Zm.: postanowienie o użyciu Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Sił Sojuszniczych w Islamskim Państwie Afganistanu, Republice Tadżykistanu i Republice Uzbekistanu oraz na Morzu Arabskim i Oceanie Indyjskim.
POSTANOWIENIEPREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJz dnia 28 grudnia 2001 r.o zmianie postanowienia o użyciu Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Sił Sojuszniczych w Islamskim Państwie Afganistanu, Republice Tadżykistanu i Republice Uzbekistanu oraz na Morzu Arabskim i Oceanie Indyjskim.
Na podstawie art. 3 ust. 1 i art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o zasadach użycia lub pobytu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej poza granicami państwa (Dz. U. Nr 162, poz. 1117), na wniosek Rady Ministrów, postanawiam, co nastepuje:
Metryka aktu
| Identyfikator: | M.P.2001.47.773 |
| Rodzaj: | postanowienie |
| Tytuł: | Zm.: postanowienie o użyciu Polskiego Kontyngentu Wojskowego w składzie Sił Sojuszniczych w Islamskim Państwie Afganistanu, Republice Tadżykistanu i Republice Uzbekistanu oraz na Morzu Arabskim i Oceanie Indyjskim. |
| Data aktu: | 2001-12-28 |
| Data ogłoszenia: | 2001-12-31 |
| Data wejścia w życie: | 2001-12-31 |
