Brzeżańska Beata Rawa Mazowiecka
226 Brzeżańska Paulina Rawa Mazowiecka
227 Przytuła Agnieszka Rawa Mazowiecka
228 Bartosiewicz Barbara Sieradz
229 Choińska Beata Sieradz
230 Pietkowska-Haas Karolina Sieradz
231 Powalski Jarosław Sieradz
232 Sadowska Justyna Sieradz
233 Szlubowska Ewa Sieradz
234 Kuskowski Krzysztof, Kuskowski Przemysław Sierpc spółka cywilna
235 Popiłko Grażyna Sierpc
236 Fidrysiak Beata Skierniewice
237 Goszczyńska Renata Skierniewice
238 Maślanka Michał Skierniewice
239 Wacławek Edyta Skierniewice
240 Wieprzkowicz Elżbieta Skierniewice
241 Wieprzkowicz-Łyżeń Joanna Skierniewice
242 Buczek Karolina Sochaczew
243 Bugalska-Maik Anna Sochaczew
244 Grabarek Wiesław, Grabarek-Borawska Katarzyna Sochaczew spółka cywilna
245 Demczyszyn-Stachowska Jolanta Sochaczew
246 Chmieliński Maciej Stryków
247 Wójcicka Patrycja Sulejów
248 Bocian Marek Tomaszów Mazowiecki
249 Dorocińska Jadwiga Tomaszów Mazowiecki
250 Gemel Magdalena Tomaszów Mazowiecki
251 Grad Bogdan, Grad Adam Tomaszów Mazowiecki spółka partnerska
252 Mieczkowska Romualda Tomaszów Mazowiecki
253 Gruszka Andrzej Tuszyn
254 Góra Paulina Wieluń
255 Kamieniecka Dorota Wieluń
256 Karasiak Iwona Wieluń
257 Kopacka Agnieszka Wieluń
258 Mielczarek Dorota Wieluń
259 Tymura Jolanta Wieluń
260 Kijak Jolanta Wieruszów
261 Polus-Głuch Agnieszka Wieruszów
262 Bilant Małgorzata Zduńska Wola
263 Binczycki Radosław Zduńska Wola
264 Mazurkiewicz Hanna Zduńska Wola
265 Tęsiorowski Stanisław Zduńska Wola
266 Wojtyniak Izabela Zduńska Wola
267 Jeziorska Barbara Zgierz
268 Jeziorski Waldemar Zgierz
269 Kominiak Aleksandra, Myłyk-Kuzdak Monika Zgierz spółka cywilna
270 Kozerski Adam Zgierz
271 Krawczyk Bartosz Zgierz
272 Kubiak Marcin Zgierz
273 Kuropatwa Angelika Zgierz
274 Rybka Hanna Zgierz
275 Święcicki Tadeusz Zgierz
276 Popiłko Andrzej, Dłużniewska Joanna Żuromin spółka cywilna
277 Tuszyński Antoni Żuromin
278 Jarosik Joanna Żychlin
279 Badowska-Korba Justyna Żyrardów
280 Bożykowska Elżbieta Żyrardów
281 Bożykowski Adam Żyrardów
282 Chmiel Aleksandra Żyrardów
283 Salmonowicz Jan Żyrardów
284 Salmonowicz Przemysław Żyrardów
VII Okręg Sądu Apelacyjnego w Poznaniu
1 Just Ewa Buk
2 Kownacka Paulina Chodzież
3 Rzepa-Białczyk Krystyna, Piechocki Piotr Chodzież spółka cywilna
4 Pierudzka Ewa Czarnków
5 Wrocławska Katarzyna Czarnków
6 Bączyk-Ostrowska Małgorzata Gniezno
7 Dominik Dagmara Gniezno
8 Gruchalski Michał Gniezno
9 Gruszka Elżbieta Gniezno
10 Kentzer Sebastian Gniezno
11 Morawska-Kentzer Magdalena Gniezno
12 Sporna Anna Gniezno
13 Sypniewska Anna Gniezno
14 Andrzejewska-Czemplik Lidia Gostyń
15 Rote Małgorzata, Laskowska Agata Gostyń spółka cywilna
16 Paetz Marcin Andrzej Grodzisk Wielkopolski
17 Ptaszyńska Anna, Marciniak Małgorzata Grodzisk Wielkopolski spółka cywilna
18 Szczepańska Weronika Grodzisk Wielkopolski
19 Guzdecka-Kaczmarek Teresa Gubin
20 Podmokły Katarzyna Jastrowie
21 Wróblewska Anna Kłodawa
22 Jędrychowska Dorota Koło
23 Kowalski Ryszard Koło
24 Przybyłowicz Andrzej Grzegorz Koło
25 Chojnacki Aleksander, Łaźniak Piotr Konin spółka cywilna
26 Głowacka Benita Konin
27 Głuchowski Przemysław, Zielińska Magdalena Konin spółka cywilna
28 Hauke Hanna, Szplet Stanisław Konin spółka cywilna
29 Kierzek-Dropińska Magdalena Konin
30 Korpa Ewa Konin
31 Michalak Michał Konin
32 Naskręcki Piotr Paweł, Naskręcka Maria Magdalena Konin spółka cywilna
33 Ferszt-Majcherek Eliza Kostrzyn
34 Bortel Grzegorz Kościan
35 Stachowska Edyta Kościan
36 Stelmaszyk Edyta Kościan
37 Alba-Zwiernik Olga Kórnik
38 Jaśkowiak Joanna Kórnik
39 Wierzchałek Mariola Krosno Odrzańskie
40 Gruszczyńska Martyna Koziegłowy
41 Bortel Mariola Leszno
42 Cejba Renata Leszno
43 Firlej Bartosz Leszno
44 Kałużna Sabina Anna, Goździewicz Karol Leszno spółka cywilna
45 Lichaj Marek Leszno
46 Łukaszewski Szymon Leszno
47 Samol Magdalena Leszno
48 Stawowy Małgorzata, Stawowy Tomasz Leszno spółka cywilna
49 Klimczuk Ewelina Luboń
50 Sobańska Wiktoria Luboń
51 Apanowicz Magdalena Lubsko
52 Wachnik Grażyna Krystyna Lubsko
53 Świerczyńska Anna Międzychód
54 Jaworska Hanna, Poturalska Marta Mosina spółka cywilna
55 Waścińska Natalia Mosina
56 Łakomy Sławomir Murowana Goślina
57 Sielecki Jarosław Wojciech Nowa Sól
58 Stawecka Maria Zofia, Nowak-Gibayło Anna Nowa Sól spółka cywilna
59 Szyszko-Jankowska Joanna Agnieszka Nowa Sól
60 Piechowiak Ryszard Nowy Tomyśl
61 Strasburger-Gąska Ewa Nowy Tomyśl
62 Dedyk-Michajłow Magdalena Oborniki
63 Grobelny Bartosz Oborniki
64 Gruchot Bogna Oborniki
65 Wałęga Beata Oborniki
66 Szczubełek Katarzyna Opalenica
67 Kasprzak Mariusz Piła
68 Krause Milena Maria Piła
69 Krygier Anna Piła
70 Nojek Bogumiła Piła
71 Wadowska Elżbieta Maria, Wadowska-Wachowicz Magdalena Piła spółka cywilna
72 Rozwadowska Danuta Plewiska
73 Kramer Stefan Pniewy
74 Drążkiewicz Martyna Pobiedziska
75 Adamski Andrzej, Kowandy Piotr Józef Poznań spółka cywilna
76 Antkowiak Irena Poznań
77 Antoniak Tomasz, Glanowski Marek Poznań spółka cywilna
78 Bach Bogumiła Poznań
79 Bania Kamila Poznań
80 Barański Karol, Duczmal Witold, Duczmal Dagmara Poznań spółka cywilna
81 Basiński Jędrzej Poznań
82 Baszkowska-Linke Beata Poznań
83 Baszkowska-Wójtowicz Joanna Poznań
84 Beger-Smurzyński Krzysztof, Gwiazda Magdalena Poznań spółka cywilna
85 Besler-Woźniak Dorota Poznań
86 Białczyk Olga, Stopka Diana Poznań spółka cywilna
87 Błażejczak-Żdżarska Aleksandra, Spaczyńska Beata Poznań spółka cywilna
88 Borkowicz Anna, Frydrychowicz-Chojnacka Marta Poznań spółka cywilna
89 Borkowski Mikołaj Poznań
90 Breś Alicja Poznań
91 Celichowska Dorota Maria, Celichowski Maciej Maria, Majchrzak Wioletta Poznań spółka cywilna
92 Czabaj-Czarkowska Ewa Poznań
93 Danecka-Białek Monika Poznań
94 Daniuk Anna, Matusiak-Sylla Agnieszka Poznań spółka cywilna
95 Dolała Violetta Grażyna Poznań
96 Drewniak-Żaba Lilianna Poznań
97 Drews Olga, Ługowska Patrycja Poznań spółka cywilna
98 Drożdż Eleonora Dorota, Drożdż Aleksander Poznań spółka cywilna
99 Dubiel-Głuszczuk Agnieszka, Staniewska Marta Poznań spółka cywilna
100 Dynowski Krzysztof, Kubiszewska Magdalena Klaudia Poznań spółka cywilna
101 Folwarski Daniel Poznań
102 Grajzer Hanna Poznań
103 Gutowski Marek Poznań
104 Halczuk Magdalena, Kapała-Łosak Barbara Poznań spółka cywilna
105 Hałaczkiewicz Elżbieta Poznań
106 Hyjek-Marchel Karolina, Kantorska Anna Poznań spółka cywilna
107 Jabłońska Paulina, Niecewicz Natalia Poznań spółka cywilna
108 Jackowski Adam Poznań
109 Janas Monika Poznań
110 Józefiak Krystian Poznań
111 Kaczmarek Małgorzata Poznań
112 Kaczorowski Jacek, Pospieszyńska Anna Poznań spółka cywilna
113 Kamińska Edyta, Tomaszewska-Stachecka Karolina Poznań spółka cywilna
114 Kolasa Paweł, Kolasa Andrzej Poznań spółka cywilna
115 Komarnicka Agnieszka Poznań
116 Koralewska-Nowak Irena Maria Poznań
117 Kwarciński Wojciech Poznań
118 Lis Szymon, Nowak Gracjan Cezary Poznań spółka cywilna
119 Lisiecka Joanna Maria, Lisiecki Maciej Poznań spółka cywilna
120 Łazowy Alina Poznań
121 Łuczak Artur Poznań
122 Łużyńska-Sawarzyńska Magdalena Anna Poznań
123 Marchwicki Krzysztof Poznań
