Decyzja nr211/2024 zmieniająca załącznik II (Przepisy techniczne, normy, badania i certyfikacja) do Porozumienia EOG
DECYZJA WSPÓLNEGO KOMITETU EOG NR211/2024z dnia 23 września 2024 r.zmieniająca załącznik II (Przepisy techniczne, normy, badania i certyfikacja) do Porozumienia EOG [2024/3051]
uwzględniając Porozumienie o Europejskim Obszarze Gospodarczym ("Porozumienie EOG"), w szczególności jego art. 98,
(1) W Porozumieniu EOG należy uwzględnić rozporządzenie wykonawcze Komisji (UE) 2024/1311 z dnia 3 maja 2024 r. rejestrujące w rejestrze oznaczeń geograficznych napojów spirytusowych nazwę (»Trencianska borovicka "JUNIPERUS" / Trencianska borovicka "JUNIPERIERS" - TRENCIN DISTILLERY«) 1 .
(2) Niniejsza decyzja dotyczy prawodawstwa w zakresie napojów spirytusowych. Prawodawstwa dotyczącego napojów spirytusowych nie stosuje się do Liechtensteinu na czas rozszerzenia na Liechtenstein obowiązywania Umowy między Wspólnotą Europejską a Konfederacją Szwajcarską dotyczącej handlu produktami rolnymi, jak określono we wprowadzeniu do rozdziału XXVII załącznika II do Porozumienia EOG. Niniejszej decyzji nie stosuje się do Liechtensteinu.
(3) Należy zatem odpowiednio zmienić załącznik II do Porozumienia EOG,
PRZYJMUJE NINIEJSZĄ DECYZJĘ:
| Identyfikator: | Dz.U.UE.L.2024.3051 |
| Rodzaj: | decyzja |
| Tytuł: | Decyzja nr211/2024 zmieniająca załącznik II (Przepisy techniczne, normy, badania i certyfikacja) do Porozumienia EOG |
| Data aktu: | 2024-09-23 |
| Data ogłoszenia: | 2024-12-19 |
| Data wejścia w życie: | 2024-12-19 |
