Ośrodki certyfikacji |
Kod referencyjny |
BELGIA |
|
1. Pacohop SV, Kleine Casseldreef 2, B-8970 Poperinge |
01BE |
2. Jos Van Mollem-Catry, Stationsstraat 26, B-1745 Opwijk |
25BE |
3. Omnichem, Cooppalaan 91, B-9230 Wetteren |
29BE |
4. Gerda Lefevere, Mesenstraat 191, B-7784 Waasten |
34BE |
5. Cambie Hop, Elverdingseweg 16, B-8970 Poperinge |
35BE |
6. Eric Lagache, Sint-Pietersstraat 12, B-8970 Reningelst |
37BE |
7. Aardgrahop BVBA, Sint-Sixtusstraat 87, B-8970 Poperinge |
38BE |
8. Claerebout VOF, Hazewindstraat 13, B-8908 Vlamertinge |
40BE |
9. Jan Derycke, Lenestraat 2, B-8970 Poperinge |
41BE |
10. Patrick Rosseel, Westvleterseweg 14, B-8970 Poperinge |
62BE |
REPUBLIKA CZESKA |
|
1. Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Chmelařské náměstí 1612, CZ-438 43 Žatec
|
01CZ |
2. Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Vilová čtvrt' 204, CZ-411 45 Úštěk
|
02CZ |
3. Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, areál Chmelařství, CZ-738 57 Tršice
|
03CZ |
NIEMCY |
|
HALLERTAU |
|
SIEGELBEZIRK WOLNZACH: |
|
1. Markt Wolnzach, Marktplatz 1, D-85283 Wolnzach |
01DE |
2. Nateco2 GmbH & Co KG., Auenstraße 18-20, D-85283 Wolnzach |
07DE |
3. Landeskuratorium für pflanzliche Erzeugung in Bayern e.V. (LKP), Tal 35, D-80331 München
|
10DE |
SIEGELBEZIRK MAINBURG: |
|
1. Hopfenhalle Joh. Barth & Sohn GmbH & Co KG, Freisinger Straße 15, D-84048 Mainburg
|
12DE |
2. HVG-Halle, Freisinger Straße 48, D-84048 Mainburg |
14DE |
3. Hallertauer Hopfenveredelungsgesellschaft mbH (HHV mbH), Auhofstraße 16, D-84048 Mainburg
|
16DE |
4. Stadt Mainburg, Marktplatz 1-4, D-84048 Mainburg |
18DE |
SIEGELBEZIRK AU/HALLERTAU: |
|
1. Markt Au i. d. Hallertau, Untere Hauptstraße 2, D-84072 Au i. d. Hallertau
|
23DE |
2. HHV Hallertauer Hopfenveredelungsgesellschaft, Mainburger Straße 26, D-84072 Au/Hallertau
|
24DE |
SIEGELBEZIRK SIEGENBURG: |
|
1. Markt Siegenburg, Marienplatz 13, D-93345 Siegenburg |
28DE |
1. Hopfenveredelung St. Johann GmbH & Co KG., Mainburger Straße 15, D-93358 St. Johann
|
32DE |
SIEGELBEZIRK GEISENFELD: |
|
Stadt Geisenfeld, Kirchplatz 4, D-85290 Geisenfeld |
34DE |
SIEGELBEZIRK ABENSBERG: |
|
Stadt Abensberg, Stadtplatz 1, D-93326 Abensberg |
37DE |
SIEGELBEZIRK HOHENWART: |
|
Markt Hohenwart, Marktplatz 1, D-86558 Hohenwart |
38DE |
SIEGELBEZIRK LANGQUAID: |
|
Markt Langquaid, Marktplatz 24, D-84085 Langquaid |
39DE |
SIEGELBEZIRK NANDLSTADT: |
|
Markt Nandlstadt, Rathausplatz 1, D-85405 Nandlstadt |
40DE |
SIEGELBEZIRK NEUSTADT/DONAU: |
|
Stadt Neustadt a.d. Donau, Stadtplatz 1, D-93333 Neustadt a.d. Donau |