124 Marciniak Małgorzata Poznań
125 Matecka-Kotecka Joanna Poznań
126 Mickiewicz Michał Poznań
127 Mikołajczak Katarzyna, Glanowski Piotr Poznań spółka cywilna
128 Mrozewicz-Kuchlewska Agnieszka Poznań
129 Musiałkiewicz Dorota, Sajda Wojciech Poznań spółka cywilna
130 Muszalska Małgorzata Poznań
131 Nowaczyk-Kaczmarek Paulina, Stefaniak-Nowaczyk Anna Poznań spółka cywilna
132 Nowak-Jaroszyk Monika Poznań
133 Pawelec Emilia, Walkiewicz Mikołaj Poznań spółka cywilna
134 Peretiatkowicz Olaf Poznań
135 Podczasiak Grzegorz Poznań
136 Podsiadłowska-Skąpska Izabela Poznań
137 Posadzy Szymon Poznań
138 Prinke Agata Poznań
139 Raczkowski Dariusz Przemysław Poznań
140 Radtke Wojciech Poznań
141 Radziuk Małgorzata Elżbieta, Dzieciątkowski Kamil Poznań spółka cywilna
142 Rataj Andrzej Poznań
143 Siennicki Mikołaj Poznań
144 Sokalska Dominika, Sroczyńska Agnieszka Poznań spółka cywilna
145 Sołtysińska Anna Poznań
146 Szafrańska Marta Poznań
147 Szczepański Rafał Poznań
148 Szymczak Tomasz Poznań
149 Taczkowska Małgorzata Poznań
150 Tomaszkiewicz Zbigniew Poznań
151 Tomczak Jacek, Tomczak Agata Poznań spółka cywilna
152 Tomczak Paulina Poznań
153 Tota Anna Poznań
154 Trytt Tomasz Poznań
155 Tupaj Dorota Poznań
156 Walkiewicz-Kuraś Karolina Poznań
157 Walter Magdalena Poznań
158 Wąsiewicz-Szczepańska Agnieszka Poznań
159 Wieczorek Michał Poznań
160 Wielińska-Kulczyk Natalia Poznań
161 Winnicka Hanna Poznań
162 Wojticsek Daniel, Maschke Przemysław Poznań spółka partnerska
163 Zielińska Elżbieta, Zielińska-Richter Agnieszka Poznań spółka cywilna
164 Zielińska Ilona Teresa Poznań
165 Zielińska-Jarocha Agnieszka, Sztylak Agnieszka Poznań spółka partnerska
166 Zieliński Wojciech Poznań
167 Zys Joanna Poznań
168 Żmuda-Trzebiatowski Paweł, Silski Piotr Poznań spółka partnerska
169 Mikołajczak Beata Rawicz
170 Olszewska Halina Maria Rawicz
171 Olszewski Maciej Rawicz
172 Drążkiewicz Daniel Rogoźno
173 Drynkowska-Szymczak Marzena Rokietnica
174 Herfort Eliza Rokietnica
175 Rudziakowicz Anna Skórze wo
176 Chojnacki Maciej Słupca
177 Jaskólska Lena Słupca
178 Rymarska-Zywert Katarzyna Słupca
179 Lewandowska Maria Stęszew
180 Gruchot Paweł Suchy Las
181 Tracz Dariusz Jan Sulechów
182 Horla-Nitka Ewa Swarzędz
183 Mikołajewska-Bomba Lidia Swarzędz
184 Wojtoń Honorata Swarzędz
185 Zienkowicz Sara Swarzędz
186 Lisek Anna Szamotuły
187 Ludwiczak-Winter Ewa Grażyna Szamotuły
188 Jezierski Klaudiusz Szamotuły
189 Woźniak Tomasz Szamotuły
190 Malinowska Malwina Szprotawa
191 Zawrotniak Joanna Szprotawa
192 Sych Piotr Ślesin
193 Dłużak Katarzyna Śrem
194 Kubiszewski Krzysztof Śrem
195 Tomczyk Krzysztof Śrem
196 Borkowska Joanna, Czarniecka Magdalena Środa Wielkopolska spółka partnerska
197 Brzezińska Natalia Środa Wielkopolska
198 Kubacka Weronika Środa Wielkopolska
199 Augustynowicz Piotr Świebodzin
200 Misiaczyk Alina Świebodzin
201 Banacki Łukasz Tarnowo Podgórne
202 Kusiak Paweł Tarnowo Podgórne
203 Wrotyńska Katarzyna Trzcianka
204 Fret Maciej, Fret Anna Turek spółka cywilna
205 Gawrońska Aleksandra Turek
206 Sawicka Violetta Ewa Turek
207 Sowińska-Janeczek Joanna Turek
208 Mrugalski Jakub Wągrowiec
209 Sokołowska Katarzyna Jolanta, Majchrzak Maria Wągrowiec spółka cywilna
210 Trytt Alicia Wągrowiec
211 Mikołajczak Maja Witkowo
212 Berliński Bartosz Wolsztyn
213 Jaśkiewicz Scholastyka Teresa, Jaśkiewicz Malwina Wolsztyn spółka cywilna
214 Katyńska-Urban Janina Wolsztyn
215 Janas Adam Wronki
216 Baranowski Grzegorz, Baranowski Krzysztof Września spółka cywilna
217 Karciarz Kazimierz Września
218 Staszewska Izabela Września
219 Szuberska Kinga, Łomżyńska-Pahl Katarzyna Września spółka cywilna
220 Gross Sylwia Wschowa
221 Kluszczyński Leszek Wschowa
222 Wajgel Paulina Wyrzysk
223 Szczubełek Paweł Zbąszyń
224 Hańska Katarzyna Anna, Kaczanowska Katarzyna Zielona Góra spółka cywilna
225 Hładczuk Anna, Sułek Agnieszka Zielona Góra spółka cywilna
226 Miśkiewicz Marta Zielona Góra
227 Owczarz Paulina Zielona Góra
228 Romanowski Piotr,Jarosz Joanna Zielona Góra spółka cywilna
229 Sompolińska Edyta Zielona Góra
230 Szyszko Piotr Kazimierz Zielona Góra
231 Śmiałek Roman Zielona Góra
232 Tomczak Michał Zielona Góra
233 Zapilaj-Baziak Monika Zielona Góra
234 Żukowska Julita Monika Zielona Góra
235 Gołaszewska Daria Złotów
236 Sobczyk-Nowa к Anna Złotów
237 Gondek Janusz Żagań
238 Koczocik Ryszard Żagań
239 Milewska Anna Żagań
240 Brzozowska Małgorzata Żary
241 Malewicz Marta Żary
242 Matyja Małgorzata Aldona, Matyja Mirosław Żary spółka cywilna
243 Woźniak Przemysław Żary
VIII Okręg Sądu Apelacyjnego w Rzeszowie
1 Lubaś Anna Boguchwała
2 Karaś Roman Brzozów
3 Karaś Tomasz Brzozów
4 Kubal Marcin Brzozów
5 Mazurkiewicz Kamil Brzozów
6 Zając Natalia Brzozów
7 Hończak Krzysztof Dębica
8 Kremska-Bialik Jolanta Dębica
9 Królikowski Wojciech Dębica
10 Majka Dorota Ewa Dębica
11 Mycek Wojciech Dębica
12 Urzędowski Krzysztof Dębica
13 Żaba Adam Dębica
14 Hus-Kret Aneta Dynów
15 Milanowska Monika Dynów
16 Włodyka Renata Głogów Małopolski
17 Głogowski Jakub Jarosław
18 Goraj Elżbieta, Mielniczek Artur Jarosław spółka cywilna
19 Kostka Krystyna Jarosław
20 Kuźniar Agata Jarosław
21 Lechowicz Tomasz Jarosław
22 Maziarka Joanna Jarosław
23 Sobolewska Anna Jarosław
24 Stybel Bogusław Jarosław
25 Gawłowski Henryk Jasło
26 Leputa Daniel Jasło
27 Lisowski Wojciech Jasło
28 Kula Elżbieta Jasło
29 Uliasz Agata Jasło
30 Świerkosz Jakub Jasło
31 Magryś-Dziewic Iwona Kolbuszowa
32 Poźniak-Smuk Teresa Kolbuszowa
33 Zalewska-Watras Barbara Kolbuszowa
34 Chmielowska Olga Krosno
35 Galewicz Łukasz Krosno
36 Niezgoda Nina Krosno
37 Nowak Wojciech Krosno
38 Roman Lilianna Krosno
39 Teneta Jacek Krosno
40 Twardak-Lubaś Irena Krosno
41 Uliasz Grzegorz Krosno
42 Uliasz Jolanta Krosno
43 Wojewoda Dawid Krosno
44 Łukasik Beata, Matuła-Usyk Marta Lesko spółka cywilna
45 Heleniak Anna Leżajsk
46 Margas Mieczysław Leżajsk
47 Szeliga Sławomir Leżajsk
48 Szpunar Joanna Leżajsk
49 Nepelski Wiesław, Nepelska Magdalena Lubaczów spółka cywilna
50 Babiarz Jakub Łańcut
51 Kopeć Krzysztof Łańcut
52 Petrus Miłosz Łańcut
53 Świąder Małgorzata Łańcut
54 Fiołek Bogusław Mielec
55 Kowalska Ewa Mielec
56 Kranc-Filipecka Elżbieta, Filipecka Małgorzata Mielec spółka cywilna
57 Kuciel Mikołaj Mielec
58 Mazur Justyna Mielec
59 Michalczyk-Łuczak Bernadetta Mielec
60 Pezda Monika, Barnat Władysława Mielec spółka cywilna
61 Surma-Pacławska Monika Anna Mielec
62 Szulik-Dudek Katarzyna Mielec
63 Błądek Lidia, Dudzik Agnieszka Nisko spółka cywilna
64 Pytlak Anna Nisko
65 Szewczyk Ryszard Nisko
66 Białachowski Paweł, Kalita Paweł Przemyśl spółka cywilna
67 Gazda Bogumił, Obler Jerzy Przemyśl spółka cywilna
68 Makar Lidia Przemyśl
69 Pusz Wojciech Przemyśl
70 Radyk Małgorzata Przemyśl
71 Sielska Bogumiła Przemyśl
72 Sokulska Julia Przemyśl
73 Bender Bożena Przeworsk
74 Gąsior Elżbieta Przeworsk
75 Kulpa Agnieszka Przeworsk
76 Raba Marcin Jakub Przeworsk
77 Tworek Natalia Przeworsk
78 Bujak-Charchut Ewelina Ropczyce
79 Bukała Bożena Ropczyce
80 Nowakowska Monika Ropczyce
81 Rogoziewicz Artur Ropczyce
