Warszawskie szkoły coraz lepiej radzą sobie z organizacją żywienia
Zakończone badanie Organizacja żywienia w warszawskich szkołach podstawowych, które trwało od maja do czerwca 2011 roku wykazało, że szkolne stołówki są coraz lepiej zorganizowane, a większość szkół dysponuje kilkoma przerwami śniadaniowymi oraz obiadowymi.