41DE |
SIEGELBEZIRK PFAFFENHOFEN/ILM: |
|
Stadt Pfaffenhofen a.d. Ilm, Hauptplatz 1, D-85276 Pfaffenhofen a.d. Ilm |
42DE |
SIEGELBEZIRK PFEFFENHAUSEN: |
|
Markt Pfeffenhausen, Marktplatz 3, D-84076 Pfeffenhausen |
43DE |
SIEGELBEZIRK ROTTENBURG/LAABER: |
|
Stadt Rottenburg a.d. Laaber, Neufahrner Str. 1, D-84056 Rottenburg a.d. Laaber |
44DE |
SIEGELBEZIRK ALTMANNSTEIN: |
|
Markt Altmannstein, Marktplatz 4, D-93336 Altmannstein |
46DE |
SPALT (S) |
|
SIEGELBEZIRK KINDING: |
|
Markt Kinding, Kipfenberger Straße 54, D-85125 Kinding |
47DE |
SIEGELBEZIRK SPALT-STADT: |
|
1. Städtische Aufbereitungsanstalt, Hopfenhalle, Bahnhofstraße 4, D-91174 Spalt
|
48DE |
2. Städtische Aufbereitungsanstalt, Hopfenhalle, Bahnhofstraße 4, D-91174 Spalt
|
50DE |
HERSBRUCK (G) |
|
Stadt Hersbruck, Unterer Markt 1, D-91217 Hersbruck |
52DE |
TETTNANG (T) |
|
1. Siegelhalle WLZ-Baywa AG, Postfach 1544, D-88064 Tettnang |
65DE |
2. Siegelhalle Hildegard Eisemann KG, Kapellenweg 17, D-88074 Meckenbeuren
|
67DE |
3. Siegelhalle Johann Barth & Sohn GmbH u. Co, Siggenweiler, Hopfengut 22, D-88069 Tettnang
|
68DE |
RHEINPFALZ (R) |
|
Siegelhalle, Bahnhofstraße 7, D-76889 Kapellen |
70DE |
BITBURG (BIT) |
|
Siegelhalle, Auf der Hütte 2, D-54668 Holsthum |
71DE |
ELBE-SAALE |
|
1. Hopfenlager Reichenbach, Agrar GmbH Scharfenberg, D-01665 Scharfenberg
|
82DE |
2. Hopfenlager Kriepitz, D-01920 Elstra |
83DE |
3. Hopfenlager Niedergoseln, D-04769 Niedergoseln |
84DE |
4. Hopfenlager Beesenstedt, D-06198 Beesenstedt |
85DE |
5. Hopfenlager Prosigk, D-06369 Weißandt-Gölzau |
86DE |
6. Hopfenlager Salsitz, D-06712 Kretzschau |
88DE |
7. Hopfenlager Querfurt, D-06268 Querfurt |
89DE |
8. Hopfenlager Großenehrich, D-99718 Großenehrich |
91DE |
9. Hopfenlager Frömmstedt, D-99638 Kindelbrück |
92DE |
10. Hopfenlager Monstab, D-04617 Monstab |
93DE |
HISZPANIA |
|
CASTILLA Y LEÓN |
|
1. Sociedad Anónima Española de Fomento del Lúpulo, Campo de San Jorge s/n, Villanueva de Carrizo (León)
|
1ES |
2. Investigación y Técnicas del Lúpulo SA, Campo de San Jorge s/n, Villanueva de Carrizo (León)
|
2ES |
FRANCJA |
|
ALSACE |
|
Cophoudal, 22, rue des Roses, F-67110 Brumath |
1FR |
NORD |
|
Coophounord, 505, route de Poperinghe, F-50299 Boeschepe |
2FR |
WĘGRY |
|
Zöldség-Gyümölcs Minőségellenőrzési Koordinációs Központ, Lehel u. 43-47, H-1135 Budapest |
01HU |
AUSTRIA |
|
1. Hopfenbau Genossenschaft & Erzeugergemeinschaft, Linzer Straße 5, A-4120 Neufelden, Oberösterreich
|
01AT |
2. Landwirtschaftliche Fachschule Edelhof, Edelhof 1, A-3910 Zwettl, Niederösterreich
|
02AT |
