Ustalenie przedsiębiorstwa upoważnionego do dokonywania zgłoszeń wynalazków do opatentowania za granicą, wykonywanie praw z patentów uzyskanych za granicą oraz nabywanie od osób zagranicznych praw z patentów uzyskanych w Polsce.
ZARZĄDZENIEMINISTRA HANDLU ZAGRANICZNEGOz dnia 2 lipca 1969 r.w sprawie ustalenia przedsiębiorstwa upoważnionego do dokonywania zgłoszeń wynalazków do opatentowania za granicą, wykonywania praw z patentów uzyskanych za granicą oraz nabywania od osób zagranicznych praw z patentów uzyskanych w Polsce.
Na podstawie § 27 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 sierpnia 1963 r. w sprawie zgłoszeń wynalazków do opatentowania za granicą, wykonywania praw z patentów uzyskanych za granicą oraz nabywania od osób zagranicznych praw z patentów uzyskanych w Polsce (Dz. U. z 1968 r. Nr 40, poz. 289), zwanego dalej "rozporządzeniem", zarządza się, co następuje:
Metryka aktu
| Identyfikator: | M.P.1969.31.229 |
| Rodzaj: | zarządzenie |
| Tytuł: | Ustalenie przedsiębiorstwa upoważnionego do dokonywania zgłoszeń wynalazków do opatentowania za granicą, wykonywanie praw z patentów uzyskanych za granicą oraz nabywanie od osób zagranicznych praw z patentów uzyskanych w Polsce. |
| Data aktu: | 1969-07-02 |
| Data ogłoszenia: | 1969-07-16 |
| Data wejścia w życie: | 1969-07-16 |