82 Wałaszek Przemysław Rymanów
83 Blajer-Szałyga Dorota Rzeszów
84 Bogaczyk Ewa Rzeszów
85 Boroń-Radoń Sylwia Rzeszów
86 Brzyska Magdalena Rzeszów
87 Chmiel Anna Katarzyna Rzeszów
88 Czapor Beata Rzeszów
89 Czekaj Janina Rzeszów
90 Gajoch Bożena Rzeszów
91 Galicki Dawid Rzeszów
92 Grygowicz-Habrek Anna Rzeszów
93 Jurczak Aleksandra Rzeszów
94 Kędzior-Plaskacz Agnieszka Rzeszów
95 Kilian Paweł Rzeszów
96 Kińczyk Piotr Rzeszów
97 Kłeczek Rafał Rzeszów
98 Kobisz Bogusław Rzeszów
99 Kowal Agnieszka Rzeszów
100 Kruczyńska-Cach Marta Rzeszów
101 Leja-Szostak Ewelina Rzeszów
102 Łukasik Justyna Rzeszów
103 Majka Ewa, Pasterz Anna Rzeszów spółka cywilna
104 Marcinowski Mariusz Rzeszów
105 Matlęga Małgorzata Rzeszów
106 Mąkosz Alicja, Mossoń Anna Rzeszów spółka cywilna
107 Mitelsztat Robert Rzeszów
108 Młynarski Miłosz Rzeszów
109 Nowak Iwona Rzeszów
110 Posłuszny Janusz Rzeszów
111 Powęska Żaneta Rzeszów
112 Puskarczyk Anna Rzeszów
113 Rojowski Bohdan, Czerwonka Bogdan Rzeszów spółka cywilna
114 Siuta Krzysztof Rzeszów
115 Skrzypek Szymon Rzeszów
116 Szara Małgorzata Rzeszów
117 Szyndak Monika Rzeszów
118 Świerad Anna Rzeszów
119 Taradajko Monika Rzeszów
120 Wajdowicz Dagmara Rzeszów
121 Walasek-Bujak Iwona Rzeszów
122 Wiśniowski Radosław Rzeszów
123 Zrębiec-Skrodziuk Sylwia Rzeszów
124 Drozd Stanisław, Mazurkiewicz Maria Sanok spółka cywilna
125 Górska-Galewicz Lidia Sanok
126 Kosina Ewa Sanok
127 Osękowski Jacek Sanok
128 Pobłocka Magdalena Sanok
129 Chodorowska-Kozioł Dominika Sędziszów Małopolski
130 Urbańska Monika Sokołów Małopolski
131 Borzęcki Tomasz Stalowa Wola
132 Gawlik Anna Stalowa Wola
133 Koptyra Joanna Stalowa Wola
134 Krępa Grażyna Stalowa Wola
135 Szewczyk Ewa Stalowa Wola
136 Uba Andrzej Stalowa Wola
137 Jurzysta-Irzyk Martyna Strzyżów
138 Kąkol Joanna Strzyżów
139 Salwa Henryk Strzyżów
140 Chojnacka Halina, Chojnacki Andrzej Tarnobrzeg spółka cywilna
141 Posłuszny Sławomir Tarnobrzeg
142 Tęcza-Wąsik Monika Tarnobrzeg
143 Wisz Krystyna Tarnobrzeg
144 Drozd Grażyna Tyczyn
145 Adamska-Fudała Monika Ustrzyki Dolne
IX Okręg Sądu Apelacyjnego w Szczecinie
1 Sałagan Magdalena Barlinek
2 Rzymyszkiewicz Aleksandra Białogard
3 Woźniak Beata Białogard
4 Rogowska Justyna Chojna
5 Niepewna Elżbieta Urszula Choszczno
6 Prawucka-Wiszewska Elżbieta Choszczno
7 Szczygielska Weronika Choszczno
8 Szyszłowska Monika Czaplinek
9 Karbowiak Eliza Darłowo
10 Okulicz Romuald Darłowo
11 Hołysz Maria Dębno
12 Mazurek Grzegorz Dębno
13 Cal Barbara Grażyna Drawsko Pomorskie
14 Szumilas Marek Drawsko Pomorskie
15 Górecka Wiesława Drezdenko
16 Sypniewska Kamila Drezdenko
17 Bartkowiak Katarzyna Goleniów
18 Kowalczyk Marianna Goleniów
19 Włodarczyk-Wardacka Wiesława Goleniów
20 Wrońska Diana Goleniów
21 Bachalska-Kolasińska Agnieszka, Orlik Anna Gorzów Wlkp. spółka cywilna
22 Bajzert Izabela Gorzów Wlkp.
23 Ekiert Zbigniew Gorzów Wlkp.
24 Korolewicz Marzanna Maria, Radziejewska Romualda Gorzów Wlkp. spółka cywilna
25 Kłudka-Giejbo Katarzyna Gorzów Wlkp.
26 Kostulska Urszula Gorzów Wlkp.
27 Mikołajczuk Grzegorz Gorzów Wlkp.
28 Osiecka-Majchrzak Teodozja Gorzów Wlkp.
29 Rodzik Magdalena Gorzów Wlkp.
ЗО Siwińska Joanna Gorzów Wlkp.
31 Sulska Anna Gorzów Wlkp.
32 Wachowiak Paweł Gorzów Wlkp.
33 Wiszewski Henryk Piotr Gorzów Wlkp.
34 Załuski Ireneusz Gorzów Wlkp.
35 Zwiernik-Adamiszyn Beata Gorzów Wlkp.
36 Miszel Witold Gryfice
37 Sokół Teresa, Sokół Janusz Gryfice spółka cywilna
38 Krzywda-Pogorzelska Emilia Gryfino
39 Krzywda-Pogorzelski Lech Gryfino
40 Paleczna-Turek Agnieszka Gryfino
41 Kośmider-Pietras Adrianna Chojna
42 Pogodzińska Jowita Kalisz Pomorski
43 Jeglińska-Idzi Agnieszka Kamień Pomorski
44 Konwisarz Maciej Kamień Pomorski
45 Radoman Jolanta, Ziemba Gabriela Kamień Pomorski spółka cywilna
46 Barańska-Kuks Aleksandra Kołobrzeg
47 Chwiałkowski Waldemar Kołobrzeg
48 Hasiak Maciej Kołobrzeg
49 Kolasińska-Ściepko Halina Kołobrzeg
50 Mielczarek Teresa Kołobrzeg
51 Rokosz-Hajkowicz Anna, Rak Urszula Kołobrzeg spółka cywilna
52 Szczęsna Mariola Kołobrzeg
53 Zaleski Wojciech Marek, Woroń-Szumska Magdalena Kołobrzeg spółka cywilna
54 Kecman-Łuszczyńska Magdalena Kostrzyn nad Odrą
55 Wolska Barbara Romualda Kostrzyn nad Odrą
56 Веmke Patrycja Koszalin
57 Bieryło Iwona Koszalin
58 Chlebowska Alicja Koszalin
59 Czernikiewicz Roman, Czernikiewicz Eliza Koszalin spółka cywilna
60 Dullek Waldemar Koszalin
61 Grzankowski Tadeusz Koszalin
62 Jankowska Maria Koszalin
63 Laskowski Wojciech Koszalin
64 Minko Zuzanna Koszalin
65 Mirocha Anna, Biernacki Przemysław Koszalin spółka cywilna
66 Nosowska Ewa Koszalin
67 Pracz Mirosław, Pracz Paulina Koszalin spółka cywilna
68 Rabka-Bagińska Monika Koszalin
69 Rogowski Bartosz Koszalin
70 Sozańska Romana Koszalin
71 Stanisławska-Sierzputowska Urszula Koszalin
72 Szulejewska Jadwiga Koszalin
73 Wołoszyn Magda Koszalin
74 Fiksek Eugeniusz, Oświęcimska Brygida Łobez spółka cywilna
75 Jankowski Andrzej Jan Międzyrzecz
76 Kowalik Mirosława, Kaduk Katarzyna Międzyrzecz spółka cywilna
77 Rogala Maria Międzyrzecz
78 Szałachowski Ryszard Międzyzdroje
79 Wachuda Joanna Międzyzdroje
80 Wolska Karolina Anna Myślibórz
81 Golak Barbara Nowogard
82 Kamecka Eugenia Nowogard
83 Helon Małgorzata Police
84 Jasińska-Bakun Karolina Police
85 Wielowska Kinga, Otremba Joanna Police spółka cywilna
86 Rosiński Tomasz Połczyn Zdrój
87 Tokarski Sławomir Pyrzyce
88 Wolski Andrzej Pyrzyce
89 Darasz-Pracka Małgorzata Skwierzyna
90 Kowal Roksana Sławno
91 Szerszenowicz-Kaczmarek Eliza Sławno
92 Вас Przemysława Słubice
93 Karp Maria Słubice
94 Gołuchowska Anna Stargard
95 Jankowska Agnieszka Stargard
96 Pietrakowski Leszek, Pietrakowski Karol Stargard spółka cywilna
97 Rot-Malinowska Małgorzata Stargard
98 Skibiński Piotr Stargard
99 Sławińska Elżbieta Stargard
100 Szulczewski Mariusz, Kamińska Monika Stargard spółka cywilna
101 Udzik Jolanta Stargard
102 Gabryelów Cezary Romuald Strzelce Krajeńskie
103 Gościńska-Rzepa Agnieszka Sulęcin
104 Kołodziej Marta Sulęcin
105 Andrzejewska Dorota Szczecin
106 Bałaban Beata Szczecin
107 Banaszkiewicz Daniel Szczecin
108 Borski Jan Szczecin
109 Buchaniewicz-Rydyńska Aleksandra Szczecin
110 Carło Paulina Szczecin
111 Chmielewski Mariusz Szczecin
112 Czeremcha Zdzisława Szczecin
113 Daleszyński Jacek, Daleszyński Michał Szczecin spółka partnerska
114 Dąbrowski Piotr Szczecin
115 Dominiak Joanna, Wąsowska Adriana Szczecin spółka cywilna
116 Glucker Przemysław Szczecin
117 Górska Ewa Szczecin
118 Graboń-Grześkowiak Gabriela Szczecin
119 Grzybowska Katarzyna Szczecin
120 Jankowski Jerzy Szczecin
121 Karkota-Żukowska Anna Szczecin
122 Korzyniewska-Bieńko Katarzyna, Marecik Magdalena Szczecin spółka cywilna
123 Kowalska Aneta Szczecin
124 Krasocka Joanna Szczecin
125 Krawiec Joanna Szczecin
126 Kuniewicz Dobrosława Szczecin
127 Lewińska Teresa Szczecin
128 Linniczenko Paulina Szczecin
129 Łukaszewicz-Dajczer Joanna Szczecin
130 Majchrzak Angelika, Chrusciewicz Katarzyna Szczecin spółka cywilna
131 Manikowska Monika Szczecin
132 Masłowski Bartosz Szczecin
133 Maszorek Joanna, Wojniak Angelika Szczecin spółka cywilna
