|
I. na stanowisko sędziego Sądu Najwyższego: |
1. |
Mirosław BĄCZYK |
2. |
Irena Ewa GROMSKA-SZUSTER |
|
II. na stanowisko sędziego Sądu Apelacyjnego: |
3. |
Jerzy Marian LEDER |
- w Warszawie |
|
III. na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego: |
4. |
Witold Andrzej DYGOŃ |
- w Krakowie |
5. |
Helena FILAROWSKA-KOPEĆ |
- w Gliwicach |
6. |
Halina Krystyna JAKUBIEC |
- w Krakowie |
7. |
Urszula JÓŹWIAK |
- w Łodzi |
8. |
Monika Katarzyna KIWIORSKA-PAJĄK |
- w Świdnicy |
9. |
Arleta Maria LEWANDOWSKA |
- w Poznaniu |
10. |
Maria Katarzyna MOTYLSKA-KUCHARCZYK |
- w Łodzi |
11. |
Małgorzata MRÓZ |
- w Świdnicy |
12. |
Jacek Wiesław PLEWKA |
- we Wrocławiu |
13. |
Joanna Agnieszka SAWICZ |
- w Świdnicy |
14. |
Ewa Jolanta SZTĄBEREK |
- w Łodzi |
15. |
Mariusz Tadeusz WIĄZEK |
- we Wrocławiu |
16. |
Grażyna WILK |
- w Gliwicach |
17. |
Bożena Aleksandra ŻYWIOŁ |
- w Gliwicach |
|
IV. na stanowisko sędziego Sądu Rejonowego: |
18. |
Paweł Stanisław AUGUSTOWSKI |
- w Wałbrzychu |
19. |
Jarosław Andrzej BARTKOWIAK |
- w Wyszkowie |
20. |
Patrycja Anita BOGACIŃSKA-PIĄTEK |
- w Rudzie Śląskiej |
21. |
Agnieszka Stanisława CAGARA-ZARZYCKA |
- w Kraśniku |
22. |
Ewa CYMERMAN |
- w Raciborzu |
23. |
Małgorzata Stanisława CZUMAJ |
- dla Warszawy-Pragi w Warszawie |
24. |
Justyna DUDA |
- w Środzie Wielkopolskiej |
25. |
Inga Maja FALIGOWSKA |
- dla Wrocławia-Fabryczna we Wrocławiu
|
26. |
Magda Kinga FRONCISZ |
- dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
|
27. |
Wojciech Andrzej GŁOWACKI |
- w Rybniku |
28. |
Anna GOŹDZIK |
- w Trzciance |
29. |
Grażyna Agnieszka GRZYBCZYK |
- w Rybniku |
30. |
Jolanta Agnieszka JAROS |
- w Tomaszowie Mazowieckim |
31. |
Tomasz Krzysztof KASZYCA |
- dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
|
32. |
Agata Bożena KOWALSKA |
- w Opocznie |
33. |
Dorota Ewa KRAWCZYK |
- w Piotrkowie Trybunalskim |
34. |
Monika Dorota MARCINKOWSKA |
- w Ostrowcu Świętokrzyskim |
35. |
Renata Anna MLECZKO |
- dla Krakowa-Podgórza w Krakowie |
36. |
Agnieszka Małgorzata NIEDŹWIEDŹ |
- dla Krakowa-Podgórza w Krakowie |
37. |
Magdalena Maria NORRIS |
- dla Krakowa-Podgórza w Krakowie |
38. |
Piotr Andrzej NOWAK |
- w Bełchatowie |
39. |
Krzysztof Tomasz NOWICKI |
- w Oławie |
40. |
Agnieszka Izabela POLAK |
- w Gliwicach |
41. |
Justyna Marta RUDY |
- w Poznaniu |
42. |
Konrad Marcin RYSZKA |
- we Włoszczowie |
43. |
Anna Katarzyna SERZYSKO |
- dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie |
44. |
Urszula SIPIŃSKA-SĘK |
- w Piotrkowie Trybunalskim |
45. |
Dominik Marek STAWICKI |
- w Poznaniu |
46. |
Agnieszka Sylwia SUŁOWSKA |
- dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
|
47. |
Małgorzata SZAMBORSKA |
- w Pruszkowie |
48. |
Justyna Anna SZURGACZ-ŚLĘZAK |
- dla Wrocławia-Krzyki we Wrocławiu
|
49. |
Izabela Maria ŚWITAL |
- w Poznaniu |
50. |
Dorota Agnieszka TARKA |
- w Grójcu |
51. |
Agnieszka TOMASIEWICZ-CELIŃSKA |
- w Siedlcach |
52. |
Agnieszka Ewa WIECZOREK |
- w Poznaniu |
53. |
Bogna WITEK |
- w Ząbkowicach Śląskich |
54. |
Ewa Justyna WŁOCZEWSKA |
- dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
|
55. |
Agnieszka Maria ZAKRZEWSKA |
- dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi |
56. |
Grażyna ZAŁĘSKA-BARTKOWIAK |
- w Wyszkowie. |