3. Erzeugergemeinschaft für Hopfen in Leutschach, Eichberg 3, A-8463 Leutschach, Steiermark
|
03AT |
POLSKA |
|
1. Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno- Spożywczych w Lublinie, ul. Nowy Świat 3, PL-20-418 Lublin
|
1PL |
2. Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno- Spożywczych w Poznaniu, ul. Zielona 8, PL-61-851 Poznań
|
2PL |
3. Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno- Spożywczych we Wrocławiu, ul. Ofiar Oświęcimskich 12, PL-
50-069 Wrocław
|
3PL |
4. "Richland" Spółka z o.o., Osiny 35, PL-24-350 Chodel |
4PL |
5. "POWIŚLE" Spółka Jawna, Kępa Chotecka 18, PL-24-313 Wilków |
5PL |
6. Wytwórnia Wody Źródlanej Połczyn Zdrój S.A., ul. Spółdzielcza 35, PL-75-202 Koszalin
|
6PL |
7. "Chmiel Polski" S.A., ul. Diamentowa 27, PL-20-471 Lublin |
7PL |
PORTUGALIA |
|
Direcção Regional de Agricultura de Trás os Montes, Zona Agrária, P-5300 Bragança |
1PT |
SŁOWENIA |
|
1. Hmezad export - import d.d., Vrečerjeva 14, SLO-3310 Žalec |
01SI |
2. Unihop, trgovina in storitve d.o.o, Turiška vas 1, SLO- 2382 Šmartno pri Slovenj Gradcu
|
02SI |
3. Hmelj Dornava, proizvodnja in prodaja hmelja in drugih kmetijskih proizvodov d.o.o, Dornava 2, SLO-2252 Dornava
|
03SI |
4. DR/Golding, Vinko Drča s.p., storitve za rastlinsko pridelavo, certificiranje in prodajo hmelja, Grajska vas
18, SLO-3303 Gomilsko
|
04SI |
5. Agrohop, trgovina in storitve d.o.o., Gotovlje 31, SLO- 3310 Žalec
|
05SI |
SŁOWACJA |
|
Slovchmel cooperative, SK-916 24 Horna Streda 01SK |
|
ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO |
|
1. English Hops and Herbs Ltd, Paddock Wood Warehouse, Paddock Wood, Tonbridge, Kent TN12 6BQ, United Kingdom
|
01UK |
2. Steiner Hops Ltd, 319a High Street, Epping, Essex CM16 4DA, United Kingdom
|
09UK |
3. Lupofresh Ltd, Benover Road, Yalding, Maidstone ME18 6ET, United Kingdom
|
10UK |
4. Botanix Ltd, Process Plant, Eardiston, near Tenbury Wells, Worcs. WR15 8JJ, United Kingdom
|
12UK |
5. Hawkins Hop Factors, The Farm, Bosbury, Ledbury, Herefordshire HR8 1NW, United Kingdom
|
20UK |
6. English Hops and Herbs Ltd, Farmer Pudge & Co., New House Farms, Bishops Farm, Worcester WR6 5BT, United Kingdom
|
21UK |
7. Botanix Ltd, Hop Pocket Lane, Paddock Wood, Tonbridge, Kent TN12 6DQ, United Kingdom
|
22UK |
8. Wealden Hops Ltd, Congelow, Benover Road, Yalding, Maidstone, Kent ME18 6ET, United Kingdom
|
24UK |
9. Hop Sales Ltd, Sherenden Farm, Tudeley, Tonbridge, Kent TN12 0PE, United Kingdom
|
25UK |
10. Western Quality Hops Ltd, 3 Forge Bank, Bosbury, Ledbury, Herefordshire HR8 1JS, United Kingdom
|
26UK |