134 Meler Paulina Szczecin
135 Mikołajczyk Marzena, Mikołajczyk-Mateja Katarzyna Szczecin spółka cywilna
136 Najmrodzka-Młodojewska Izabela Beata, Młodojewski Robert Szczecin spółka cywilna
137 Nowak Agnieszka Szczecin
138 Nowak Karolina Szczecin
139 Nowicka Anna Szczecin
140 Ogonowska Magdalena Szczecin
141 Olszewska Maria, Olszewski Jacek Szczecin spółka partnerska
142 Osiński Grzegorz Szczecin
143 Peszko Dorota Szczecin
144 Pilarczyk Irmina, Віk Joanna Szczecin spółka cywilna
145 Piwoni Katarzyna Szczecin
146 Poćwiardowska Beata, Poćwiardowska Hanna Szczecin spółka cywilna
147 Posyniak Helena Szczecin
148 Posyniak Małgorzata Szczecin
149 Radkiewicz Joanna Szczecin
150 Ramęda-Pilip Joanna, Ochrymowicz Radosław Szczecin spółka cywilna
151 Sawinski Krzysztof, Cywiński Paweł Szczecin spółka cywilna
152 Snela-Sawczyn Natalia Szczecin
153 Sobecki Filip, Sobecka Barbara Zofia Szczecin spółka cywilna
154 Sobolewska Joanna Szczecin
155 Stach Małgorzata Szczecin
156 Stuła Konrad Szczecin
157 Szuman-Krzych Dorota Szczecin
158 Środecka Ewa Szczecin
159 Teszke-Pałgan Anna Szczecin
160 Tomczak Katarzyna Szczecin
161 Ukraińska Elżbieta Szczecin
162 Urban Kamila Szczecin
163 Węgłowska Małgorzata Szczecin
164 Wilgocki Kamil Szczecin
165 Wilk Zuzanna Szczecin
166 Wójciak Bożena Szczecin
167 Zagozda Lech Szczecin
168 Zarecka Jolanta Szczecin
169 Zydorowicz Zuzanna Szczecin
170 Czernicki Tomasz Szczecinek
171 Nintza Barbara Szczecinek
172 Ryndak Mariusz Szczecinek
173 Styszewska Urszula Szczecinek
174 Muchorowska Anna Świdwin
175 Pracz Alicja Świdwin
176 Chlebańska Katarzyna Świnoujście
177 Kaliciuk-Runge Katarzyna Świnoujście
178 Kos Iwona Świnoujście
179 Kozarkiewicz Elżbieta, Antczak-Falkowska Agnieszka Świnoujście spółka partnerska
180 Nawrocki Marcin Świnoujście
181 Poćwiardowski Marcin Świnoujście
182 Błażewicz Bożena Trzebiatów
183 Michalski Grzegorz Wałcz
184 Podkowa Daria Wałcz
185 Tarka Bogusław, Tarka Dorota Wałcz spółka cywilna
186 Marcinkowska-Eichstaedt Karolina Wolin
187 Ołowski Witold Złocieniec
X Okręg Sądu Apelacyjnego w Warszawie
1 Tomczyk-Perłowska Małgorzata Babice Nowe
2 Makijewski Jarosław Błonie
3 Oliwa Michał Błonie
4 Gryżewska Sylwia Brwinów
5 Guzik Leszek Góra Kalwaria
6 Sokół Joanna Góra Kalwaria
7 Bluszcz Jarosław Grodzisk Mazowiecki
8 Borysiak Barbara Grodzisk Mazowiecki
9 Joanna Buła Grodzisk Mazowiecki
10 Kuczyńska Beata, Kuczyński Piotr Grodzisk Mazowiecki spółka partnerska
11 Młynarski Wiktor Grodzisk Mazowiecki
12 Sieradz-Podsiadły Magdalena Grodzisk Mazowiecki
13 Lewandowska Maja Jabłonowo
14 Bilewicz-Królasik Katarzyna Józefów
15 Gwiazda Dagmara Kobyłka
16 Wienconek Aneta Kobyłka
17 Kawczyński Jarosław Komorów
18 Czyżewski Tomasz Konstancin-Jeziorna
19 Kot-Samsel Agnieszka Konstancin-Jeziorna
20 Możdżyńska Beata Konstancin-Jeziorna
21 Czaplicka Paulina, Grabowska Sylwia Legionowo spółka cywilna
22 Dzienis-Węglewska Agata Legionowo
23 Jankowska Katarzyna Legionowo
24 Klejment Zbigniew, Kmiecik Mariusz Legionowo spółka cywilna
25 Lutomierski-Rusek Julian Legionowo
26 Ruszkowski Jacek, Baranowski Igor Legionowo spółka cywilna
27 Strojnowska Bożena Legionowo
28 Wójcik Dorota Legionowo
29 Śmietanka Ewa Agata Lesznowola
30 Janas Iwona, Kurpiel Weronika Łazy spółka cywilna
31 Buks Joanna Łomianki
32 Marzinek Gabriela, Marzinek-Popiołkiewicz Joanna Łomianki spółka cywilna
33 Sobczyk Julita Łomianki
34 Talacha Irmina Łomianki
35 Jędrychowska-Michaś Beata Marki
36 Brandt Mirosława Milanówek
37 Karnicka-Kawczyńska Agata Milanówek
38 Lis Mariusz Nadarzyn
39 Lewicki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki
40 Mośkiewicz Adriana Nowy Dwór Mazowiecki
41 Mośkiewicz Marek Nowy Dwór Mazowiecki
42 Głąbikowska Monika Otrębusy
43 Cegielska Maria Otwock
44 Getter-Bąk Kamila Otwock
45 Osipienko Jolanta Otwock
46 Puczyłowski Sławomir Otwock
47 Szuladzińska Monika Otwock
48 Wołkowicki Piotr Otwock
49 Wójcik Barbara, Wójcik-Guziewska Aleksandra Otwock spółka cywilna
50 Podgórska Małgorzata Ożarów Mazowiecki
51 Żurawska Renata Ożarów Mazowiecki
52 Anszperger Anna Piaseczno
53 Breksa Wojciech Piaseczno
54 Fortuński Wojciech, Gmerek Paweł, Musiałowska-Uryga Patrycja Piaseczno spółka cywilna
55 Gonet Wojciech Piaseczno
56 Grzebinoga Sylwester Piaseczno
57 Łukasik Maria Piaseczno
58 Pluta Jarosław Piaseczno
59 Przybysz Małgorzata Piaseczno
60 Sikora Grzegorz, Szczęsny Maciej Piaseczno spółka cywilna
61 Wiśniewski Rafał Piaseczno
62 Wróblewski Grzegorz Piaseczno
63 Antonowicz Agnieszka Piastów
64 Janik Artur, Janik-Bończak Marta Pruszków spółka cywilna
65 Jędrzejczak-Brzezińska Katarzyna Pruszków
66 Zdziebłowska-Gidian Beata Pruszków
67 Żuczek Henryk, Mróz Łukasz Pruszków spółka cywilna
68 Rowicki Marek Radzymin
69 Wilkowska-Płóciennik Aneta Radzymin
70 Badelska Kamila, Banasiak Judyta Raszyn spółka cywilna
71 Domżał Ryszard, Wandor Rafał Raszyn spółka cywilna
72 Lubecka Klaudia Serock
73 Rutkowska Angelika, Maruszak Agata Serock spółka cywilna
74 Brynda Paweł Stara Iwiczna
75 Mackiewicz Monika Stare Babice
76 Zaremba-Sierkov Katarzyna Tłuszcz
77 Adamus Waldemar Warszawa
78 Ambroziak Marzena Warszawa
79 Anaszkiewicz-Nieznańska Małgorzata Warszawa
80 Archutowska Magdalena Warszawa
81 Arendt Magdalena, Arendt Krzysztof Warszawa spółka cywilna
82 Augustowska-Traczyk Małgorzata Warszawa
83 Bakun Artur Warszawa
84 Balcerzak Olimpia, Makowska-Dębska Ewa Warszawa spółka cywilna
85 Banasik Agata Warszawa
86 Banaszek Adam, Szczepański Adam Warszawa spółka cywilna
87 Banaś-Łosiewicz Halina Warszawa
88 Barczyńska Agnieszka, Pękala Karolina Warszawa spółka cywilna
89 Barej Jolanta, Barej-Magiera Elżbieta, Farion Małgorzata Warszawa spółka cywilna
90 Bartnicki Marek, Strojny Sławomir, Wągrodzki Wiktor, Kołpa Michał, Wiśniewski Sławomir Warszawa spółka cywilna
91 Baszuk Justyna, Marchocka Ilona Warszawa spółka cywilna
92 Bąbka Rafał, Czekała Ewa Warszawa spółka cywilna
93 Bąbka Tomasz Warszawa
94 Bąk Katarzyna Warszawa
95 Bestyńska Joanna Warszawa
96 Bieniek Ewa, Wróblewska Małgorzata Warszawa spółka cywilna
97 Biwejnis Maciej, Golba Barbara Warszawa spółka cywilna
98 Błaszczak Paweł, Błaszczak Robert, Gąsiewski Rafał, Błaszczak Michał, Fyk Monika, Merta Tomasz Warszawa spółka cywilna
99 Bocian Monika Warszawa
100 Bogdańska Anna Warszawa
101 Bogusławska Iwona, Choromańska Renata, Giler Robert, Gładkowski Waldemar, Teperek Mateusz, Giler Grzegorz Warszawa spółka partnerska
102 Bogusz Olga, Kalisz Łucja Warszawa spółka cywilna
103 Bołdok Maria, Mroczkowska-Gołowicz Agnieszka Warszawa spółka cywilna
104 Borawska Katarzyna, Borawski Krzysztof Warszawa spółka partnerska
105 Borowska Małgorzata Warszawa
106 Boruc Emilia Warszawa
107 Borzęcki Sławomir, Kulczycki Jakub Warszawa spółka cywilna
108 Brajczewska-Ginel Monika Warszawa
109 Brandt Rafał, Okońska Joanna Warszawa spółka cywilna
110 Brewczyńska Anna, Brudnicka Maria, Brudnicka- Banaszkiewicz Ewa, Szmigiera-Wyrzykowska Anna Warszawa spółka cywilna
111 Bruździak Maja Warszawa
112 Brylewska-Iwańczyk Małgorzata, Rynkiewicz-Szafurska Dorota Warszawa spółka cywilna
