NOWOŚĆ LEX Cyberbezpieczeństwo Twoja tarcza w cyfrowym świecie!
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Włącz wersję kontrastową
Zmień język strony
Prawo.pl

Opinia Komitetu Doradczego ds. Praktyk Ograniczających Konkurencję i Pozycji Dominującej wydana na posiedzeniu w dniu 18 stycznia 2008 r. dotycząca wstępnego projektu decyzji w sprawie COMP/38.628 - kauczuk butadienowo-akrylonitrylowy.

Opinia Komitetu Doradczego ds. Praktyk Ograniczających Konkurencję i Pozycji Dominującej wydana na posiedzeniu w dniu 18 stycznia 2008 r. dotycząca wstępnego projektu decyzji w sprawie COMP/38.628 - kauczuk butadienowo-akrylonitrylowy

(2009/C 86/04)

(Dz.U.UE C z dnia 15 kwietnia 2009 r.)

1. Komitet Doradczy zgadza się z opinią Komisji dotyczącą wysokości podstawowej kwoty grzywien.

2. Komitet Doradczy zgadza się z opinią Komisji w sprawie zwiększenia kwoty podstawowej w związku z wystąpieniem okoliczności obciążających.

3. Komitet Doradczy zgadza się z opinią Komisji w sprawie zwiększenia kwoty podstawowej w celu uzyskania dostatecznego skutku odstraszającego.

4. Komitet Doradczy zgadza się z opinią Komisji w sprawie obniżenia grzywien na podstawie obwieszczenia w sprawie łagodzenia kar z 2002 r.

5. Komitet Doradczy zgadza się z opinią Komisji w sprawie ostatecznej wysokości grzywien.

6. Komitet Doradczy zaleca publikację swojej opinii w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Metryka aktu
Identyfikator:

Dz.U.UE.C.2009.86.4

Rodzaj:zawiadomienie
Tytuł:Opinia Komitetu Doradczego ds. Praktyk Ograniczających Konkurencję i Pozycji Dominującej wydana na posiedzeniu w dniu 18 stycznia 2008 r. dotycząca wstępnego projektu decyzji w sprawie COMP/38.628 - kauczuk butadienowo-akrylonitrylowy.
Data aktu:2009-04-15
Data ogłoszenia:2009-04-15