113 Brzezińska Ewa Warszawa
114 Brzozowska Anna Warszawa
115 Budner-Domańska Katarzyna, Nowak Małgorzata Warszawa spółka cywilna
116 Budziszewski Jakub, Szpecht Filip Warszawa spółka cywilna
117 Bujalska Jolanta Warszawa
118 Buk Krzysztof Warszawa
119 Celegrat Sylwia, Stygar-Jarosińska Ewelina Warszawa spółka cywilna
120 Chełstowski Piotr Warszawa
121 Chemperek Marta, Karwowska-Lelak Emilia Warszawa spółka cywilna
122 Chmielewska Katarzyna Warszawa
123 Ciechomska Dorota Warszawa
124 Ciesielska Monika Warszawa
125 Colombié Agnieszka, Wiszniewska Joanna Warszawa spółka cywilna
126 Cubała-Chałupczak Ewa, Chałupczak Paweł, Bryl Karol Warszawa spółka partnerska
127 Cugowska-Grunwald Małgorzata Warszawa
128 Cupriak Paweł, Łaski Marcin, Maksymiuk Michał, Mirkowska-Potocka Małgorzata Warszawa spółka partnerska
129 Cygan Tomasz, Mroczek Ewa, Nowak Magdalena Warszawa spółka cywilna
130 Cylińska Grażyna Warszawa
131 Cytryńska Alina Warszawa
132 Czajka Paweł Warszawa
133 Czarnecki Jarosław Warszawa
134 Czarnocka Marlena Warszawa
135 Dańko-Roesler Anna, Żurakowska Tamara Warszawa spółka cywilna
136 Dąbrowska Iwona Warszawa
137 Dąbrowska Magdalena, Szeszkowska Joanna Warszawa spółka cywilna
138 Dąbrowski Paweł Warszawa
139 Dębicki Piotr Warszawa
140 Dmochowska Marzena, Nowaczyńska Joanna Warszawa spółka cywilna
141 Dor Robert, Micorek Andrzej Warszawa spółka cywilna
142 Drążek Elżbieta Warszawa
143 Dudek Ewelina Warszawa
144 Dzienis Kinga Warszawa
145 Fersten Julia Warszawa
146 Fyda Martyna Warszawa
147 Gałwiaczek Magdalena, Porębska-Musselmann Bożena Warszawa spółka cywilna
148 Gardocka Jolanta, Otkała Beata Warszawa spółka partnerska
149 Gawryś Marzena Warszawa
150 Genczelewska Agnieszka Warszawa
151 Gładki Krzysztof Warszawa
152 Gołębiewska Kalina Warszawa
153 Gonstał Martyna Warszawa
154 Górski Łukasz Warszawa
155 Góźdź Emil, Góźdź Joanna Warszawa spółka cywilna
156 Góźdź Karolina Warszawa
157 Grelus Mariusz Tom, Dębska-Grelus Teresa, Czartoryska-Ganczewska Edyta Warszawa spółka cywilna
158 Grodzicka Maria Warszawa
159 Gurda Katarzyna Warszawa
160 Hackiewicz Anna Warszawa
161 Handzlik Bożena Warszawa
162 Hanke Mariusz, Olborska Sylwia Warszawa spółka cywilna
163 Hnatyszyn Anita Warszawa
164 Hojczyk Agata, Chodkowska Diana Warszawa spółka partnerska
165 Horban Jerzy, Kędzierska Małgorzata Warszawa spółka cywilna
166 Horban Małgorzata Warszawa
167 Hrymak Marek, Kupryjańczyk Daniel Warszawa spółka cywilna
168 Hupert Anna Warszawa
169 Huziuk Alicja Warszawa
170 Izdebska-Skwara Renata, Kuskowski Robert Warszawa spółka cywilna
171 Jabłońska Anna Warszawa
172 Jabłoński Bartłomiej Warszawa
173 Jakubaszek Rafał, Zwierzchowska Małgorzata Warszawa spółka cywilna
174 Jankiewicz Monika, Turkot Beata Warszawa spółka partnerska
175 Janus Piotr Warszawa
176 Januszko Agnieszka Warszawa
177 Jarzyło Włodzimierz, Jarzyło Weronika Warszawa spółka cywilna
178 Kacprzak-Kucharska Hanna Warszawa
179 Kacprzycka Agnieszka, Figarska Agnieszka Warszawa spółka cywilna
180 Kaczmarek Joanna, Pałgan-Paszka Małgorzata Warszawa spółka cywilna
181 Kaczorowska Agnieszka Warszawa
182 Kałowska Dorota Warszawa
183 Kamińska Karolina Warszawa
184 Kania Małgorzata, Gliński Andrzej Warszawa spółka cywilna
185 Kania Paweł Warszawa
186 Karłowski Tomasz Warszawa
187 Karpowicz Andrzej, Siedlecka Agnieszka Warszawa spółka cywilna
188 Kasperek Jarosław Warszawa
189 Kempińska-Rusek Małgorzata, Serafin Ewa Helena, Rusek Artur Robert Warszawa spółka cywilna
190 Kędra Krystyna Warszawa
191 Kędzierski Artur, Szczypkowski Wojciech, Wnuk-Ogonowska Anna, Werner Joanna, Kowalska-Paliszewska Katarzyna Warszawa spółka partnerska
192 Kielak Joanna Warszawa
193 Kieruzal-Rydzewska Małgorzata Warszawa
194 Kita Paweł, Szałachowska-Darteyre Agnieszka Warszawa spółka cywilna
195 Knap Joanna, Kozioł Marta Warszawa spółka cywilna
196 Kokoszczyńska Maria Warszawa
197 Kokoszewski Rafał, Piotrowska Paulina Warszawa spółka cywilna
198 Kołcun Czesława, Kołcun Małgorzata, Najdowska Klaudia Warszawa spółka cywilna
199 Kołcun Ernest, Stojak-Kowalik Daria Warszawa spółka cywilna
200 Kołodzińska-Listwan Monika Warszawa
201 Kończyk Joanna Warszawa
202 Kopczyński Krzysztof, Groskrejc Maciej, Paliszewski Paweł Warszawa spółka partnerska
203 Kopyciel Martyna Warszawa
204 Korobowicz Magdalena Warszawa
205 Korycińska Ewa Warszawa
206 Kosiorkiewicz Krzysztof, Kosiorkiewicz Marta Warszawa spółka cywilna
207 Kossewska Dorota Warszawa
208 Kossewski Jacek, Kulka Anna Warszawa spółka partnerska
209 Kośka Danuta Warszawa
210 Kotuniak Anna, Przybylska Matylda Warszawa spółka cywilna
211 Kowalik Karolina, Kowalewska-Łaguna Małgorzata, Lancares Anita Warszawa spółka cywilna
212 Kozak Artur, Lisowska Agnieszka Warszawa spółka cywilna
213 Koziorowska Elżbieta Warszawa
214 Krakowiecka Małgorzata Warszawa
215 Kramarz Dariusz Warszawa
216 Krawczak Zbigniew Warszawa
217 Kruszewski Krzysztof Warszawa
218 Krysik Zofia Warszawa
219 Krzyszczuk Szymon Warszawa
220 Kubań Agnieszka Warszawa
221 Kubań Sebastian Warszawa
222 Kucewicz Andrzej Warszawa
223 Kuczyńska Magdalena, Witkowska Justyna Warszawa spółka cywilna
224 Kud Jacek, Dybalski Krzysztof Warszawa spółka cywilna
225 Kujawa-Sachadel Marta Warszawa
226 Kukulski Jacek Warszawa
227 Kulbat Ewa Warszawa
228 Kulesza Ewa Warszawa
229 Kupis Mirosław, Palka Mateusz Warszawa spółka cywilna
230 Kurciński Paweł, Walasik Radosław Warszawa spółka cywilna
231 Kurek Joanna, Chaber Sebastian Warszawa spółka cywilna
232 Kustra Milena Warszawa
233 Kuśmierowska Ewa Warszawa
234 Kuzara Grzegorz, Wozikowska-Kuzara Ewa, Błażkowska Agata Warszawa spółka cywilna
235 Kuźniar Karolina, Solanowski Marcin Warszawa spółka cywilna
236 Kwiatkowska Dorota, Famurat Krystian Warszawa spółka cywilna
237 Kwiecień Marzanna, Żołnierzak Marta Warszawa spółka cywilna
238 Lechowicz Joanna, Turyński Łukasz Warszawa spółka cywilna
239 Leonarski Artur, Matusiewicz Karolina Warszawa spółka cywilna
240 Leszczyńska Aneta, Orłowski Paweł Warszawa spółka partnerska
241 Leszczyński Jerzy Warszawa
242 Lewandowski Władysław Warszawa
243 Lewczuk Joanna Warszawa
244 Lewczuk Justyna, Klentak-Smyk Joanna Warszawa spółka cywilna
245 Liberek Marlena Warszawa
246 Lidner-Magdziak Justyna, Rystwej-Markiewicz Barbara Warszawa spółka cywilna
247 Lijka Katarzyna Warszawa
248 Lipińska Żywia, Dzierba Magdalena Warszawa spółka cywilna
249 Lorenc Michał Ryszard Warszawa
250 Lubieńska Anna, Figurska Marta Warszawa spółka cywilna
251 Lumperta Waldemar Warszawa
252 Łabuszewska Agnieszka, Rak-Wrońska Karolina Warszawa spółka cywilna
253 Łaski Krzysztof, Deczkowska Joanna, Dolega Sylwia, Łaski Piotr Warszawa spółka cywilna
254 Łukaszewicz Barbara Warszawa
255 Łukaszewicz Michał Warszawa
256 Mackiewicz Ewelina Warszawa
257 Madziar-Izdebska Violetta Warszawa
258 Majchrzak Anna Warszawa
259 Majchrzak Marek, Pieper Tomasz Warszawa spółka cywilna
260 Majchrzak-Samsel Wioleta, Szady-Traczyk Sylwia Warszawa spółka cywilna
261 Majorowicz-Umińska Małgorzata Warszawa
262 Makowski Maciej, Wilk Łukasz, Wróblewski Robert Warszawa spółka cywilna
263 Malinowska Anna Warszawa
264 Markuszewski Tomasz Warszawa
265 Marmaj Janusz Warszawa
266 Marszałek Anna Maria Warszawa
267 Mataniak Grzegorz Warszawa
268 Matla-Pietrzak Anna, Nyczak-Kulikowska Monika Warszawa spółka partnerska
269 Matusiak Paweł, Zaleska-Matusiak Klaudia Warszawa spółka cywilna
270 Matysiak Piotr Maksymilian Warszawa
271 Mazek Klaudia, Pełny-Góralczyk Natalia Warszawa spółka cywilna
272 Mieloch Iwona Warszawa
273 Mierzejewska Izabela Warszawa
274 Mierzwa Marcin, Biernacki Krzysztof Warszawa spółka cywilna
275 Międzybrodzka Edyta Warszawa
276 Miklas Izabela, Gorycka Magdalena Warszawa spółka cywilna
277 Mikulski Rafał Warszawa
278 Milczarek-Hyla Anna Warszawa
279 Miszczuk Łukasz Warszawa
280 Moryc Iwona Warszawa
281 Mydlak Mateusz Warszawa
282 Nalazek-Bronkowska Anna, Boroń Ewa Warszawa spółka cywilna
283 Nalewajek Jacek, Matiakowska Maja, Szczepańska Anna Warszawa spółka cywilna
284 Nałęcz Kinga Anna, Watrakiewicz Marek, Łuszczak Bartosz, Rogowska Anna Warszawa spółka partnerska
285 Namielski Sławomir Warszawa
286 Nestorowicz Daniel, Szmagalska Ewa Warszawa spółka cywilna
287 Niedziela Jolanta Monika, Karczewska-Woźnica Magdalena Warszawa spółka cywilna
288 Niemirska Edyta, Redlicka-Skupińska Agata Warszawa spółka cywilna
289 Niewczas-Zajączkowska Alina Warszawa
290 Niewińska Joanna, Przybysiak Agnieszka Warszawa spółka cywilna
291 Nowakowska-Drapała Joanna, Nowicka Małgorzata Warszawa spółka cywilna
292 Nowosielska Małgorzata Warszawa
293 Nurkowski Krzysztof, Dąbrowa Paweł Warszawa spółka cywilna
294 Nurzyńska Elżbieta Warszawa
295 Oczkuś-Simon Urszula, Zabielska Marta Warszawa spółka cywilna
296 Ogonek Sławomir Warszawa
297 Okołotowicz Iwona Warszawa
298 Olbryt Rafał Warszawa
299 Olszewski Jerzy Warszawa
300 Pacuła-Ziemińska Magdalena Warszawa
301 Paluch Adam Warszawa
302 Pawyza Katarzyna, Dobromilska Diana Warszawa spółka cywilna
303 Pełczyński Piotr Warszawa
304 Piekarczyk-Studzińska Martyna, Grześkowiak Martyna Warszawa spółka cywilna
305 Pietkiewicz-Murawska Karolina, Szymańska Magdalena Warszawa spółka cywilna
306 Pilecka-Błaszczak Marta Warszawa
307 Piotrowicz Anna, Coron Małgorzata Warszawa spółka cywilna
308 Podleś Piotr Warszawa
309 Polański Jacek, Zielińska Agnieszka Warszawa spółka cywilna
310 Proniewicz Magdalena Warszawa
311 Pronobis-Prońska Dorota Warszawa
312 Prus-Głowacka Hanna, Wypych Wojciech Warszawa spółka cywilna
313 Pruszczyńska Marta Józefina Warszawa
314 Prykiel-Górecka Izabela Warszawa
315 Przybyła Andrzej, Mikita Elżbieta, Przybyła Jan Warszawa spółka cywilna
316 Przybysz Piotr, Arasim Kamil Warszawa spółka cywilna
317 Ptasińska Beata Warszawa
318 Puszkarska Agnieszka Warszawa
319 Rabinska Sylwia Warszawa
320 Radlińska Marzena Warszawa
321 Rajca Mateusz Antoni Warszawa
322 Rewerska Agnieszka Warszawa
323 Rogala Grzegorz Warszawa
324 Rosman Małgorzata, Wojewoda Wanda Warszawa spółka cywilna
325 Różycka Kamila, Szelińska Marta Warszawa spółka cywilna
326 Rudnicki Janusz Marek, Sielski Robert Warszawa spółka cywilna
327 Rudziński Marek Warszawa
328 Rutowicz Anna Warszawa
329 Rzeszotek Magdalena Warszawa
330 Rześna-Barylska Elżbieta, Barylska Aleksandra Warszawa spółka cywilna
331 Sawicki Paweł Warszawa
332 Sądel-Bendkowska Ilona, Perczyńska Agata Warszawa spółka partnerska
333 Sędzik Dorota, Kubiak-Krynke Olga Warszawa spółka cywilna
334 Siadak Malwina, Wziątek Dorota Warszawa spółka cywilna
335 Sikora Marta, Krawczyk Sławomir Warszawa spółka cywilna
336 Sikorska Magdalena Warszawa
337 Sitnicka-Urbaniak Aneta Warszawa
338 Skup Rafał Warszawa
339 Slęzak Aneta, Zegarowicz Anna Warszawa spółka cywilna
340 Słomkowska Magdalena Warszawa
341 Smaga Minika Warszawa
342 Smardzewska-Dejak Olga Warszawa
343 Smolińska Joanna, Nurzyński Dariusz Warszawa spółka cywilna
344 Smolińska Kamila, Stanowska Jolanta Warszawa spółka cywilna
345 Socha Grażyna Warszawa
346 Soczyński Mariusz, Perycz Hubert Warszawa spółka cywilna
347 Sojka Tadeusz Warszawa
348 Soroka Piotr, Kędzierska Monika, Skoworodko Piotr, Soroka Igor Warszawa spółka cywilna
349 Soroko-Borska Izabella Warszawa
350 Soroko Krystian, Patynowski Rafał Warszawa spółka cywilna
351 Sota Anna, Rokos Ewa Warszawa spółka cywilna
352 Statkiewicz-Wysocka Urszula Warszawa
353 Stefańska Agnieszka Warszawa
354 Stempień-Jachowicz Milena, Orczyk Aneta Warszawa spółka cywilna
355 Stybel Agnieszka Warszawa
356 Suchta Adam Warszawa
357 Sutowski Robert Warszawa
358 Szabrańska-Milcarz Aldona Warszawa
359 Szadkowska Anna Warszawa
360 Szadkowski Artur Warszawa
361 Szczepaniak Piotr Warszawa
362 Szczepański Krzysztof Warszawa
363 Szkutnik Aneta Warszawa
364 Szulc Anna Warszawa
365 Szumańska Joanna Marta, Strus-Siodłowska Monika Warszawa spółka cywilna
366 Szymańska Izabela, Wasilewska Weronika Warszawa spółka cywilna
367 Szymczak Jakub, Nowak Katarzyna, Konończuk Patrycja, Kuran Joanna Warszawa spółka cywilna
368 Szymczak Katarzyna, Szymczak Dominik Warszawa spółka cywilna
369 Ślizak Joanna, Pergoł-Szczech Aleksandra Warszawa spółka partnerska
370 Tabiszewska Agata Warszawa
371 Taras Agnieszka Warszawa
372 Telesiński Robert Warszawa
373 Teryks Tomasz Warszawa
374 Tokarczyk Roman Warszawa
375 Tomala Patrycja Warszawa
376 Tomicka Marta Warszawa
377 Towarek Katarzyna, Kotuszewski Tomasz Warszawa spółka partnerska
378 Tuzinek Krzysztof Warszawa
379 Tyczyńska-Grzeszyk Dorota, Krupińska Iwona Warszawa spółka cywilna
380 Tyndzik Ewa Warszawa
381 Ułanowska Magdalena Warszawa
382 Umecka Iwona, Perkowski Krystian Warszawa spółka cywilna
383 Wachowska-Giers Ewelina, Wachowska-Popielarczyk Hanna Warszawa spółka cywilna
384 Wadowski Józef Warszawa
385 Walenda Bartosz Warszawa
386 Walentynowicz Marta, Filipek Joanna Warszawa spółka cywilna
387 Walewska Gabriela Warszawa
388 Wasiak Maciej Warszawa
389 Wasilewska-Kloc Grażyna Warszawa
390 Waszkiewicz Beata Warszawa
391 Wawrzyniak Fabian Warszawa
392 Wawszczyk-Raczyńska Olga Warszawa
393 Wąsowska Patrycja, Szyrma Karol Warszawa spółka cywilna
394 Wierzchowski Witold Warszawa
395 Wierzchucki Dariusz Warszawa
396 Więcek Aleksandra Warszawa
397 Więch Mirosław, Prokopiuk Wiesława, Głogowska Agnieszka Warszawa spółka cywilna
398 Wiliński Maciej Warszawa
399 Winiarek-Dyrda Anna Warszawa
400 Winiczenko Ewa, Sułek Aneta Warszawa spółka cywilna
401 Wiśniewski Bartłomiej Warszawa
402 Witak Karolina, Podlaska Anna Warszawa spółka cywilna
403 Witczak Anna Warszawa
404 Witkowska Beata Warszawa
405 Witkowska Magdalena Warszawa
406 Wojciechowski Tomasz Warszawa
407 Wojewódzka Lidia Warszawa
408 Wolf Karolina Warszawa
409 Wolski Andrzej Warszawa
410 Wójcik Grażyna, Karpowicz Wiktor Warszawa spółka cywilna
411 Wójcik Piotr Warszawa
412 Wróblewska Barbara, Starzyk-Wojnar Iwona, Wróblewski Bartłomiej Warszawa spółka cywilna
413 Wrzochalska-Zaręba Joanna, Filochowska Władysława, Filochowski Konrad Warszawa spółka cywilna
414 Wypierowska Magdalena Warszawa
415 Wyrzykowska Marzenna Warszawa
416 Zabielski Leszek, Zabielska Jolanta, Zabielska-Krężel Aleksandra, Zabielska-Gientka Magdalena Warszawa spółka partnerska
417 Zacharzewska Jadwiga, Niżyńska Anna Warszawa spółka cywilna
418 Zalewska-Fowler Agnieszka Warszawa
419 Zapart Aleksandra, Błaszczak Anna, Białecki Mariusz Warszawa spółka cywilna
420 Zarzycki Arkadiusz Warszawa
421 Zawisza Agnieszka, Skurowski Marcin Warszawa spółka partnerska
422 Zbrzeżna-Cąkała Hanna, Kalińska Kamila Warszawa spółka cywilna
423 Zieleniewski Wojciech Warszawa
424 Zieliński Marek, Sałajczyk Dariusz Warszawa spółka cywilna
425 Ziemiańczyk Paweł Warszawa
426 Zięba Sebastian Warszawa
427 Ziółkowska Anna Warszawa
428 Żabicka Beata Warszawa
429 Żuława Wojciech Warszawa
430 Janik Katarzyna, Major Piotr Wołomin spółka cywilna
431 Kroczek Anna, Wolska-Fesołowicz Monika Agnieszka Wołomin spółka cywilna
432 Nowicka Małgorzata Wołomin
433 Przybysz Dawid Wołomin
434 Gorczyca Agata Ząbki
435 Jaźwińska-Kurowicka Anna Ząbki
436 Kroczek Zbigniew, Kroczek Emil Ząbki spółka cywilna
437 Dziedzic Anna Maria Zielonka
XI Okręg Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
1 Szumowska Anna, Słoniowska Ewa Bielany Wrocławskie spółka cywilna
2 Kleszczyńska-Narożna Magdalena Bielawa
3 Jaskólska Łucja Bogatynia
4 Brzostowska Iwona Zofia Bolesławiec
5 Łukaszuk Agnieszka Bolesławiec
6 Paciejewski Łukasz Bolesławiec
7 Ralko-Pałka Jolanta Bolesławiec
8 Węgrzyn Agata Bolesławiec
9 Frajd Iwona Brzeg
10 Głogiewicz Piotr Brzeg
11 Klukacz Danuta Brzeg
12 Malec Joanna Brzeg
13 Pryjda Izabela Brzeg
14 Rudnicka Ewa Brzeg
15 Stefańczak Sylwia Brzeg Dolny
16 Matusz Małgorzata Bystrzyca Kłodzka
17 Wilowska Elżbieta Anna Chojnów
18 Barycka Lidia Dzierżoniów
19 Gajek Wioletta Urszula Dzierżoniów
20 Jaróg Waldemar Dzierżoniów
21 Pękała Zofia Dzierżoniów
22 Butrowska Edyta Głogów
23 Jędrzejewska Barbara Głogów
24 Kolińska-Klonowska Aleksandra Głogów
25 Sobczak Jerzy Zdzisław Głogów
26 Rajewicz Anna, Gabrysz Jakub Głogów spółka cywilna
27 Tomaszewski Michał Głogów
28 Glombik-Mazur Ewa Głogówek
29 Kufalska-Gruyaert Malgorzata Głubczyce
30 Michniewicz Lucyna Głubczyce
31 Roszak Bożena Głuchołazy
32 Weleda Ireneusz Góra
33 Kobyliński Leszek Grodków
34 Kasińska Alicja, Kasińska Natalia Jawor spółka partnerska
35 Kuriata Paweł Jelcz-Laskowice
36 Błaszczyk-Stąpór Karolina Jelenia Góra
37 Błaszczyk Michał Jelenia Góra
38 Dworak Maria Bogusława Jelenia Góra
39 Garbaczow Danuta Jelenia Góra
40 Janas Bożena Jelenia Góra
41 Klukowska Małgorzata, Głowińska-Zawadzka Magdalena Jelenia Góra spółka partnerska
42 Kowal Przemysław Jelenia Góra
43 Malinowski Piotr, Malinowska Edyta Jelenia Góra spółka cywilna
44 Setkowicz Monika Jelenia Góra
45 Szociński Przemysław Jelenia Góra
46 Wielento Anna Jelenia Góra
47 Zabłotna Agnieszka, Konkol Irmina Jelenia Góra spółka cywilna
48 Barciś Ireneusz Kamienna Góra
49 Kopia-Kawka Beata Kamienna Góra
50 Mikulewicz Renata Kąty Wrocławskie
51 Słotwiński Łukasz Kąty Wrocławskie
52 Borzym Łukasz Kędzierzyn-Koźle
53 Duszewski Damian Kędzierzyn-Koźle
54 Felcenloben Aleksandra Kędzierzyn-Koźle
55 Miszkiewicz-Kula Agata, Paprocka Marzanna Kędzierzyn-Koźle spółka cywilna
56 Sachta-Grosz Irena Kluczbork
57 Sokołowski Adam Kluczbork
58 Szydło Ewa Kluczbork
59 Klimaszewska Ewa Kłodzko
60 Kwiatkowska Katarzyna Kłodzko
61 Makarska Urszula Kłodzko
62 Rutkowska Patrycja Kłodzko
63 Skrobot Adam Kłodzko
64 Smalec Sylwia Kłodzko
65 Szczęsny Andrzej Kłodzko
66 Gawlica Justyna Krapkowice
67 Respondek Aleksandra Krapkowice
68 Sotor Barbara Krapkowice
69 Dolata Piotr Legnica
70 Głowski Przemysław Legnica
71 Kałas Marta Legnica
72 Kędzierski Mariusz Legnica
73 Nowicka-Śliwa Edyta, Winiarska-Niemiec Ewa Legnica spółka cywilna
74 Rączkowska Anna, Rączkowska-Martyn Elżbieta Legnica spółka cywilna
75 Środek-Tesarska Agnieszka Legnica
76 Traut Ewa Legnica
77 Wołyniec Teresa Elżbieta Legnica
78 Wypart Marek Legnica
79 Danel Dorota Lubań
80 Granowski Jerzy Lubań
81 Drozd Joanna Lubin
82 Mazur Regina Lubin
83 Niespodziewany Małgorzata Lubin
84 Rudnik Katarzyna Lubin
85 Stępniak Olaf, Stępniak Radosław Lubin spółka cywilna
86 Wysocka Małgorzata Lubin
87 Danel Ryszard Lwówek Śląski
88 Nazarkiewicz Jolanta Lwówek Śląski
89 Wąsik Barbara, Wąsik Bartosz Milicz spółka cywilna
90 Żyła Przemysław Milicz
91 Grabowska Jolanta Namysłów
92 Łuczków Gabriela Maria Namysłów
93 Wróbel-Terlecka Agnieszka Namysłów
94 Adaszyńska Katarzyna Niemodlin
95 Baran Grzegorz Nowa Ruda
96 Włodek Piotr Nowa Ruda
97 Horodyska Grażyna Nysa
98 Karwowski Winicjusz Nysa
99 Klauzińska Jolanta, Klauziński Maciej Nysa spółka cywilna
100 Sandomierski Dariusz Nysa
101 Sandomierski Krzysztof Nysa
102 Żemła Agnieszka Nysa
103 Łuczyński Przemysław Oborniki Śląskie
104 Jończyk Krzysztof Olesno
105 Jończyk-Maniura Marta Olesno
106 Miśko-Sokołowska Jadwiga Olesno
107 Paprocki Antoni Ryszard Olesno
108 Grodzicka Magdalena Oleśnica
109 Łoboda Agnieszka Dorota Oleśnica
110 Robaszyński Mateusz Oleśnica
111 Sarecki Michał Oleśnica
112 Sobkowiak Małgorzata Oleśnica
113 Halarewicz Rafał Oława
114 Kiełbowicz Barbara, Zagrobelny Łukasz Oława spółka cywilna
115 Pilarek Katarzyna, Tracz Katarzyna Oława spółka cywilna
116 Sączawa Renata Oława
117 Śliwa Beata Oława
118 Bojko Adam Opole
119 Bryła Marcin Opole
120 Bukowińska Agnieszka, Małopolska Estera Opole spółka partnerska
121 Gębala Grzegorz Opole
122 Konopnicka-Pęk Małgorzata, Konopnicka-Pęk Anna Opole spółka cywilna
123 Kuzebska Dorota Opole
124 Myga Wojciech, Frąszczak Igor Opole spółka partnerska
125 Niedużak Anna Opole
126 Ostrowska Katarzyna Opole
127 Palej Renata Opole
128 Płaszewska-Piekarczyk Iga Opole
129 Sicińska-Kamińska Agnieszka Opole
130 Świętek Ewa Opole
131 Trofimuk Tomasz Opole
132 Trusz Danuta Opole
133 Krasińska Monika Ozimek
134 Bober Paulina Polkowice
135 Rakowski Piotr Polkowice
136 Braniewski Maciej Prudnik
137 Cimochowski Adam Prudnik
138 Ligęza Stanisław Prudnik
139 Burkowska-Zubrzycka Beata Strzegom
140 Więckowski Kamil Strzegom
141 Przybyłek Aneta, Zabielski Igor Strzelce Opolskie spółka cywilna
142 Paluszek Małgorzata Bronisława Strzelin
143 Stączek Paweł Marek Strzelin
144 Lulko Jolanta, Mierzwa Agnieszka Syców spółka cywilna
145 Cichowicz Ewa Środa Śląska
146 Nowak Justyna Środa Śląska
147 Bartela Radosław, Łagoda Sylwia Świdnica spółka cywilna
148 Duduś Władysław Świdnica
149 Lula-Myszewska Małgorzata Świdnica
150 Mrugała Bartosz Świdnica
151 Nowocień Michał Świdnica
152 Wicher Katarzyna Świdnica
153 Wójcikiewicz Winicjusz Marek, Szczucka Marta, Wójcikiewicz-Sawa Agata Świdnica spółka cywilna
154 Rybak Paweł Świebodzice
155 Trzop Katarzyna Świebodzice
156 Belka Dorota Trzebnica
157 Hawranek Maciej Trzebnica
158 Welcer Anna Julia, Kilian Anna Trzebnica spółka cywilna
159 Firlej Rafał Wałbrzych
160 Kółkowska Magdalena Wałbrzych
161 Łagoda Bożena Agata Wałbrzych
162 Mikołajczyk-Dziuba Olga Wałbrzych
163 Raźna Katarzyna Wałbrzych
164 Relich Anna Wałbrzych
165 Roczniak Łukasz Wałbrzych
166 Szerer Anna Wałbrzych
167 Szerer Maciej Wałbrzych
168 Grodzicki Tadeusz Wołów
169 Matuszewska Agnieszka Wołów
170 Bakalska-Sochaj Przemysława Wrocław
171 Bańkosz-Ruśkowska Małgorzata Wrocław
172 Baranowska-Seweryn Beata, Rajewicz Bartosz,

Kamiński Wojciech Jacek, Staszowska Monika, Zembala Małgorzata

Wrocław spółka partnerska
173 Barczuk Monika, Łacna Iwona Wrocław spółka cywilna
174 Bartosik Anna, Dudziuk-Łozińska Anna Wrocław spółka cywilna
175 Biliński Adam Wrocław
176 Boć-Mazur Wisława Wrocław
177 Borzemska-Wiliczkiewicz Anna Wrocław
178 Borzemski Lech, Borzemski Romuald, Szymczyk-Grabińska Helena Wrocław spółka cywilna
179 Bronsztejn Robert, Masternak Bartosz, Bednarski Marcin, Kalinowska Iwona Wrocław spółka cywilna
180 Chmaj Iwona Wrocław
181 Chmielewski Piotr Wrocław
182 Chrząstowska-Cygańczyk Anna Wrocław
183 Cichowicz Jakub Wrocław
184 Citowicz Rafał Wrocław
185 Czyniewski Wojciech Wrocław
186 Dembowska-Król Katarzyna Wrocław
187 Derkowska Katarzyna Wrocław
188 Drechny-Dolińska Karolina, Gołuchowska Edyta Wrocław spółka cywilna
189 Duduś Katarzyna Wrocław
190 Fesz-Grubiak Danuta Wrocław
191 Fujak Iga Wrocław
192 Gandża Paweł Wrocław
193 Ganicz Artur Wrocław
194 Gardy Małgorzata Wrocław
195 Garus Piotr, Godorowski Paweł Wrocław spółka cywilna
196 Giedrojć Barbara Wrocław
197 Gniewek Beata, Gawron-Jedlikowska Joanna Wrocław spółka cywilna
198 Gomułkiewicz-Krzywulicz Iwona Wrocław
199 Grosz Natalia Wrocław
200 Gryboś Waldemar, Ogielski Józef Wrocław spółka cywilna
201 Habaj Karolina Wrocław
202 Jakszycka Marta, Mitelska Patrycja Wrocław spółka cywilna
203 Janowska Beata Wrocław
204 Jędrzejwska Anna Wrocław
205 Kamińska Kamila, Romanowicz Agata, Kalinowski Tomasz Wrocław spółka cywilna
206 Kanas Aleksandra, Gieniec-Mordak Małgorzata Wrocław spółka cywilna
207 Karpińska Karolina, Sołtys Angelika Wrocław spółka partnerska
208 Karwacka-Siarka Beata Wrocław
209 Kawecka-Pysz Joanna Wrocław
210 Kogut Olga, Kaliniak-Frąckowiak Paulina Wrocław spółka cywilna
211 Kornaś Małgorzata Wrocław
212 Korta-Szarek Anna Wrocław
213 Kowalski Mateusz Wrocław
214 Królikowska Marta Wrocław
215 Krukowska Simona Wrocław
216 Krześ Marcin Wrocław
217 Kubal Paweł Wrocław
218 Kubal Paulina Wrocław
219 Kujawska Magdalena Wrocław
220 Legięć Krzysztof, Golińczak Agata Wrocław spółka cywilna
221 Lenart Małgorzata, Roczniak Ilona Wrocław spółka cywilna
222 Leśniak Marek Wrocław
223 Lipska-Schydlo Małgorzata Wrocław
224 Łuszczak Jadwiga Wrocław
225 Łyszczak Natalia, Pikuła-Szuba Anna Wrocław spółka cywilna
226 Małczak Iwona Wrocław
227 Manikowska Kamila Wrocław
228 Marszał Maciej Wrocław
229 Marszałkowicz Ewa Wrocław
230 Marszałkowska Sylwia Wrocław
231 Muc Mariusz Artur, Mizia-Muc Beata Wrocław spółka cywilna
232 Muszyńska Małgorzata Wrocław
233 Niedźwiedź Zuzanna Wrocław
234 Nowak Wojciech Andrzej Wrocław
235 Nowińska Bożena Wrocław
236 Nowosad Piotr Wrocław
237 Obrocka-Walus Katarzyna Wrocław
238 Ołpińska Jolanta Wrocław
239 Orłowska-Dudek Kinga Wrocław
240 Osipacz Elżbieta Wrocław
241 Pasińska-Kassaraba Patrycja Wrocław
242 Pauter Piotr Paweł Wrocław
243 Pauter Radosław Wrocław
244 Popłonyk-Skrzypczak Marta, Szlęk Ilona Wrocław spółka cywilna
245 Poswa Anna Wrocław
246 Prus-Wójcik Joanna Wrocław
247 Pudło-Rokita Magdalena Wrocław
248 Richter-Witosza Agnieszka, Sterc Dominik Wrocław spółka cywilna
249 Rogowska Julita Wrocław
250 Rohan-Krej Maria Wrocław
251 Rompalski Mateusz Wrocław
252 Rozdolska Beata Wrocław
253 Sidorowicz Małgorzata, Tutka Marcin Wrocław spółka cywilna
254 Siewiera Kamila Wrocław
255 Skupień Jacek Wrocław
256 Sobków-Kielar Anna Wrocław
257 Sokołowska-Pabjan Benita Wrocław
258 Sterc Cecylia Wrocław
259 Strzelczyk Hanna Wrocław
260 Sułowicz Joanna Wrocław
261 Swędrowska Katarzyna, Kogut Agnieszka Wrocław spółka cywilna
262 Szafrańska Marta, Szafrański Sebastian, Bem Anna Wrocław spółka partnerska
263 Szczęsny Łukasz Wrocław
264 Szyszko Małgorzata, Tekieli Anna Wrocław spółka partnerska
265 Tarkowski Jan Andrzej, Tarkowski Wit, Klimza-Ciejpa Nina Wrocław spółka partnerska
266 Teśluk-Sowa Beata Wrocław
267 Tkaczyński Andrzej, Tkaczyński Adam Wrocław spółka cywilna
268 Trybka Wiktor, Hanyś Ewelina Anna Wrocław spółka cywilna
269 Tyc Agata, Jastrzębska-Kurdziel Julita Wrocław spółka cywilna
270 Tylka Iwona Wrocław
271 Warczak-Mańdziak Karolina, Janicka Katarzyna Wrocław spółka partnerska
272 Włodek Filip Wrocław
273 Wojtylak Grzegorz, Sucharska-Krom Ewelina Wrocław spółka cywilna
274 Wołoszańska Monika Wrocław
275 Wysogląd Maciej Krzysztof Wrocław
276 Zaporawska-Przybył Maria Wrocław
277 Zawadzka Olga Wrocław
278 Zieleniecka Anna Wrocław
279 Żuchowska Magdalena Wrocław
280 Żółtogorska Ewelina Wrocław
281 Grzela Joanna Ząbkowice Śląskie
282 Mrozińska Justyna Ząbkowice Śląskie
283 Kamecka Marta Małgorzata Zgorzelec
284 Kołodziej Kamila Zgorzelec
285 Marciniak Małgorzata Zgorzelec
286 Fabiś Dorota, Tarnogórska Elżbieta Złotoryja spółka cywilna

Zmiany w prawie

W Senacie bez poprawek - minister finansów przejmie prokuratorskie depozyty

Depozyty uzyskane w związku z postępowaniami prowadzonymi lub nadzorowanymi przez prokuraturę oraz związane z bieżącym funkcjonowaniem powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury nie będą przechowywane na rachunkach poszczególnych jednostek prokuratury tylko na rachunkach depozytowych ministra finansów, prowadzonych przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Krzysztof Sobczak 18.06.2021
Przeróbka samochodu nie pomoże uniknąć akcyzy - wkrótce nowe przepisy

Za niecałe dwa tygodnie zaczną obowiązywać nowe zasady opodatkowania akcyzą sprowadzanych samochodów. Przeróbka samochodu osobowego na ciężarowy nie będzie już łatwym sposobem na uniknięcie podatku. Za rozliczenie akcyzy odpowie nie tylko osoba sprowadzająca lub przerabiająca samochód, ale również posiadacz pojazdu.

Krzysztof Koślicki 18.06.2021
Zmiany w rozliczaniu akcyzy już od 1 lipca

Od lipca obowiązkowe będzie składanie deklaracji na podatek akcyzowy w formie elektronicznej. Podmioty prowadzące działalność gospodarczą rozliczą akcyzę wyłącznie za pomocą środków komunikacji elektronicznej poprzez portal PUESC (www.puesc.gov.pl). Deklaracje papierowe dostępne będą tylko dla osób prywatnych - np. do rozliczenia podatku od zakupu samochodu za granicą.

Krzysztof Koślicki 16.06.2021
Udział młodzieży w życiu publicznym i więcej zadań w samorządach - prezydent podpisał ustawę

Wzmocnienie młodzieżowych rad i sejmików to cel zmian w ustawach samorządowych, których nowelizację podpisał we wtorek prezydent Andrzej Duda. Ułatwienie powoływania i funkcjonowania takich organów ma być szansą dla młodzieży na zdobycie doświadczeń w aktywności publicznej i społecznej.

Katarzyna Kubicka-Żach 01.06.2021
Zmiany w opłatach za przejazd autostradą z podpisem prezydenta

Wkrótce za przejazd autostradami będzie można płacić za pomocą elektronicznego biletu autostradowego, a także na podstawie danych geolokalizacyjnych pojazdu. Prezydent Andrzej Duda we wtorek podpisał zmiany przepisów ustawy o autostradach płatnych.

Krzysztof Koślicki 01.06.2021
Prezydent podpisał nowelizację - dwie ustawy o służbie zagranicznej mogą wejść w życie

Prezydent podpisał ustawę, której celem jest przystosowanie służby zagranicznej do nowych ram prawnych jej funkcjonowania oraz doprecyzowanie niektórych zapisów ustawy ze stycznia, a także rozstrzygnięcie potencjalnych wątpliwości interpretacyjnych oraz uzupełnienie przepisów przejściowych jeszcze przed przewidzianym na połowę czerwca wejściem tej regulacji w życie.

Grażyna J. Leśniak 01.06.2021